Olomouc – Plzeň 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Ostrava 1:0 (kon.) | Příbram – Znojmo 3:0 (kon.)
Sparta – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Pardubice 2:0 (kon.) | Jablonec – Slavia 3:1 (kon.)
Slovácko – Teplice 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Táborsko 4:0 (kon.) | Třinec – Liberec 0:2 (kon.)
1.FC Slovácko
3:1 (1:1)
FK Teplice
Pondělí 31.03.2014, 15:00 • Kunovice • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Příjemné odpoledne, vítám Vás u textové reportáže ze zápasu 29. kola mezi juniorkou Slovácka a Teplic. Hostující celek z posledních čtyř zápasů získaly jen jeden bod. Slovácko v předchozích dvou zápasech nebodovalo. Doma s Příbramí prohrálo 1:3 a ve Znojmě dokonce 1:4. Aktuálně v tabulce je domácí mužstvo na třinácté pozici a Teplice na sedmnáctém místě.

1. FC Slovácko: Hodan – Banasik, Pilka, Machač, Bartoš, Hanák, Groulík, Janečka, Michna, Slaný, Břečka
    Náhradníci: Vitášek – Ťok, Prajza, Chynoradský, Fojtášek

FK Teplice: Lukáč – Heger, Hejda, Stibor, Bubeniček, Richter, Urma, Strada, Kukačka, Exner, Schettl
    Náhradníci: Skalák – Batryn, Tesařík, Horvát

Rozhodčí: Antoníček – Pelikán, Ondráš.

-7
    Hráči odcházejí postupně do útrob stadionu připravit se na dnešní zápas.

-1
    Trio rozhodčích přivádí obě mužstva na hrací plochu.

1

3
    Od úvodní minuty drží míč na svých kopačkách hostující hráči. Filip Exner dostal přihrávku do pokutového území, v souboji o balon však fauloval obránce Břečku.

6
    Teplice právě vstřelily branku!
    Držení míče se Teplicím vyplatilo. Na pravé straně obdržel míč Stibor, který zpětnou přihrávkou na malém vápně našel PAVLA EXNERA, který osamocený doklepl míč za záda brankáře Hodana – 0:1.

9
    Po inkasované brance Slovácko zvýšilo svoji aktivitu a vynutilo si první rohový kop.

10
    Groulíkův centr se snesl na hlavu Břečky, který hlavičkoval jen do náruče brankáře Lukáče.

12
    Opět u míče tepličtí fotbalisté. kteří kombinují kolem středového kruhu.

12
    Richter se snažil vysunout rychlonohého Exnera, toho však zastavil praporek pomezního, který signalizoval ofsajd.

13
    Marek Hejda viděl žlutou kartu za faul loktem.

15
    Po čtvrthodince je obraz hry takový, že Teplice hrají a Slovácko brání.

17
    Slovácko poprvé vážněji ohrozilo teplickou branku a mohlo vyrovnat. Banasik dlouhým autem přihrál míč Janečkovi, který se zbavil Bubeníčka a přihrál na penaltu Lukáši Michnovi, jenž vystřelil ránu, brankář Lukáč reflexivně zasáhl.

17
    I na druhé si hosté vypracovali po centru šanci. Kukačka přihrál balon na hranici penalty, kde brankáři Hodanovi balon vypadl z rukavic k Exnerovi, který z otočky netrefil odkrytou branku.

20
    Teplice se pokusily o brejkovou situaci. Dlouhý centr dostal agilní Strada, který střelou z vápna vyzkoušel brankáře Hodana.

21
    Kukačka přešel přes dva hráče Slovácka na levé straně a odcentroval balon do pokutového území, před dotírajícím Exnerem míč na poslední chvíli srazil Bartoš.

24
    Přemysl Hanák z levé strany pronikl do středu hřiště a vystřelil tvrdou a táhlou střelu, brankář Lukáč ji konečky prstů vyrazil na roh.

25
    Teplice standardní situaci v pohodě ubránily.

27
    Už to mohlo být 0:2. Domácí obrana nechala volného trestuhodně Stradu, kterého vychytal brankář Hodan.

28
    Teplice zahrály dva rohy za sebou, obě standardní situace Slovácko ubránilo. Druhý roh musel brankář Hodan vyboxovat.

29
    Břečka ve středu hřiště fauloval Exnera, Teplice tak zůstanou u míče.

30
    Zadáci Slovácka jsou v osobních soubojích později a to jsem jim mohlo i teď vymstít. Strada naštěstí v dobré pozici z voleje netrefil branku Hodana.

31
    Teplice budou zahrávat roh, když v pokutovém území musel před Stradou odvracet do zámezí Bartoš.

32
    Centr z rohového praporku odhlavičkoval jeden z domácích borců.

33
    Stibor obloučkem našel rozběhnutého u postranní čáry Schettla, jehož centr odvrátil Pilka.

34
    Dlouhý míč od Groulíka mířil na Slaného, bohužel pro Slovácko byl domácí hráč v ofsajdu.

37
    Václav Heger vystřelil ránu z pětatřiceti metrů, střela však byla velmi nepřesná a skončila daleko od branky Hodana.

38
    Teplice jsou v prvním poločase lepším mužstvem a zaslouženě vedou, Slovácko podává zatím velmi ustrašený výkon.

39
    Centr Groulíka z přímého kopu odvrátil na hranici vápna hlavou Heger.

42
    Machač předal balon na pravou stranu Janečkovi, který ihned odcentroval, míč však byl sražený a zamířil do rukavic brankáře Lukáče.

43
    Na konci poločasu získalo Slovácko mírnou převahu. Centr Janečky mířil pouze na hostujícího brankáře Lukáče.

44
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Hostující zadáci i s brankářem Lukáče vyrobili neskutečnou chybu, kterou potrestal JAN BARTOŠ, který přeloboval vysunutého gólmana Teplic.

45
    Teplice ihned mohli jít do vedení. Propagační střelu vyslal ze své kopačky Richter, brankář Hodan už počítal s tím, že balon přeletí i břevno, ale nestalo se tak a míč nakonec orazítkoval břevno domácí branky.

45

Po prvním poločase Slovácko zatím remizuje s Teplicemi 1:1. Po celou první půli byli hostující hráči lepším mužstvem, pomohla jim také vstřelená branka v úvodě zápasu, kterou zaznamenal Exner. Hráči v bílých dresech se nemohli dlouho dostat do tempa, v osobních soubojích byli o chlup pomalejší. Nakonec se však vyrovnání dočkali na konci poločasu po chybě teplické obrany vyrovnal Bartoš.

46

46
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Bartoš, přichází Ťok.
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Břečka, přichází Chynoradský.

46
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Exner, přichází Batryn.

47
    Zkraje druhého poločasu fauloval Ťok v souboji Schettla a Teplice budou zahrávat standardní situaci.

48
    Střílený centr tečoval před brankářem Hodanem teplický Strada a domácí brankář měl s tečí plné ruce práce, balon nakonec vyrazil na roh.

48
    Hostující mančaft kopal dva rohy za sebou, v obou případech si obrana Slovácka se standardní situací poradila.

52
    Ve druhém poločase se hraje o poznání vyrovnanější fotbal než v první půli. Teplice nemají už tolik ze hry.

54
    Hanák přihrál balon na pravé straně Banasikovi, jehož centr musel odvrátit Bubeníček.

57
    Urma se snažil vysunout Kukačku, přihrávka byla moc prudká a balon skončil mimo hrací plochu.

59
    Groulík prohrál souboj na pravé straně s Stiborem, který ihned odcentroval, balon hlavou do zámezí odhlavičkoval Chynoradský.

62
    Slovácko bude kopat pokutový kop. Banasik dlouhým míčem našel Slaného, kterého v pokutovém území fauloval Stibor.

62
    Jan Stibor za nedovolený zákrok viděl žlutou kartu.

63
    MARTIN JANEČKA poslal střelu do protipohybu brankáře Lukáče a posílá Slovácko do jednobrankového vedení.

65
    Po obdržené brance se ihned Teplice nastěhovaly před branku Slovácka. Zatím jejich územní převaha jim ovoce v podobě branky nepřinesla.

68
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Schettl, přichází Horvát.

69
    Marek Banasik viděl žlutou kartu, když potáhl teplického Stradu.

70
    Následný přímý kop slovácká obrana odvrátila.

71
    Teplice měly výhodu zkráceného rohu. Centr odvrátil Banasik jen k Urmovi, který se snažil obloučkem za obranu vysunout Hegera, který byl však v ofsajdu.

74
    Ťok napřáhl ze střední vzdálenosti levou nohou, jeho tvrdá střela vypadla brankáři Lukáčovi z ruk, dobíhající Janečka se k dorážce nedostal.

75
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Slaný, přichází Prajza.

77
    Teplice se snažily kombinací na jeden dotek dostat přes zhuštěnou obranu Slovácka, ale poslední přihrávka fotbalistům hostujícího celku nevyšla.

79
    Kukačka nacentroval do vápna, domácí obrana nedokázala balon odkopnout z vápna, toho mohl využít Stibor a napravit svoji chybu, po které byla odpískána penalta, ale branku z voleje netrefil.

80
    Kukačka nacentroval balon z rohového kopu na přední tyč, kde stál Prajza a ten balon poté odvrátil mimo vápno.

82
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Hanák, přichází Fojtášek.

84
    Slovácko se snaží udržet balon co v největší vzdálenosti od své branky, aby nedovolilo Teplicím se nadechnout k závěrečnému náporu.

86
    Hejda centroval z levé strany, centr však nasměřoval příliš blízko brankáři Hodanovi, který míč chytil a šetří cenné sekundy pro svůj tým.

88
    Domácí celek se přemístil na polovinu Teplic a kombinuje u pokutového území.

90
    Marcel Machač viděl žlutou kartu.

90
    Rozhodčí Antoníček bude nastavovat dvě minuty.

90+1
    Teplice mají jedno z posledních možností jak ohrozit branku Slovácka.

90+1
    Hosté zahrávali standardní situaci, balon odvrátil Machač mimo pokutové území, který se dostal na polovinu hřiště, kde chtěl hostující brankář Lukáč udělat kličku MARTINU JANEČKOVI, který mu balon vypíchl a směřoval s ním do prázdné branky. Pro domácího útočníka bylo už velice jednoduché míč dopravit do sítě.

Nakonec Slovácko si připisuje na svůj účet všechny tři body po výhře 3:1. Po většinu zápasu byli tepličtí fotbalisté lepším mužstvem, ale z nabídnutých šancí proměnili jen jednu. O lepší výsledek se připravili sami, když dvě branky darovali soupeři jak na zlatém podnose. (19:48:27)