Mladá Boleslav – Vítkovice 1:2 (po pr.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
1:2 (0:0, 1:1, 0:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Úterý 01.04.2014, 18:10 • MSH Mladá Boleslav • Play-off Livesport Superligy florbalu

Dnešní zápas rozhodlo prodloužení, ve kterém vstřelil vítěznou branku Matěj Koňařík, a získal tak třetí bod pro Vítkovice! Já se s vámi loučím a u dalších zápasů z florbalové Autocont extraligy zase někdy příště, příjemný zbytek večera! (20:10:12)

70:00

63:42
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Obrovská chyba Kadlece, který připravil šanci pro MATĚJE KOŇAŘÍKA, který střelou pod břevno ukončuje dnešní utkání a získává důležitý bod pro Vítkovice! Bez asistence

62:48
    To je smůly! Bouška trefuje tyč!

61:13
    Hrubého dělovka minula branku Mladé Boleslavi.

60:01

Střely na bránu ve třetí třetině:
    Ml. Boleslav: 6
    Vítkovice: 10

Základní hrací doba vítěze neurčila, bude se proto prodlužovat.

60:00

58:58
    Bauer v posledních minutách neuvěřitelně drží svůj tým!

57:11
    Tohle bude domácí mrzet! Kadlec v tutové šanci míjí!

56:32
    Souček maskou vyráží pumelici Novotného.

55:06
    Bauer vytahuje ze svého arsenálu zákroků další a další! Tentokrát si poradil se střelou Židela.

54:35
    Chroust chybuje v rozehrávce, hosté jeho chyby ale nedokázali využít.

53:07
    Bouška jen těsně míjí hostující branku.

52:44
    Mohli jsme vidět několik šancí v podání obou celků, zatím bez výsledku.

51:21

50:28
    Útočí se ale i v oslabení, Souček ale celou situaci uklidňuje jistým zákrokem.

49:47
    Mladoboleslavský mág Lukáš Bauer teď vychytal gól Vítkovic!

49:21
    Jiří Bouška (MBL) vyloučen na dvě minuty za sekání.

48:11
    I mistr tesař se někdy utne. Novotný míjí zcela odkrytou bránu!

47:29
    Hned po skončení vítkovického oslabení začínají vítkovičtí kombinovat na polovině soupeře.

46:39

45:27
    Další střela Tadeáše Chrousta, opět neúspěšná.

45:14
    Chroustova střela končí na boční síti vítkovické branky.

44:39
    Zdeněk Žák (VIT) vyloučen na dvě minuty za sekání.

42:47
    Brus ukázal své střelecké zkušenosti a nenápadnou střelou vylekal Bauera, ten se štěstím vyráží.

40:21
    Jiří Curney začal aktivně, Součka se mu ale překonat nepodařilo.

40:01

Střely na bránu ve druhé třetině:
    Ml. Boleslav: 11
    Vítkovice: 6

Druhá třetina přinesla všem přihlížejícím množství šancí. Končíme za vyrovnaného stavu, přestože se střílelo dost aktivně. Oba gólmani pustili za svá záda pouze jeden gól a pokračují ve skvělých výkonech. Uvidíme, zda-li nakonec jeden z nich nebude vyhlášen hráčem EXTRA HERO!

40:00

38:44
    Chybělo tak málo! Chroust se natahoval po rychlém pasu od spoluhráče, ale před prázdnou bránou na něj nedosáhl!

37:56
    Nacvičený signál z rozehrávky v podání Mladé Boleslavi končí pouze na zdi postavené z bránících hráčů.

36:11
    Další střela v podání vítkovického Veltšmída končí u Bauera.

34:59
    To je florbal! Tam, zpátky, tam a zase zpátky! Mnoho střel a perfektní zákroky brankářů potvrzují atraktivitu této série!

32:39
    Útočí se i na druhé straně, Matěj Koňařík ale minul.

31:17
    To je kanonáda! Souček se má co ohánět i proti střele Tomáše Nováka.

30:12
    Ke střele se dostává Salát, ale jeho přízemní střela trefuje pouze Součka.

28:21
    Mladoboleslavské vstřelená branka evidentně nakopla a vytváří si velký tlak.

27:22
    Doslova excelentní zákrok vytáhl Lukáš Bauer proti střele vítkovického Veltšmída.

26:47
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Necelé čtyři minuty potřebovala Mladá Boleslav na to, aby srovnala stav utkání. Chroust našel ukázkovým pasem RADKA GWUŹDŹE, který s přehledem překonává Součka. Asistence: Tadeáš Chroust

25:38
    Bräuerova střela končí u Bauera.

23:32
    Máme tu první gól zápasu, který padl do branky mladoboleslavských. LUKÁŠ HÁJEK ukázal svoje šikovné ruce a ze vzduchu vstřelil úvodní gól tohoto střetnutí! Asistence: Jan Šebesta

21:37
    Mladoboleslavský sniper Jiří Curney trefuje tyč!

20:40

20:01

Střely na bránu v první třetině
    Ml. Boleslav: 9
    Vítkovice: 11

Je za námi první třetina, která končí za bezbrankového stavu. Šance by byly na obou stranách, ale to by nesměli být mezi tyčemi Lukášové Souček a Bauer, kteří vytahují skvělé zákroky. Mohli jsme vidět po jednom vyloučení na každé straně. Nejdříve byl vyloučen vítkovický Pavel Brus a před sirénou ještě Lukáš Bauer, přičemž Vítkovice budou hrát na začátku druhé třetiny ještě chvíli přesilovou hru.

20:00

19:42
    Hubálek pálil chvíli před koncem prvního dějství, ale nevyzrál na Bauera.

18:40
    Lukáš Bauer (MBL) vyloučen na dvě minuty za držení. Trest odpykává Lukáš Mátl.

17:46
    Z protiútoku se dostal ke střele Salát, avšak Souček si s jeho pokusem hravě poradil.

17:20
    Domácí tlačili hosty na jejich polovině, ale vše to skončilo pouze u toho tlaku, střely jsme se nedočkali.

15:16
    Koňařík trefil pouze připraveného Bauera.

14:47
    Pohledná kombinace v podání Mladé Boleslavi, ale opět chyběla patřičná přesnost v koncovce. Střílel Tadeáš Chroust.

12:42
    Opět jsme mohli vidět souboj Pluhař versus Souček, vítkovický brankář byl ale opět úspěšnější.

12:14
    Pluhařův projektil končí u Součka.

11:44
    Několik nepřesných přihrávek teď vyletělo z holí hráčů obou celků.

09:34
    Novotného přihrávka na Saláta byla nepřesná.

08:31
    Stejně jako na straně Vítkovic Veltšmíd, si teď špatně nastavil mířidla mladoboleslavský Jaromír Ekl.

07:37
    Chvíli poté, co Pavlu Brusovi vypršel trest, pálil ze vzduchu Veltšmíd, ale minul.

07:20

06:03
    V obrovské šanci se octl Tadeáš Chroust, ale nedokázal míček dopravit do prázdné branky!

05:54
    Hosté drží míček na svých hokejkách a v oslabení zatím nemají větší problémy.

05:20
    Pavel Brus (VIT) vyloučen na dvě minuty za bránění ve hře.

03:42
    Obrovskou chybu Novotného nedokázal zužitkovat ze samostatného úniku Bräuer, Bauer si jeho pokud pohlídal.

02:49
    Poté, co ztratil Bräuer míček, musel jeho chybu napravit Zdeněk Žák, který zblokoval střelu Curneyho.

01:45
    Velikou šanci měl teď na své holi Salát, ale z předbrankového prostoru nepřekonal Součka!

00:11
    Hned po úvodním buly vyslal nebezpečnou střelu Křenek.

00:01

BILLY BOY Mladá Boleslav: Bauer (Výtisk) – P. Bouška, Novotný, Ekl, Salát, Chroust, J. Bouška, Rožnovják, Gwuźdź, Mátl, Kadlec, Pluhař, Ludvík, Křenek, Curney, Fojta, Studený

1. SC WOOW Vítkovice: Souček (Ciompa) – Hrubý, Brus, Žák, Heczko, Gurkovský, Bräuer, Žydel, Šebesta, Řezanina, Koňařík, Hájek, Hubálek, Veltšmíd, Matúš

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek.

V základní části byli ovšem úspěšnější hráči BILLY BOY, kterým se podařilo Vítkovice dvakrát porazit.

Semifinálová série mezi Boleslaví a Vítkovicemi vypadá také na velmi vyrovnanou partii. Dnes budeme svědky pátého utkání této semifináloví série.

Předchozí utkání Play off skončili takto:

30.3. 2014 1. SC WOOW Vítkovice – BILLY BOY Mladá Boleslav 2:1
    29.3. 2014 1. SC WOOW Vítkovice – BILLY BOY Mladá Boleslav 3:2
    22.3. 2014 BILLY BOY Mladá Boleslav – 1. SC WOOW Vítkovice 5:4
    21.3. 2014 BILLY BOY Mladá Boleslav – 1. SC WOOW Vítkovice 5:4p

1. SC WOOW Vítkovice

Hosté z Ostravy zakončili základní část soutěže na pěkném čtvrtém místě celé tabulky, když se jim podařilo získat dvaačtyřicet bodů.

Ve čtvrtfinále vyfasovali hráči z Ostravy itelligence Brno. Narozdíl od Mladé Boleslavi si Vítkovice zahráli velmi vyrovnanou partii, kterou musel rozhodnout až sedmý zápas série. (4:5, 4:0, 4:8, 3:2, 6:2, 3:4, 4:2)

BILLY BOY Mladá Boleslav

Domácí tým se umístil na konci základní části na krásném druhém místě, když získal pětapadesát bodů z odehraných dvaadvaceti utkání.

Ve čtvrtfinále Boleslav narazila na tým FbŠ Bohemians, se kterou si poradili poměrně jednoduše 4:1 na zápasy (7:8p, 5:1, 7:6p, 5:4 a 12:6).

Dobrý večer. Vítám Vás u sledování dnešního onlajn přenosu z utkání AutoCont Extraligy mužů ve florbale, kde se v dnešním pátém utkání play-off utká domácí BILLY BOY Mladá Boleslav a hostující 1. FC WOOW Vítkovice. Utkání začíná v 18:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.