Jihlava – Varnsdorf 4:3 (kon.) | Liberec – Jablonec 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Hr. Králové 2:4 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Slavia – Slovácko 6:0 (kon.) | Brno – Sparta 1:2 (kon.)
Plzeň – Třinec 5:0 (kon.) | Táborsko – Olomouc 1:3 (kon.) | Teplice – Příbram 0:3 (kon.)

Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí se dočkali ojedinělého úspěchu. Klír po autu nacentroval před branku, kde se k zakončení protlačil LUKÁŠ RYDVAL a míč se po jeho zásahu odrazil od břevna za čáru.

76
    Tomáše Konvalinu nahrazuje Jiří Růžička.

74
    Patrik Šulc si zahraje místo Jiřího Kateřiňáka.

71
    František Klíma nahrazuje Daniela Kozmu.

70
    Koreš se zasekávačkou zbavil svého strážce a pak zkoušel trefit vzdálený horní roh branky, jeho pokusu scházely jen centimetry.

66
    Jonáš Klír střídá Vojtěcha Krejčího.

66
    Jakub Kořínek střídá Štěpána Hodače.

62
    Štěpán Hodač dostává žlutou kartu za faul na půlce hřiště.

50
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Úvod druhé půle zatím dokonale kopíruje začátek zápasu. Po rohu míč propadl na zadní tyč, kde jej lehce usměrnil znovu ADAM FOUSEK.

48
    Hostům znovu vyšel úvod poločasu. Po perfektní kombinaci na jeden dotek se k zakončení dostal expardubický záložník ADAM FOUSEK a ranou pod břevno zvýšil na rozdíl tří branek.

36
    Koreš po bleskovém brejku trefil tyč, následná dorážka Fidricha skončila na nohách Čihaře.

35
    David Fidrich střídá Jakuba Kocourka.

27
    Za zakopnutí míče dostal žlutou kartu Štěpán Strouhal.

21
    Zraněného Michala Knotka střídá David Pánek.

5
    Boleslav přidává další gól. Čihař dokázal zneškodnit prudký pokus z hranice vápna, ale na dorážku ŠTĚPÁNA HODAČE už nestačil.

4
    Za ostrý faul na půlce dostal žlutou kartu Jan Mandutz.

3
    Hosté se po rychlém protiútoku ujímají vedení. Parádní práci odvedl Kocourek, který s míčem na noze přesprintoval půlku hřiště a pak připravil lehkou pozici pro DANIELA KOZMU. Ten neměl problém trefit poloprázdnou branku.