Jihlava – Varnsdorf 4:3 (kon.) | Liberec – Jablonec 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Hr. Králové 2:4 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Slavia – Slovácko 6:0 (kon.) | Brno – Sparta 1:2 (kon.)
Plzeň – Třinec 5:0 (kon.) | Táborsko – Olomouc 1:3 (kon.) | Teplice – Příbram 0:3 (kon.)
Znojmo – Bohemians 1905 3:1 (kon.)
SK Slavia Praha
6:0 (6:0)
1.FC Slovácko
Čtvrtek 03.04.2014, 15:00 • Horní Počernice • Juniorská liga

Po divokém prvním poločasu, kdy Slavia roztřílela Slovácko 6:0, jsme se ve druhé půli už žádné branky nedočkali. Slavia se tedy díky vysokému vítězství opět přihlásila o boje o titul. To je z mé strany vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního dne a u dalšího onlajnu někdy nashledanou. (16:49:02)

90
    Útočný faul Frejlacha.

88
    Zápas se pouze dohrává. Slovácko čeká až jej osvobodí konečný hvizd.

87
    Do slibné šance se vypracoval Liška. Místo nahrávky vzal vše na sebe a byl o balon obrán.

86
    Z něj si Slovácko žádnou šanci nevytvořilo. Naopak vpřed se řítí domácí Liška.

85
    Slibnou akci hostů uklidil na roh Bejbl.

84
    Hosté jsou flustrováni výsledkem, což vyvrcholilo ve žlutou kartu pro Trajtela.

80
    Prosek taktickým faulem přerušil rodící se útok Slovácka. Po právu je žlutě potrestán.

79
    Liška nedokázal zkrotit přihrávku a míč mu uniká do zámezí.

76
    Faulem těsně před vápnem se provinil Tomáš Ťok. Rozhodčí vytahuje žlutou kartu.

76
    Za potlesku ochozů odchází Jiří Vondráček. Jeho místo na hřišti zaujme Jakub Mac.

74
    Centr Slovácka odhlavičkoval do bezpečí Čepelák.

73
    Prajza je za faul odměněn žlutým kartónkem.

71
    První vážný zákrok si připsal Řehák, kdy musel lapit povedenou střelu jednoho z hráčů v modrém.

69
    Domácí kontrolují hru.

67
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Hanák, přichází Michna.

67
    Na trávníku se poslední minuty nestalo nic, co by zvedlo diváky ze sedačky.

64
    Slovácko se snaží alespoň o čestný gól.

Tomáš Lazar

Branky: 6. Vondráček, 15. Červenka, 19. Červenka, 38. Prosek, 41. Bejbl, 43. Vondráček

Karty:   80. Prosek (SLA) – 73. Prajza (SLO), 76. Ťok (SLO), 84. Trajtel (SLO)

SK Slavia Praha: Řehák – Bejbl, Verner, Červenka, Pelikán, Mensah, Čepelák (k), Šimeček, Vondráček, Zámečník, Prosek
    Náhradníci: Mac, Smolák, Frejlach, Salašovič, Liška, Soukup

1.FC Slovácko: Semanko – Banasik, Chynoradský, Machač, Bartoš, Hanák, Groulík, Dinareli, Trajtel, Fojtášek, Břečka (k)
    Náhradníci: Michna, Prajza, Pilka, Janečka, Ťok, Hodan

Rozhodčí: Pechanec – Blažej, Koval