Ostrava – Tatran 2:3 (kon.) | Chomutov – Sparta 5:7 (kon.)
Sobota 05.04.2014, 15:30 • ČPP Aréna Ostrava • G2 liga juniorů

Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím a u dalších sportovních přenosů se budu těšit na shledanou. (17:23:36)

Tatran Omlux Střešovice: 22

Střely na bránu po třetí třetině

FBC ČPP Software Ostrava: 8

Tatran Omlux Střešovice: 8

Skončilo nám třetí finále G2 ligy juniorů, ve kterém domácí FBC ČPP Software nestačili na Tatran Omlux Střešovice a prohráli 2:3. Finálová série tak nekončí a bude pokračovat 4. finálovým zápasem zítra od 15:00 opět na stejném místě jako dnes v ostravské ČPP aréně.
    onlajny.cz Vám samozřejmě tenhle zápas zprostředkují v podrobné online reportáži.

60:00

Čas byl posunut o šest vteřin dopředu.

59:41
    Hra byla rozehrána, ale nerozběhl se čas. Na lavičce hostí je teď hodně emocí.

59:41
    Oddechový čas pro domácí.

59:41
    Střešovice právě vstřelily branku!
    Domácí hráči využívají už druhou svojí přesilovou hru. Přesnou střelou se prosadit dokázal TOMÁŠ NUSHART. Asistence: Šimon Dušek.

59:08
    Střela Švejkovského mimo.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:40
    Střešovice teď drží míček na polovině Ostravy.

58:03
    Domácí tak budou dohrávat třetí třetinu ve čtyřech.

58:03
    Zbytečné oslabení pro domácí. Vyloučen Juraj Kováč na dvě minuty za sekání do brankáře.

57:45
    Míček teď mají na florbalkách hráči Střešovic a drží ho za svojí brankou.

57:20
    Závěr utkání je hodně hektický.

57:01
    Probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.

56:20
    Střešovice teď mají závěrečný tlak. Už dobré dvě minuty uzavřely domácí hráče na jejich polovině.

55:05
    A znovu byl Antoš překonán, naštěstí pro domácí než se míček dostal do branky stačil doběhnout jeden s obránců, který odvrací do bezpečí.

MCh

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 22. Lipový, 49. Křiva (Macháček) – 6. Harapát (Kolísko), 46. Nushart, 60. Nushart (Dušek)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Mazánek , Antoš – Šešulka, Svačinka, Řezáč, Lipový, Cirkl, Kopka, Zimmer, Šimčík, Macháček, Kováč, Klečka, Ožana, Foltínek, Trulík, Kašovský, Vítovec, Křiva
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Zavadil Václav, Fibiger – Nushart, Dušek, Komárek, Horký, Švejkovský, Bína, Plecitý, Kolísko, Zavadil, Láža, Vašíček, Skřivánek, Beneš, Vaculčiak, Bauman, Cihlář, Harapát, Slavík

Rozhodčí: Jan Perla a Jiří Vrzala