Tsonga – Gojowczyk 2:3 (kon.) | Ito, Učijama – Rosol, Štěpánek 0:3 (kon.)
Seppi – Murray 0:3 (kon.) | Federer, Wawrinka – Golubjev, Nedovesov 1:3 (kon.)
Lacko, Mertiňák – Thiem, Peya 3:2 (kon.) | Benneteau, Llodra – Begemann, Kamke 3:1 (kon.)
Bolelli, Fognini – Fleming, Murray 1:3 (kon.)

Sobota 05.04.2014, 14:40 • Tenisový klub Neapol, Itálie • Davis Cup

Děkuji za pozornost a někdy příště, na počtenou ! (17:43:42)

Stav série po dvou hracích dnech

Itálie 1 : 2 Velká Británie

Napínavý debl je u konce. Zpočátku to vypadalo na jasnou partii Britů, kteří vcelku suverénně ovládli první dvě sady. Následně však Italové "zapli" a vydřeli díky jednomu brejku třetí sadu. Čtvrtá sada se vyvíjela podobně, Italové dlouho díky jedinému brejku vedli, ale Britové si jej pět minut před dvanáctou vzali zpět a následně ještě před zkrácenou hrou vzali Italům i druhý servis.

Konec zápasu

5:7
    Je dobojováno! Poslední výměna nabídla forhendovou přestřelku, ve které byl úspěšnější Murray, který donutil Bolelliho zahrát pouze do sítě.

30-40
    Následně Murray pod tlakem zahrával bekhend na lajnu, ale míček snad kvůli rotaci doletěl do těsného autu.

15-40
    První je smazán, Fognini na síti svým volejem nechyboval.

0-40
    Fogniniho zklamal bekhend, který posílá do sítě – tři mečboly pro Británii !

0-30
    Nyní se Fleming blýskl parádním a hlavně přesným returnem na čáru.

0-15
    Chyba Fogniniho z bekhendu – první fiftýn pro Brity.

5:6
    Konec přestávky, podávat bude Fabio Fognini, a že to bude veledůležitý servis.

5:6
    Před malou chvílí podávali Italové na výhru ve čtvrté sadě, nyní budou podávat na setrvání v zápase.

5:6
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:6
    Britové čistou hrou potvrzují brejk a rázem jsou jediný gem od vítězství v utkání.

0-40
    Vzápětí chytrá hra Fleminga, který využil toho, že byli oba Italová na základní čáře a zkrátil hru.

0-30
    Úspěšná smeč od Murrayho, kterou Fognini odvrací pouze do autu.

0-15
    Míček získává Fleming, Murray.

5:5
    Fleming nyní Britům vydřel veledůležitý gem, když donutil Bolelliho k obrannému lobu do autu. Britové jsou zpátky ve hře, co se čtvrté sady týče.