Spartak Pelhřimov
6:3 (2:0, 0:3, 4:0)
FBC Vikings Kopřivnice
Neděle 06.04.2014, 17:00 • SH ZŠ Osvobození Pelhřimov • 1. liga mužů

To je ode mě pro dnešek z toho utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen florbalového) Onlajnu, na počtenou! (19:14:23)

To byl tedy zápas! Ve třetí třetině si domácí dokázali famózně poradit s Kopřivnicí. Nejprve se trefil ve 42. minutě Jan Koten, aby o 5 minut později mohl skórovat do sítě Kopřivnice Petr Poduška. Poté se hrálo velmi dlouho vyrovnané utkání se stavem utkání 4:3. V závěru, kdy hráli hosté bez brankáře, neukočírovali hráči Kopřivnice své emoce, což vedlo ke vstřelení páté branky. Poslední šestou branku se nakonec povedlo vstřelit ještě Lukáši Zrzavému. Pelhřimov si po dnešní výhře vynutil páté, rozhodující utkání, které se za stavu 2:2 odehraje za týden v Kopřivnici.

Komentář k utkání od domácího kapitána, Martina Kosa: "Z naší strany špatná druhá třetina, jinak poměrně kvalitní výkon, který stačil na vítězství. Jsem rád, že jsme pochopili, o co se hraje a přistoupili jsme k utkání o mnoho lépe než v Kopřivnici, proto je stav 2:2. Díky soupeři a skvělým divákům."

Komentář k utkání od hostujícího vedoucího týmu, Marka Jehlára: "Chtěli jsme sérii ukončit, bohužel se to nepovedlo. Musíme zmobilizovat síly a doufám, že domácí prostředí rozhodne. Díky soupeři za zápas."

Střely celkem: Pelhřimov 26, Kopřivnice 25

Střely ve třetí třetině: Pelhřimov 8, Kopřivnice 8

60:00

59:50
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ ZRZAVÝ. Bez asistence.

59:00
    Dnešní utkání sleduje 77 diváků.

58:58
    Tak je asi rozhodnuto. Na lavičce vikingů propukli silné emoce. Podle nich si pohnul Venkrbec se svojí bránou ve 100% šanci na vyrovnání a tím zabránil gólu. Na opačné straně Bína trefuje prázdnou bránu. Bez asistence.

58:44
    Kopřivnice drží míček na svých holích.

58:22
    Oddechový čas pro družstvo FBC Vikings Kopřivnice.

58:14
    Poduška v obrovské šanci přestřelil.

57:28
    Až teď přichází první střela domácích v přesilové hře.

56:48
    Vyloučen hráč Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.

55:28
    Bína v obrovské šanci netrefuje prostor pod horní tyčkou.

53:31
    Charouzek zaběhl s míčkem mezi tří vikingy, k údivu všech byl úspěšný, ale Pinďák pozorný a uzavřel veškerý prostor u své bližší tyče.

52:21
    Oba týmy se tlačí do slibných pozic, ale obrany jim nedovolují se prosadit.

50:46
    Hosté měli standardku v té nejlepší pozici, po pěkném signálu skončil míček na boční síťce.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým Spartak Pelhřimov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Vikings Kopřivnice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Zrzavý (Charouzek), 13. Fučík (Charouzek), 42. Koten (Charouzek), 47. Poduška (Kos), 59. Bína, 60. Zrzavý – 24. Vávra, 25. Vávra (Lichnovský), 30. Lichnovský (Z. Matúš)

Spartak Pelhřimov: Venkrbec – Kos, Charouzek, Švrkala, Kučera, Holada, Koten, Knězů, Zrzavý, Poduška, Bína, Fučík
    FBC Vikings Kopřivnice: Pinďák (Kapoun) – Podlezl, Sladkovský, Baďura, Kresta, Kubátko, Rebroš, Lichnovský, Vávra, Opatřil, Soukal, Z. Matúš, J. Matúš
    Trenér: Filip Bordovský

Rozhodčí: Jiří Dolanský – Vojtěch Sýkora