New Jersey – Calgary 0:1 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 0:1 (kon.) | Vancouver – Anaheim 0:3 (kon.)
Winnipeg Jets
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Minnesota Wild
Úterý 08.04.2014, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

To už je z tohoto zápasu vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký a ničím nerušený zbytek noci! (04:36:34)

Československá stopa v utkání:
    Michael Frolík (WPG) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:13

1. Ilja Bryzgalov (MNS) 24 zák., 0 gólů, 100%
    2. Michael Hutchinson (WPG) 16 zák., 1 gól, 94,1%
    3. Charlie Coyle (MNS) 1+0

Je konec! Tryskáči sice ve třetí třetině dokázaly dostat Minnesotu pod velký tlak, ale gólu se nedočkaly a tak prohrávají nejtěsnějším možným poměrem – 0:1. Jediným úspěšným střelcem zápasu je Charlie Coyle, který se trefil v čase 21:05. Wild dnes výrazně podržel brankář Bryzgalov, který si hodně zachytal především ve třetí třetině. Divočáci mají po dnešku již prakticky jistou účast v play-off.

Střely na branku ve 3. třetině – 12:4, celkem – 24:17

60:00

59:50
    Po Frolíkově nahrávce pálil Postma, ale Bryzgalov vyráží!

59:01
    Poslední minuta.

58:44
    Pariseho vyhození sice opuštěnou domácí branku netrefilo, ale hráčům Minnesoty bude stačit, že nešlo o icing.

58:16
    Domácí to zkoušejí bez brankáře!

57:28
    Rána Sutera minula domácí svatyni. Spěchat dopředu musí Winnipeg.

56:29

56:17
    Ani střela Postmy na skóre nic nemění. Bryzgalov má puk ve výstroji.

54:35
    Od modré pálil Trouba, Bryzgalov přerušil hru.

54:28
    Domácí budou hrát přesilovku. Nate Prosser zahákoval Setoguchiho. Je tu velká příležitost pro Winnipeg.

53:17
    Pohotovou střelu Frolíka z levého kruhu vyrazil Bryzgalov. Ten dnes chytá bezchybně.

52:04
    Wheelerovo nahození srazil do rohu Bryzgalov. Little čekal na odražený kotouč marně.

51:43
    Domácí zahráli na icing.

51:35
    Pominville to zkoušel z ostrého úhlu, kotouč končí v náručí Hutchinsona.

50:42
    Hutchinson si připsal zákrok po ráně, která přišla hned po vhazování. Další buly před jeho brankou.