Desein – Gombos 1:2 (kon.) | Pospíšil – Bolelli 0:2 (kon.)
2
7 7
Středa 09.04.2014, 13:48Challenger Mersin (antuka)

6:7
    Hned ten první Bolelli při podání Pospíšila proměnil v poslední balónek celého zápasu!

1-6
    Šest ze sedmi výměn zvládl o něco lépe Bolelli, který tak má k dispozici hned pětici mečbolů!

1-4
    To není dobrá situace pro Čecha, který prohrává o tři bodíky a navíc bude čelit dvěma servisům soupeře.

5:4
    To je škody, Pospíšil se už mohl chystat na třetí set, místo toho bude opět bojovat o zisk toho druhého.

30-40
    Pospíšilovi se nepovedlo poslat do kurtu první podání, což se nyní nevyplatilo. Brejkbol také pro Itala!

5:3
    Skvěle! Pospíšilovi se poprvé v utkání povedlo prolomit podání soupeře, který chtě nechtě musí v následujícím gemu zopakovat počínání Pospíšila.

40-30
    Pospíšil má brejkbol! To je nadějně vypadající situace pro českého tenistu.

40-A
    Třetí fiftýn za sebou pro Bolelliho, který má z ničeho nic brejkbol!

30-40
    Ten bohužel přichází, Bolelli využil slabšího druhého servisu českého hráče.

5:7
    Těď už se to Bolellimu podařilo, italský hráč získává po hodině a pěti minutách první set zápasu.

A-40
    Další důležitý krok předvedl Pospíšil k prodloužení tohoto setu, brejkbol!

15-40
    První setbol Bolelliho v zápase přichází při jeho servisu!

5:6
    Bohužel pro české tenisové fanoušky musím konstatovat, že Jaroslav Pospíšil v jedenáctém gemu přišel o podání. Italovi stačí k zisku setu jednou jedinkrát udržet servis.

30-40
    Pozor pozor, asi jsem to zakřikl. Simone Bolelli má k dispozici důležitý brejkbol.

30-0
    Počasí se na chvíli umoudřilo, na všech kurtech organizátoři, podavači míčků a další připravují dvorce na restart zápasů.

30-0
    Utkání je za stavu 3:3 a 30:0 přerušeno kvůli dešti, jak dlouho bude tato pauza trvat je ve hvězdách.

40-0
    Simone Bolelli je ve velkých problémech, stojí před ním hned trojice brejkbolů soupeře.

15-15
    Napodruhé už to Simone Bolelli uhrál, po patnácti.

Druhý zápas na třetím kurtu začal až nyní, na střetnutí Pospíšila s Bolellim si budeme muset ještě několik desítek minut počkat.