1:1 (0:0)
Arsenal FC
Sobota 12.04.2014, 18:07 • Wembley Stadium, Londýn • FA Cup

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:56:47)

Tam byl šťastnější Arsenal, který zvítězil 2:4 a postoupil do finále FA Cupu. Arsenalu pomohl Fabiansky, který vychytal dva pokutové kopy.

Dnes jsme sledovali velmi zajímavé utkání, které skončilo v základní hrací době výsledkem 1:1. Za Wigan se trefil Gómez, jenž v 63. minutě proměnil pokutový kop a poslal druholigový celek do vedení. Nicméně 8 minut před koncem řádné hrací doby vyrovnal na 1:1 Mertesacker, a dal tak Arsenalu naději na postup do finále FA Cupu. V posledních minutách se už nic nestalo, a tak šlo utkání do prodloužení. Během půl hodiny žádná branka nepadla, a tak o finalistovi FA Cupu musely rozhodnout penalty.

Cazorla se zachoval jako profesionál a nechytatelnou střelou nedal Carsonovi šanci! Fotbalisté Arsenalu jdou do finále FA Cupu.

McArthur napálil míč doprostřed brány a přesnou trefou snížil na 2:3.

Giroud se nemýlil a Carsonovi nedal šanci! 1:3

Nyní je na řadě Arsenal, konkrétně Giroud.

Třetí penaltu už Fabianski nezneškodnil. Beausejour se nemýlil a snížil na 1:2.

Carson neuspěl ani tentokrát a pustil další penaltu. Za Arsenal se trefil Kallstrom. 0:2

Fabianski chytá další pokus, tentokrát neuspěl Collison! 0:1

Arteta se nemýlil a přesnou trefou nedal Carsonovi šanci! 0:1

Fabianski vystihl směr a Caldwellův pokus chytil!

Jako první bude zahrávat pokutový kop hráč Wiganu, konkrétně Caldwell.