Waregem – Club Bruggy 2:1 (kon.) | Gent – Waasland-Beveren 2:1 (kon.) | Oostende – Lierse 2:0 (kon.)
Cercle Bruggy – Charleroi 2:4 (kon.) | Kortrijk – Mechelen 4:1 (kon.) | Leuven – Mons 2:0 (kon.)
KV Kortrijk
4:1 (0:0)
YR KV Mechelen
Sobota 12.04.2014, 20:00 • Guldensporen stadion, Kortrijk • Belgická Jupiler Pro League

87
    V celku YR KV Mechelen dochází ke střídání: ze hřiště odstupuje autor jediné branky hostů Aleksandar Trajkovski, jeho místo na poslední minuty zaujme Benjamin Mokulu Tembe.

85
    Hosté střídají, obránce Stevena De Pettera vystřídá Glenn Claes.

72
    Střídají také domácí, Michaela Heylena nahradí Brecht Capon.

68
    Hosté střídají, ze hřiště odchází Maxim Biset, nastupuje Jonathan Legear.

46
    O poločasové přestávce proběhlo střídání na domácí straně, Stijna De Smeta nahradil Benito Raman.

Lukáš Jasoněk

Branky: 58. Santini (pen.), 66. Chevalier, 77. Pavlovič, 82. Raman – 70. Trajkovski

Karty:   39. Smet (KRT), 49. Mets (KRT) – 39. Cordaro (MEC), 59. Biset (MEC), 65. Kosanovič (MEC)

KV Kortrijk: Keet – Martin, De Mets, Tomaševič, Heylen (72. Capon) – Pavlovič, Oussalah, De Smet (46. Raman) – Chevalier, Coulibaly, Santini
    Náhradníci: Ragolle, Capon, Ulens, Raman, Mervilde

YR KV Mechelen: Biebauw – De Petter (85. Claes), Ghomsi, Bateau, Kosanovič, Kamavuaka – Biset (68. Legear), Cordaro, De Witte – Junker, Trajkovski (87. Mokulu Tembe)
    Náhradníci: Pačovski, Legear, Mokulu Tembe, Claes, Vanlerberghe, Obradovič, Rits

Rozhodčí: N. Laforge – D. Gilon, T. Nijssen