Alkmaar – Nijmegen 1:1 (kon.) | Utrecht – Heracles 2:1 (kon.) | Waalwijk – Zwolle 0:0 (kon.)
Ajax – Den Haag 3:2 (kon.) | Eindhoven – Feyenoord 0:2 (kon.)
RKC Waalwijk
0:0 (-:-)
PEC Zwolle
Neděle 13.04.2014, 14:30Nizozemská Eredivisie

To je ode mne z tohoto zápasu vše, hezký zbytek dne Vám přeje Adam Joska! (16:25:50)

Toto utkání nejvyšší nizozemské ligy je již minulostí. Zápas končí za nerozhodného stavu 1:1, když se nejdříve v sedmapadesáté minutě prosadil domácí Ridder a o devět minut později vyrovnal Klich. Každý z týmů si tak připíše jeden bod do tabulky ligy.

90+3
    Zdá se, že po střele Castelena hlavní arbitr ukončí zápas.

90+1
    Se sraženou střelou De Riddera si bez problémů poradil Boer.

90
    Základní hrací doba je u konce, bude se ale ještě nastavovat pár minut navíc.

89
    V poslední minutě základní hrací doby se k rozehrávce přímého volného kopu staví Apau.

87
    Van Hintum z rozehrávky nahrál na Fernandeze a ten si připravil míč na svou střeleckou nohu, nebylo mu to však moc platné, jelikož z toho byla další nepřesná rána.

85
    Narsingh vybojoval míč, ale jeho následná tvrdá střela mířila vedle tyče.

84
    Pokus Joachima byl velice nepřesný.

82
    Žlutou kartu dostává van Polen (PEC Zwolle).

80
    Střídání v týmu RKC Waalwijk: ze hřiště odchází Andersen, přichází Braber.

78
    Nejdříve byl u míče hostující Broerse, ale Apau ho o něj připravil a mám balón ve své moci.

77
    Castelenova střela byla velice nepřesná, a tak Boer bude vykopávat od branky.

76
    K míči se dostal Mokotjo, ale za malou chvíli o něj byl připraven domácím hráčem.