Jihlava – Příbram 4:2 (kon.) | Liberec – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Ostrava – Hr. Králové 4:1 (kon.)
Brno – Jablonec 3:0 (kon.) | Dukla Praha – Znojmo 3:1 (kon.) | Teplice – Třinec 1:2 (kon.)
Pardubice – Olomouc 0:3 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Táborsko – Slovácko 2:1 (kon.)

89
    Žlutou kartu dostává Macháč (AC Sparta Praha).

89
    Žlutou kartu dostává Zbrožek (FK Varnsdorf).

85
    Žlutou kartu dostává Vokoun (AC Sparta Praha).

82
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Halbich, přichází Prieložný.

82
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Černý, přichází Vomáčka.

75
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ruszó, přichází Šťastný.

75
    Žlutou kartu dostává Ruszó (FK Varnsdorf).

68
    Nebezpečná standardka Sparty, Vondra si staví míč a Klouda bravurním zákrokem míč vyráží.

64
    Žlutou kartu dostává Halbich (FK Varnsdorf).

61
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kadlec, přichází Sulovský.

61
    Žlutou kartu dostává Breda (AC Sparta Praha).

59
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Skopec, přichází Kitanovič.

58
    Ve vápně se uvolňuje Černý, střelu na vzdálenou tyč vytahuje brankář na roh.

54
    David Halbich jde sám na brankáře a zakončuje dělovkou pod břevno.

53
    Čurgali vyvezl balón, nachází Macha, který však přestřeluje.

46
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hájek, přichází Surmaj.

46
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Moravec.

46
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hrdina, přichází Zavadil.

40
    Domácí jsou při chuti. Dvě minuty po brance se v gólové situaci ocitá Halbich, patou však branku míjí.

38
    Po ose Halbich- Mach se míč dostává k Čurgalimu, který technickou placírkou vyrovnává.

35
    Pěkná kombinace Halbicha s Daníčkem, Daníčková střela olízla bohužel pouze břevno.

33
    Po dlouhé době se Sparta dostává k vápnu, Macháč bránu přestřeluje.

21
    A v zápětí využívá rozhozené obrany domácích kapitán Macháč a obrací stav utkání.

20
    Rychle rozehraný roh Sparty, který domácí neuhlídali. Hostující Hájek srovnává.

13
    13.minuta se stáva osudnou pro Spartu, Halbich křižnou přihrávkou nachází Daníčka a ten prostřeluje hostujícího brankáře.

12
    První střela domácích, míč se dostal k Machovi, bohužel mu lehce sjel po kopačce a stav zápasu tak zůstavá stejný.