Estonsko – Belgie 6:1 (kon.) | Island – Izrael 4:3 (1:0 po s.n.) | Austrálie – Srbsko 0:1 (kon.)
Estonsko
6:1 (0:0, 4:1, 2:0)
Belgie
Úterý 15.04.2014, 13:00 • Ice Rink Pionir • Mistrovství světa - II. A Divize

47:31
    O další estonské vyloučení se postaral Roman Andrejev, který si odsedí za svůj faul dvě minuty.

53:21
    Aleksei Sibirtsev (EST) je vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

52:59
    Estonsko právě vstřelilo branku!
    Tuto přesilovou hru už se domácímu celku podařilo využít, postaral se o to svým druhým gólem v utkání ROBERT ROOBA. Asistence: Andrei Makrov.

48:13
    Don Geerts (BEL) si za svůj přestupek odpyká dvě minuty na trestné lavici.

44:24
    Po čtrnácti sekundách od vyloučení Pellegrimse využívá přesilovou hru ROMAN ANDREJEV. Asistence: Robert Rooba.

44:10
    Maxime Pellegrims (BEL) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

38:59
    Již čtvrtý puk do sítě Belgie posílá ANDREI MAKROV. Asistence: Robert Rooba.

36:17
    Mihkel Vorang (EST) je potrestán menším trestem za zákrok kolenem.

35:47
    Belgie právě vstřelila branku!
    BRYAN KOLODZIEJCZYK snižuje náskok Estonska na dvě branky. Asistence: Dennis Swinnen.

34:42
    Po přihrávce od Lahesula překonal branáře Cornelise ROBERT ROOBA a využívá tak přesilovou hru svého týmu. Asistence: Lauri Lahesalu.

29:33
    Estonský tým je potrestán menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě.

29:33
    Za krosček v obranném pásmu je Bryan Kolodziejczyk (BEL) poslán na dvě minuty na trestnou lavici.

26:28
    Než doletěl kotouč do branky Belgie, branková konstrukce byla posunuta, tudíž gól nemůže být uznán.

22:10
    Za devatenáct vteřin po prvním gólu se opět prosadil ARTJOM GORNOSTAJEV. Asistence: Anton Jastrebov.

21:51
    Po přihrávce od Bobkova dokázal puk do brány protlačit ARTJOM GORNOSTAJEV a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Valeri Bobkov.

18:26
    Estonci se už radovali z gólu, ale rozhodčí ho neuznal z důvodu postavení útočícího hráče v brankovišti.

17:23
    Za napadení si odsedí dvě minuty na trestné lavici Frank Neven (BEL)

13:37
    Je tu další vyloučení, tentokrát na straně domácího Estonska, které je potrestáno menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě.

10:41
    Jordan Paulus (BEL) si je vyloučen na dvě minuty za podražení.

06:47
    Anton Levkovits (EST) se provinil podražení a půjde si odsedět na trestnou lavici dvě trestné minuty.

17:16
    Maxime Pellegrims (BEL) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 22. Gornostajev (Bobkov), 23. Gornostajev (Jastrebov), 35. Rooba (Lahesalu), 39. Makrov (Rooba), 45. Andrejev (Rooba), 53. Rooba (Makrov) – 36. Kolodziejczyk (Swinnen)

Estonsko: Rajevski (Kolossov) – Kerna, Lahesalu, Anochin, Ossipov, Samorukov, Kuusk – Rooba, Andrejev, Gornostajev, Sibirtsev, Kuznetsov, Makrov, Titarenko, Levkovits, Bobkov, Jastrebov, Sorokin, Parras, Vorang, Virjassov.
    Belgie: Steijlen (Cornelis) – Maas, V. Morgan, Vroemans, Paulus, Engelen, Neven, Boute, M. Morgan, Torremans, Swinnen, Vercamen, Kolodziejczyk, Pellegrims, Fransen, Dewin, Geerts, van Noten, Koljasnikov, Oerlemans.

Rozhodčí: Kamsek – Fazekas, Parduv