Admira Praha – Čáslav 2:0 (kon.) | Chomutov – Jirny 1:1 (kon.) | Roudnice – Zápy 2:1 (kon.)
Karlovy Vary – Převýšov 4:5 (kon.) | Kunice – Domažlice 3:1 (kon.) | Štěchovice – Kolín 0:1 (kon.)
H. Měcholupy – Chrudim 1:2 (kon.) | Sparta B – Králův Dvůr 1:2 (kon.) | Strakonice – Meteor 4:2 (kon.)
TJ Štěchovice
0:1 (0:1)
SK Sparta Kolín
Středa 16.04.2014, 17:00 • stadion TJ Štěchovice • Česká fotbalová liga

To je z dnešního zápasu vše, já se ještě jednou omlouvám za stručnější onlajn. U příštího zápasu SPORTU ZDAR. (19:00:55)

Štěchovice dnes prohrávají své první domácí utkání v této sezoně! Po bojovném výkonu ve druhém poločase domácí gólu nedočkali a utkání končí 0:1.

90+1

90
    Žlutá karta pro Tomáše Michálka.

90
    Domácí mají ještě jednu minutu nad rámec hrací doby, vše směřuje k výhře Kolína.

90
    Druhé střídání Kolína. Za hřiště odešel Jindřich Stejsla a nastupuje Dominik Horák.

89
    Žlutá karta pro Michala Jelínka.

89
    Ještě jedna šance hostí! Stejskal řádně protáhl Sňozíka.

85
    Žlutá karta pro Michala Sedláčka.

85
    Kolín přečíslil domácí a osamocený Horák trefuje tyč!

83
    První střídání Kolína. Ze hřiště odešel Marek Sedláček a nastupuje Matěj Horák.

80
    Domácí hráči bojují, ale stále nepřišla žádná příležitost. Kolínští si náskok jistí.

77
    Po delší odmlce se pokusil zahrozit Kolín, domácí obránci si poradili.

75
    Pospíšilovo zakončení, mimo bránu.

72
    Domácí tým se snaží vyrovnat ale střely lítají všude možně.

71
    Příležitost Hodce, ten střílel do rukavic Čižinského!

69
    Třetí střídání domácích. Hřiště opustil Radek Šindelář a nastupuje Stanislav Kodr.

65
    Hosté promarnili velkou šanci. Jeden z útočníků minul bránu!

Dnešní utkání sleduje 160 diváků.

62
    Po rohovém kopu se k zakončení dostal Müller a těsně minul.

56
    Po souboji Nováka s Markem Sedláčkem se hráč hostí ocitl a zemi, penalta se nepíská.

53
    Jelínek se pokusil vystřelit, ale trefuje pouze síť za bránou.

51
    Do druhého poločasu vstoupil aktivněji domácí celek, žádná větší akce ale nepřišla.

46
    Do druhého poločasu domácí tým dvakrát vystřídal. Ze hřiště odstoupili Jakub Cienciala a Karel Krejčí, nastupují Marek Šittich a Michal Pospíšil.

46

Zároveň se omlouvám za dnešní méně obsáhlý přenos. Z důvodů slabšího připojení k internetu velmi často vypadává přenos.

V prvním poločase jsme nesledovali záživný fotbal co se týče gólových šancí. Nejprve se dostali hosté k nastřelené tyči po střele Michala Sedláčka, poté zahrozili pouze ze střel z delší vzdálenosti. Domácí tým zatím nezahrozil z nějaké větší příležitosti a tak se hosté ujali vedení těsně před koncem prvního poločasu, když se po rohovém kopu prosadil stoper Petr Šourek. Pokud chtějí domácí dnes pomýšlet na bodový zisk, musí ve druhém poločase trochu více zabrat.

45

43
    Kolín právě vstřelil branku!

Hosté jdou do vedení! Po nevýrazné hře domácích se prosazuje zakončení po rohovém kopu PETR ŠOUREK – 0:1!

38
    Jedna z mála akcí domácího týmu byla zastavena odmávaným ofsajdem.

35
    Hra se odehrává především kolem půlící čáry, do velkých šancí se týmy navzájem nepouští.

29
    Utkání se odehrává zatím velmi takticky a moc šancí k vidění není.

25
    Druhá velká šance Kolína. Po centru Michálka se mohl dostat k zakončení ve velmi dobré pozici Stejskal, ale byl ubráněn.

21
    Bez Hudce, který je ošetřován se domácí bránili náporu hostí. Balon se nebezpečně motal ve vápně.

16
    Velká šance hostí, po přímém kopu Michala Sedláčka zazvonila tyč!

14
    Nejprve měli hosté příležitost po střele Stejskala, kterou Sňozík vyrazil před sebe, poté zahrozili domácí ze standardy, kdy se k zakončení dostal Müller, jeho teč ale obránci kryli.

7
    V úvodu utkání se zatím neodehrálo nic významného, hosté se dostali k jedné střele Marka Sedláčka, kterou měl Sňozík jistou. Poté kopal domácí tým roh, ze kterého se neprosadil.

1

TJ FK Štěchovice: Sňozík – Pavlík, Müller (K), Busta, Novák – Šindelář, Hřebeček, Jelínek L., Hudec – Cienciala, Krejčí.
    Náhradníci: Soukup – Švejda, Kodr O., Šittich, Kodr S., Pospíšil, Turea,

FK Kolín: Čižinský – Nešpor D., Šourek, Biško R., Čapek – Stejskal, Sedláček Ma., Sedláček Mi., Jelínek M. – Štoček (K), Michálek.
    Náhradníci: Výda – Kafka, Horák, Veselý, Linhart.

Rozhodčí: Berka – Tereba, Dobrý..

FK TJ Štěchovice // 10. místo – 34 bodů

Svojí velmi zajímavou bilanci domácí tým potvrdil v minulém zápase, kdy porazil 1:0 Čáslav. Štěchovice mají v soutěži několik NEJ – nejvíce remíz, nejméně proher a nejlepší obranu, která povolila soupeřům pouhých 21 gólů. Zároveň Štěchovice stále neprohráli na domácí půdě.

FK Kolín // 4. místo – 38 bodů

Hosté, kteří dle svého umístění aspirují na postup do druhé ligy na jaře ztrácejí spoustu bodů. Z posledních pěti zápasů hosté vybojovali pouhé 4 body. V minulém utkání Kolín doma nečekaně prohrál se Zápy, které otočili skóre zápasu z 1:0 na 1:3.

Vítáme vás u on-line přenosu z předehrávaného zápasu 33. kola ČFL, ve kterém Štěchovice hostí FK Kolín. Utkání začíná v 17:00h.