Švýcarsko U18 – USA U18 4:2 (kon.) | SR 18 – Rusko U18 2:3 (po pr.) | Dánsko U18 – Finsko U18 1:6 (kon.)
Švédsko U18 – Kanada U18 1:3 (kon.)
Švédsko U18
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Kanada U18
Čtvrtek 17.04.2014, 18:30 • Imatra Aréna • Mistrovství světa do 18 let

55:43
    Avšak ihned je tu další vyloučení. Conner Bleackley (CAN) obdržel dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

53:26
    Adrian Kempe (SWE) je vyloučen na 2+10 za vražení zezadu.

50:26
    Jedna z posledních šancí Švédů. Travis Konecny (CAN) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

46:14
    Švédové hrají v plném počtu.

44:14
    Švédové jdou opět do čtyř. Marcus Pettersson (SWE) obdržel dvě trestné minuty za podražení.

39:14
    Těsně před koncem třetiny je tu ještě jedno vyloučení, Andreas Englund (SWE) dostává dvě minuty za hrubost.

35:48
    Jen co se Virtanen vrátil na led, je vyloučen hráč Švédska. Rasmus Andersson (SWE) vyfasoval dvě trestné minuty za držení hole.

33:48
    Střelec dvou kanadských gólů, Jake Virtanen (CAN), je vyloučen na dvě minuty za sekání.

30:53
    V polovině zápasu přichází velká šance pro Švédsko! Daniel Audette (CAN) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

20:50
    Ihned na začátku druhé třetiny tu máme vyloučení – William Lagesson (SWE) obdržel dvě minuty za hru vysokou holí.

19:06
    Vyloučení na obou stranách, Rasmus Andersson (SWE) a Brayden Point (CAN) jsou vyloučeni za hrubost.

18:09
    Před koncem třetiny je tu vyloučení na straně domácích, Švédové hráli v 6 hráčích a rozhodčí si toho všimli.

02:56
    Síly na ledě se srovnají – Daniel Audette (CAN) vyfasoval 2+10 za napadení zezadu.

02:44
    První vyloučení dnešního zápase – Adam Ollas Mattsson (SWE) obdržel dvě minuty za hrubost.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 31. Bagend (Hölmstrom, Muzito Bagenda) – 7. Virtanen (McKeown), 22. Virtanen, 44. Barzal

Švédsko U18: Soderstrom (Olsson) – Lagesson, Englund "A", Forsling, Andersson, Ollas Mattson, Pettersson – Ehn, Rosdahl, Elgestal – Franzen "C", Kempe, Karlsson "A" – Holmstrom, Nylander, Lindblom – Ottosson, Muzito Bagenda, Tornqvist. Trenér: Anders Eriksen
    Kanada U18: McDonald (Billila) – Fleury, McKeown "C", Sanheim, Barzal, Hicketts, Carrier, Pilon – Perlini "A", Konecny, Point "A" – Gropp, McCann, Thomas – Bleackley, Virtanen, Bishop – Crouse, Quenneville, Audette. Trenér: Kevin Dineen

Rozhodčí: Mikko Kaukokari (FIN), Geoffrey Miller (USA) – Dana Penkivech (USA), Jani Pesonen (FIN)