Medvědi Beroun 1933
3:4 (0:2, 3:0, 0:2)
SC Marimex Kolín
Sobota 19.04.2014, 17:30 • ZS Beroun • Kvalifikace o Chance ligu

Hosté dokázali ve třetí třetině otočit stav utkání a nakonec si z Berouna odvážejí tři body. To je ode mě z Berouna pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek večera a zase u nějakého dalšího online přenosu na shledanou. (19:48:53)

60:00

59:31
    Ofsajd Medvědů.

59:18
    Oddechový čas tentokrát pro hosty.

58:55
    Hosté se dostali k puku a zkusili to přes celé hřiště, jejich pokus však minul branku a rozhodčí tak píská icing.

58:39
    Mastík na střídačce! Beroun to zkouší v šesti.

58:39
    Medvědi si vyžádali oddechový čas.

57:12
    Parádní Mastíkův zákrok lapačkou zachránil domácí od pátého inkasovaného gólu!

56:37
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Hosté se tři a půl minuty před koncem ujímají vedení! PAVEL ŠIFTA dostal puk do mezikruží a následně překonal padajícího Mastíka. Asistence: Petr Pýcha, Dominik Zumr.

55:13
    Morkes v obrovské šanci nastřelil pouze beton domácího brankáře a z následné dorážky minul branku!

54:34
    Šafránek (KOL) se hnal do protiútoku, ale následně ztratil rovnováhu a upadl, načež se rozhodl v akci nepokračovat a raději odjel na střídačku.

54:12
    Zakázané uvolnění hostů.

53:52
    Medvědi nakonec oslabení i s trochou štěstí přežili a nyní jsou kompletní.

51:52
    Jakub Babka (BER) – 2 minuty za sekání. Během přerušení hry jsme byli svědky poměrně úsměvného momentu, když si domácí fandové žádali po brankáři Medvědů "rybičku" a Tomáš Mastík jejich přání vyhověl.

51:46
    Ofsajd hostů.

50:25
    Medvědi svého soupeře sice tlačili, ale paradoxně udeřilo na druhé straně. PETR MORKES totiž po ojedinělé akci hostů poslal neomylně puk za Mastíkova záda. Asistence: J. Kadlec starší.

48:48
    Medvědi jsou opět usazeni v útočném pásmu a snaží se kombinací vyzrát na obranu Kolína.

47:22
    Morkes to zkoušel bekhendem, ale z úhlu trefil pouze Mastíkův beton.

46:13
    Morkesovo nahození od modré Mastík bez potíží chytá.

44:57
    Medvědi jsou zatím stále aktivnější, ale na větší šance ve třetí třetině zatím čekáme.

43:21
    Kolín se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.

41:48
    Beroun začal i třetí třetinu aktivněji. Zatím se hraje převážně v obranném pásmu Kolína.

40:45
    Zakázané uvolnění domácích.

40:01

Do druhé třetiny vstoupili domácí jako vyměnění a svého soupeře poměrně jasně přehrávali, z čehož nakonec vzešel obrat ve skóre a Medvědi tak mají po 40 minutách blíže k vítězství, když vedou nad Kolínem 3:2. Třetí třetina začne přibližně v 19:11.

40:00

39:32
    Beroun právě vstřelil branku!
    Medvědi bleskově využívají další přesilovou hru a zásluhou gólu ALEŠE PŮLPÁNA se těsně před koncem druhé třetiny dostávají do vedení! Asistence: Lukáš Kužel.

39:21
    Tomáš Marvánek (KOL) – 2 minuty za podražení.

38:07
    Tak tohle byla nádherná přesilovková kombinace Medvědů! Berounští rychlými přihrávkami zcela rozložili obranu hostů a ZBYNĚK HRDEL celou akci pohodlně zakončil do odkryté branky. Asistence: Jakub Stromko, Dominik Šteiner.

37:39
    Josef Malý (KOL) – 2 minuty za nedovolené bránění.

36:01
    Jiří Kadlec "mladší" (KOL) – 2 minuty za podražení.

35:23
    Jan Matějka zavezl puk do pásma a následně ho naservíroval na druhou stranu Danielu Finstrovi, který to měl ale na dlouhou hůl a poslal puk vedle branky.

34:11
    Půlpánovu střelu od modré Sejpal vyráží mimo bránu.

32:17
    Tohle byla od Kozlů velice bídně odehraná přesilovka 5 na 3. Medvědi jsou v plném počtu.

30:51
    Medvědi se ve dvojnásobném oslabení hnali do brejku, ale obrana Kolína si nakonec dokázala poradit.

30:17
    Dlouhá dvojnásobná přesilovka pro Kolín! Kubeš si odsedí dvě minuty za sekání.

29:53
    Jan Matějka (BER) jde za Medvědy odpykat týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

29:24
    Medvědi hrají v plném počtu.

28:47
    Po hře vysokou holí jednoho z kolínských hráčů se bude vhazovat v útočném pásmu domácích.

28:22
    Kužel je zpátky na ledě.

28:10
    Morkesův pokus z mezikruží se neujal a Medvědi následně vyhodili kotouč z pásma.

27:51
    Mastík po úspěšném zákroku přerušuje hru.

27:24
    Hosté si zahrají 58 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3! Na trestnou totiž odchází Lukáš Chalupa za nedovolené bránění.

27:22
    Mejzrův pokus od modré skončil v lapačce Mastíka.

26:51
    Po ofsajdu Kozlů se hra přesouvá do středního pásma.

26:22
    Teď se však Medvědi budou muset bránit, protože Lukáš Kužel si jde odsedět dvě minuty za hru vysokou holí.

25:57
    Medvědi působí ve druhé třetině aktivnějším dojme a jsou více na puku.

24:25
    Zakázané uvolnění Medvědů.

23:48
    Nebezpečnou ránu Sejpal pouze vyrazil před sebe, kde mohl puk do odkryté branky dorazit Finstr, který však trestuhodně promarnil svou šanci na vyrovnání!

23:21
    Úmyslný ofsajd hostů znamená, že se hra přesouvá před Sejpala.

21:23
    Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu, po němž se puk dostal k LUKÁŠI ŠPELDOVI, jehož rána od modré končí za zády Sejpala! Asistence: Jan Matějka, Daniel Finstr.

21:11
    Kubešova rána byla zblokována až do stropu berounského stadionu.

20:01

Na výkonu berounských hokejistů se zatím podepisuje jistota sestupu a hosté po první třetině zaslouženě vedou o dvě branky. Druhá část začne přibližně v 18:17.

20:00

18:22
    Berounští pokračují v bezzubém tlaku.

16:57
    Velká šance Kolína! Chaloupka si položil Mastíka, ale následně už z úhlu nedokázal dostat puk do berounské branky.

16:21
    Vyloučení na straně domácích znamená, že se bude hrát 4 na 4. Na trestnou odchází Jakub Stromko.

15:36
    Medvědi kombinují ve vlastním pásmu.

14:55
    Přesilovka Medvědů bude plynule pokračovat, protože Milan Valášek (KOL) si jde na dvě minuty odpočinout za vysokou hůl.

13:51
    Puk neustále prolítá těsně před Sejpalem, ale Medvědi si v koncovce neví rady.

12:57
    Petr Pýcha (KOL) – 2 minuty za nedovolené bránění.

10:46
    Hosté se v oslabení ubránili a o chvíli později udeřili! Dominik Zumr vyslal do samostatného úniku DAVIDA ŠAFRÁNKA, který ujel domácí obraně a Mastíkovi následně nedal šanci. Asistence: Dominik Zumr, Jan Hanzl.

09:31
    Medvědi celou přesilovku kombinují v blízkosti Sejpala, ale hostující brankář zatím odolává.

08:24
    Tadeáš Kočí (KOL) – 2 minuty za podražení.

07:42
    Domácí v plném počtu, ale Kolín stále tlačí.

06:47
    Jankovského střela mířila těsně vedle Mastíkovy brány.

05:42
    Přesilovku si zahrají i Kozlové. Za krosček si dvě minuty odsedí Zbyněk Hrdel.

04:32
    Beroun drží útočné pásmo, ale nebezpečný zatím vůbec není.

03:37
    Kolín se bez problémů ubránil a hraje v plném počtu.

02:42
    Beroun si zatím v přesilové hře vůbec neví rady.

01:37
    Přesilovka pro domácí. Kolínští budou pykat za příliš mnoho hráčů na ledě.

00:32
    Hosté vstoupili do utkání jako uragán! MARTIN JEŽEK dostal ideální přihrávku zpoza branky a suverénně uklidil kotouč do berounské brány. Asistence: Jiří Kadlec starší.

00:01

Medvědi Beroun 1933: Mastík – Špelda, Kužel, Chalupa, Šteiner, Čelikovský, Jebavý, Sklenička – Vrba, Babka, Divíšek, Matějka, Stromko, Půlpán, Malý, Hrdel, Kubeš, Finstr, Markulinec

SC Kolín: Sejpal (Moravec) – Valášek, Pácal, Pýcha, Skokan, Hanzl, Barták, Chaloupka – Ježek, J. Kadlec "A", Morkes – Šifta, Mejzr, Malý – Jankovský, Šafránek, Zumr – Marvánek, Semirád, Kočí – J. Kadlec

Rozhodčí: Hejduk, Jílek – Guth, Rittich.

Zdravím všechny hokejové příznivce. V Berouně se dnes představí dva dosud nejméně úspěšné celky probíhající baráže o 1. ligu. Domácí Medvědi doplatili na absenci klíčových hráčů a po šesti odehraných barážových zápasech jsou již jistým sestupujícím. Medvědům se totiž v baráži vůbec nedaří a jediné dva body si zatím připsali za výhru nad Sokolovem, který zdolali na jeho ledě po samostatných nájezdech. Kozlové z Kolína jsou na tom sice o něco lépe, ale kvůli kontumovanému domácímu zápasu s Prostějovem jsou už i oni prakticky bez nadějí na postup. V dnešním utkání půjde tedy už jen o konečné pořadí v baráži. Pokud Medvědi dnes svého soupeře neporazí, bude jisté, že v baráži obsadí konečné poslední místo. Najde Beroun i přes zklamání ze sestupu dost sil na to, aby dnes na domácím ledě zvítězil? To se dozvíme v sobotu od 17:30, na kdy je naplánován začátek utkání.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 22. Špelda (Matějka, Finstr), 39. Hrdel (Stromko, Šteiner), 40. A. Půlpán (Kužel) – 1. Ježek (J. Kadlec starší), 11. Šafránek (Zumr, Hanzl), 51. Morkes (J. Kadlec starší), 57. Šifta (Pýcha, Zumr)

Medvědi Beroun 1933: Mastík – Špelda, Kužel, Chalupa, Šteiner, Čelikovský, Jebavý, Sklenička – Vrba, Babka, Divíšek, Matějka, Stromko, A. Půlpán, Malý, Hrdel, Kubeš, Finstr, Markulinec
    SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Valášek, Pácal, Pýcha, Skokan, Hanzl, Barták, Chaloupka – Ježek, J. Kadlec starší, Morkes – Šifta, Mejzr, Malý – Jankovský, Šafránek, Zumr – Marvánek, Semirád, Kočí – J. Kadlec mladší

Rozhodčí: Hejduk, Jílek – Guth, Rittich