Gullivers Sokol Brno – Florbal Primátor Náchod 4:8 (kon.) | Florbal Ústí – Chodov 4:11 (kon.)
Florbal Ústí
4:11 (1:5, 0:5, 3:1)
FAT PIPE Florbal Chodov
Sobota 19.04.2014, 18:00 • Sportcentrum Sluneta, Ústí nad Labem • Baráž o G2 ligu juniorů

Stejně jako první střetnutí, tak i druhý zápas ovládli lépe hráči Chodova, kteří díky výhře 11:4 postupují do G2 ligy juniorů. Série tak skončila za stavu 2:0 na zápasy z pohledu Chodova. Nejvíce se na vítězství Pražanů podílel exústecký Martin Pražan, jenž zaznamenal jeden přesný zásah a tři asistence. Tři kanadské body za hosty nastřádali Filip Chmelíček (3+0) a Jakub Brejcha (1+2). Ústí nad Labem tak bude mít šanci na postup ve druhé sérii, a to proti vítězi druhé série EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I – Florbal Primátor Náchod.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:56:16)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Marek Vojta (Florbal Ústí nad Labem):
    "Děkujeme divákům, že si našli na nás čas."

Václav Buček (TJ JM Pedro Perez Chodov): "Myslím si, že rozhodla větší zkušenost z těžších zápasů, kterých jsme v dorostenecké i juniorské kategorii sehráli více než domácí. V tomto utkání jsme to potvrdili, využili jsme většinu brankových příležitostí, což se domácím nepodařilo. Přejeme jim hodně štěstí ve druhé sérii play-up. Postup do G2 ligy juniorů si Ústí nad Labem určitě zaslouží. K power-play jsme přistoupili z toho důvodu, aby si kluci, kteří odchází do mužů užili poslední vteřiny v juniorské kategorii a vychutnali si postup. Předsezónním cílem byl postup do G2 ligy juniorů a posun týmu herně dopředu. Myslím si, že všechny tyto věci se nám podařily do posledního puntíku. Klukům děkuji za celou sezónu."

45:00
    Konec zápasu. Střely na branku ve třetí třetině: 9:12. Střely celkem v utkání: 28:35.

Dnešní utkání sleduje 135 diváků.

43:57
    Hosté i nadále bez brankáře.

43:57
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Gól do prázdné branky! Autorem branky je JAKUB KOLSTRUNK. Asistence: Filip Kučaba.

43:44
    Chodov pokračuje v power-play!

43:44
    Gól do prázdné branky! Autorem branky je JIŘÍ ŠAFAŘOVSKÝ. Asistence: Adam Stibor.

43:40
    Power-play Chodova!

41:47
    Oddechový čas pro hosty.

34:25
    Autorem branky je JOSEF NOVÁK. Asistence: Jaroslav Mareš.

32:58
    Chodov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN FIALA. Asistence: Martin Pražan.

30:01
    Střídání v brankovišti hostů. Kryštofa Sunkovského nahrazuje Viktor Beneš.

30:01

Chodov ve druhé patnáctiminutovce navýšil své vedení, Ústí nad Labem má na zvrat zápasu a i celé série patnáct minut.

30:00
    Druhá třetina skončila. Střely na branku: 6:15.

28:45
    Vyloučeni hráči:

Filip Kučaba (UST) – dvě minuty za hrubost (kód přestupku: 909);
    Patrik Šredl (UST) – dvě minuty za nesportovní chování (kód přestupku: 925);
    Ondřej Plíhal (CHD) – dvě minuty za bránění ve hře (kód přestupku: 911).

Vyloučení celkem v zápase: 6:2.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 13. Kolstrunk (Semerád), 35. Novák (Mareš), 44. Šafařovský (Stibor), 44. Kolstrunk (Kučaba) – 1. Chmelíček (Brejcha), 5. Brejcha (Havránek), 7. Plíhal (Prášek), 11. Jirásek (Vošta), 12. Chmelíček (Pražan), 17. Kronďák (Prášek), 19. Fiala (Pražan), 20. Pražan (Havránek), 26. Chmelíček (Brejcha), 28. Sattler (vla.), 33. Fiala (Pražan)

Florbal Ústí: Skala (28. Netopilík, Kubánek) – L. Täuber, T. Sattler, Pavelka, Semerád, od 25. Klepetko – J. Novák, Kühnel, Jaroslav Mareš – Kolstrunk, Vl. Štorek, Kučaba – od 21. Havlíček, od 31. Stibor, od 31. Šredl – od 31. Šafařovský. Trenéři: Marek Vojta, David Stummer, Jakub Koník, Tomáš Syryčanský.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Sunkovský (31. V. Beneš) – Pražan, O. Tichý, Jirásek, Doubek, Běloch, Volf, od 31. F. Müller – Brejcha, Havránek, Chmelíček – Vošta, Švec, J. Fiala – Kronďák, Prášek, O. Plíhal – od 31. Grunner, od 31. Pletka. Trenéři: Václav Buček, Radim Cepek.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt