Finsko U18 – Česko U18 3:4 (0:2 po s.n.) | Rusko U18 – Německo U18 5:2 (kon.) | Švýcarsko U18 – Dánsko U18 3:2 (kon.)
Švédsko U18 – SR 18 6:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:5 (1:0, 0:4, 2:1)
HC Most
Pondělí 21.04.2014, 18:07 • Zimní stadion Kolín • Kvalifikace o Chance ligu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:07.

Hezké Velikonoční pondělí všem! Vítám Vás z Kolína na posledním zápase této sezóny. Dnes Kozlové hostí prvoligový tým z Mostu, který má stále naději udržet se v první lize a Kolínu už v podstatě o nic nejde. V minulém kole Kozlové zajeli do Berouna, odkud přivezli za výhru 3:4 – 3 body!

Aktuální Barážová tabulka:
    1 Jestřábi Prostějov 13
    2 HC Most 12
    3 HC Baník Sokolov 12
    4 SC Kolín 9
    5 Medvědi Beroun 1933 2

Oplatí dnes Kozlové výhrou porážku v Mostu, kde obdrželi 7 branek? Zápas začíná v 18:07.

00:01

0:10
    Úvodní buly vyhráli hosté a bez váhání jeli okupovat Moravcovu branku!

0:55
    Kolínská obrana nakonec lehčí nátlak hostů ubránila a poslala puk do středn

1:40
    Probíhá souboj ve středním pásmu, oba týmy si drží své modré čáry.

2:20
    Nakonec jen přeci hosté přetlačili domácí a posunuli hru k Moravcovi. Ten si připisuje jeden úspěšný zákrok za druhým.

2:35
    Vhazuje se po jeho levici.

2:40
    Buly vybojovali domácí a můžou jet do protiútoku!

3:01
    Velká šance domácích! Chvíli to vypadalo jako jejich přesilová hra, domácí si posílali jednu přihrávku za druhou a hosté jim ani nebránili. Nakonec přihrávka přišla přesně na hůl Malého, který z první pálil! Ovšem Horák pohotově vyrazil a kotouče se ujala obrana Mostu, ti poslali puk z pásma.

3:50
    Jinak hra je celkem nevýrazná, domácí jsou po puku dravější jak hosté.

4:20
    Hra se přesunula opět do středního pásma.

5:13
    Další kolínská střela byla vyražena Horákem!

6:04
    První přesilová hra Kolína! Na trestnou lavici míří František Gerhát (MST), který byl potrestán na 2 minuty za podražení. Hra bude pokračovat 5 na 4.

6:40
    Hosté zatím skvěle brání svojí branku a nedovolují Kozlům žádnou střelu.

7:00
    Hosté vyhazují puk až k Moravcovi.

7:40
    První pořádná střela domácích v jejich přesilovce, ale kotouče se ujal pohotově Horák svojí lapačkou a hru přerušil. Vhazuje se po jeho pravici.

7:55
    Opět vyhození hostů ze třetiny.

8:04

8:15
    Hosté jsou zase kompletní a hraje zpátky 5 proti 5.

8:44
    Domácí se dostanou ke střele více, když nejsou v početní převaze.

9:40
    Tentokrát přichází přesilovka pro Most! Potrestán Lukáš Skokan na 2 minuty za držení protihráče.

9:55
    Po buly, která proběhla u Moravce, se chopili kotouče domácí a ihned vyhazují kotouč na druhou stranu hřiště.

10:40
    Domácí nepustí hosty do své třetiny, pilně si drží modrou čáru!

11:15
    Síly se na ledě na moment vyrovnávají, chvíli hra bude pokračovat 4 na 4. Vyloučen Zdeněk Tauš (MST) na 2 minuty za nedovolené bránění.

11:40
    Domácí kompletní!

11:47
    Hosté jdou do 3. Bohužel, Jakub Havelka (MST) vyhodil kotouč ze své třetiny mimo hřiště a je za to potrestán 2 minutami.

11:55
    Kozlové udělali tlak u Horáka, ovšem poté Pýchovi nesedla střela a toho ihned využil jeden z hostů a kotouč vyhodil ze třetiny.

12:40
    Celým zimním stadionem zazněla tyčka od Davida Šafránka, sudí rozpažil a hra pokračuje!

13:15
    Hosté jsou ve 4.

14:00
    Domácí pokračují ve třetině u Horáka.

14:30
    Kryštof Kafan od modré vypálil na Moravce, tomu jen zaduněly betony a kotouč byl odražen na hokejky domácí obrany. Která může zahájit útok.

17:14
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové prolomují ledy a konečně se taky trefili do branky hostí! Krásnou nahrávku dostal DAVID ŠAFRÁNEK, který z první ihned pálil do sítě za Horákovy záda a otevírá tak skóre dnešního zápasu. Stav utkání 1:0.
    Asistence: Václav Jankovský

17:30
    Zakázané uvolnění hostů.

19:00
    Ohlášena poslední minuta prvé třetiny.

20:00

První třetina skončila vítězstvím pro Kolín 1:0. Autorem této branky se stal v 18. minutě David Šafránek. Jak bude zápas probíhat dál uvidíme cca 18:52.

20:01

20:15
    O úvodní buly se postarali hosté, ale neměli hned ze začátku chuť zaútočit a tak druhá třetina začíná ve volnějším tempu.

22:27
    Most právě vstřelil branku!

Hosté vyrovnávají hned v úvodu druhé třetiny. Do sítě Kolína se trefil VÍTĚZSLAV NEDRDA a vyrovnal tak skóre na 1:1.
    Asistence: Marek Kasel, Pavel Sedláček

24:42

Tauš čapl touš a ujel kolínské obraně, která o něm vůbec nevěděla a v souboji s Moravcem, zvítězil právě ZDENĚK TAUŠ a poslal puk za jeho záda! Tímto zvýšil náskok svého týmu na 1:2.
    Asistence: Martin Šimon

25:15
    Kolín se rozjel přímo na Horáka, ale ten tlak ustál a raději kotouč zalehl.

26:15
    Krásná šance Davida Šafránka, který ujel všem hráčům. Ale jeho blafákem Horáka nepřekonal.

28:16
    Kozlové jdou do 4. Na trestnou lavici míří Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za držení protihráče. Hosté mají nyní přesilovku!

30:16

31:16
    Domácí se vrací do 4. Na trestnou lavici míří Milan Valášek (KOL) – na 2 minuty za nedovolené bránění.

31:30
    Hostům se minulá přesilovka moc nepovedla, napraví svou reputaci nyní?

33:16

34:33

Hosté nevyužili dvě přesilovky, který jim Kozlové nadělili, ale ve hře 5 na 5 prostřelili Fandu Moravce a navýšili si své skóre na 1:3! Autorem branky je VÁCLAV ČÍŽEK!
    Asistence: Zdeněk Tauš, Vítězslav Nedrda

37:15
    Současně vyloučeni. Josef Malý (KOL) – na 2 minuty za hrubost. A Vítězslav Nedrda za sekání.

37:24

Hosté ihned po buly se hnali do útoku a uspěli! Do branky domácích se trefil PAVEL SMOLKA a Most již vede 1:4!
    Asistence: Tomáš Pavelka

38:26
    Domácí ve 3! Za příliš mnoho hráčů byla potrestaná domácí lavice. Trest jede odpykat Pavel Šifta.

39:15

40:00

Druhá třetina skončila 0:4 pro hosty! Ti ve druhé třetině zabodovali a sypaly góly jeden po druhém. Branky padaly následovně: 23. Nedra 25. Tauš 35. Čížek 38. Smolka. Co na to říct, není k vidění žádný pohledný hokej a hosté mají nyní krůček k vítězství a vůbec krůček k udržení v první lize. Poslední třetina začne cca v 19:46.

40:01

40:38

41:12
    Domácí dravě zaútočili na Horáka, ten puk zachytil mezi betony.

42:25
    Vyloučen Dominik Zumr (KOL) na 2 minuty za vražení na hrazení.

44:08

Hosté poprvé využívají přesilovou hru a zvyšují náskok na 1:5! Autorem 5. branky hostí je ZDENĚK TAUŠ.
    Asistence: Daniel Hora, Kryštof Kafan

45:30
    Ofsajd hostí.

47:13
    Kozlové ohrozili branku Horáka, ale ten si připisuje další úspěšné zákroky.

47:48
    Tentokrát přichází přesilová hra pro Kolín. Martin Šimon (MST) vyloučen na 2 minuty za sekání.

50:03
    Dominik Zumr sám před brankou s kotoučem, ale střelou míjel branku!

51:15
    Hosté jdou do 4. Na trestnou lavici míří Marek Zavřel za držení protihráče.

52:20
    Dnešní utkání sleduje 1120 diváků.

52:40
    Hra vysokou holí.

53:15

54:48

Přeci jen se Kozlové trefili do branky hostí. Druhou branku Kozlů vstřelil PETR MORKES, který prokličkoval útočným pásmem mezi obránci hostů a vsunul kotouč přímo do sítě hostů! Stav utkání 2:5
    Asistence: Martin Ježek, Jiří Kadlec.

56:00
    Vyhození kotouče pryč z hřiště. Vhazuje se ve středním pásmu.

58:11
    Další šanci hostů. Ale Fanda Moravec chytá kotouč do své náruče.

59:00
    Hraje se poslední minuta této sezóny. (Pro Kozly)

59:40
    Fanda Moravec si připisuje další úspěšný zákrok.

59:54

Domácí v posledních sekundách snižují na 3:5! Autorem 3. branky je VÁCLAV JANKOVSKÝ!
    Asistence: Dominik Zumr, David Šafránek

60:00

Tak a máme tu konec celé sezóny! Kozlové si splnily svůj cíl – hráli finále 2. ligy a navíc se dostali do baráže, kde překvapili a měli blízko k postupu, tak třeba za rok. :-) Hostům gratuluji k výhře 3:5!
    Nejlepšími hráči zápasu jsou Fanda Moravec a Zdeněk Tauš.
    Tímto se s vámi loučím a příští sezonu naviděnou! (20:23:03)

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 18. Šafránek (Jankovský), 55. Morkes (Ježek, Kadlec), 60. Jankovský (Zumr, Šafránek) – 23. Nedra (Kasal, Sedláček), 25. Tauš (Šimon), 35. Čížek (Nedrda, Tauš), 38. Smolka (Pavelka), 45. Tauš (Hora, Kafan)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Valášek,Skokan, Pýcha, Hanzl, Barták, Kadlec jr., Chaloupka – Šifta, Mejzr, Malý – Jankovský, Šafránek, Zumr – Marvánek, Semirád, Kočí
    HC Most: Horák (Hanuljak) – Pavelka, Charousek "A", Hora, Čížek, Kasal, Havelka, Machač, Šimon, Gerhát, Smolka, Písařík, Nedrda, Kafan, Tauš, Zavřel, Sedláček, Bojer, Čmolík, Palaščák

Rozhodčí: Pražák, Würtherle – Beneš, Špůr