2:3 (1:1)
1. SC Znojmo FK
Pátek 25.04.2014, 17:00 • Horní Počernice • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vážení příznivci mládežnického fotbalu, v rámci 34. kola Juniorské ligy se můžete těšit na souboj mezi SK Slavia Praha a 1. SC Znojmo.

Oba týmy se nachází v odlišných situacích. Pražané okupují první místo. Mají sice stejně bodů jako druhá Boleslav, ale mají utkání k dobru a navíc lepší vzájemné zápasy a lepší skóre. Naopak Znojemští se krčí na 16. pozici a do utkání budou nastupovat jako jasný outsider.

V minulém kole zajížděla Slavia na půdu Teplic, odkud si odvezla bod za remízu 1:1. Naopak Znojmo zdolalo v přestřelce Táborsko 3:2.

SK Slavia Praha: Hrubeš – Bejbl, Souček, Sodoma, Eschmann, Salašovič, Čepelák (K), Šimeček, Vondráček, Zámečník, Prosek
    Náhradníci: Mac, Kolařík, Smolák, Mensah, Peterka, Liška, Řehák

1. SC Znojmo FK: Doleček – Pokorný, Honz, Slavík, Comara, Odehnal (K), Stáňa, Šálek, Jarič, Janák, Adou
    Náhradníci: Ugwu, Bogner, Vala, Konvalina

Rozhodčí: Nenadál – Černý, Koval.

Oba celky se již rozcvičujíí na hrací ploše. Nutno podotknout, že počasí zápasu příliš nepřeje.

Hlavní sudí Nenadál přivádí aktéry dnešního klání. Doufejme, že budeme svědky atraktivního souboje s velkým počtem šancí a branek.

1

1
    Presování sešívaných končí odkopem Dolečka do zámezí.

3
    Jarič posílal míč do vápna. S nebezpečnou situací si ale poradil Čepelák.

3
    Hostující jsou aktivnějším týmem. Vybojovali si rohový kop.

4
    Centrovaný míč se snažil zkrotit Hrubeš. Kluzký balon mu ale vypadl a hosté málem šli do vedení.

6
    Útočná snaha Znojma skončila díky mokrému trávníku v zámezí.

8
    Nepřesný centr Jariče končí za brankou.

9
    Po levé straně utekl Eschmann. Přihrál před branku Vondráčkovi, kterému vykryl střelecký úhel Doleček.

11
    Opět v akci dvojice Eschmann s Vondráčkem. Šance tentokráte končí povedenou střelou Vondráčka kterou Doleček vytěsnil na rohový kop.

12
    Z něj domácí nedokázali nic vytěžit.

14
    Prosek se pěkně uvolnil na pravé straně a pokoušel se o centr, který mu hostující bek zablokoval na další roh. Ani z něj si Slavia nevypracovala žádnou šanci.

15
    Pokusu o založení šance Znojma zabránil Souček odhlavičkováním do autu.

16
    Pokus Adoua o lob končí v rukavicích klidného Hrubeše. Adou se zlobí sám na sebe, jelikož měl volit razantnější způsob zakončení.

18
    Slavia se snaží převzít kontrolu nad utkáním a drží míč na svých kopačkách.

19
    Sodomovu střelu z kraje vápna golman hostů vyráží nohou.

22
    Slavia právě vstřelila branku!
    Nejprve se v obrovské šanci objevil Zámečník, jehož pokus bravurně vyrazill Doleček na roh. Z centru od praporku už se ale prosazuje JIŘÍ VONDRÁČEK.

24
    Eschmann poslal nepřesný centr, ze kterého mohli jít do protiútoku hosté.

26
    Janákův centr byl moc dlouhý, do útoku jde Slavia. Hraje se nahoru dolů.

27
    Salašovič posílal nadýchaný centr do vápna. Zcela osamocený Eschmann ale netrefil balon.

28
    A znovu v akci Eschmann. Dral se do šance ale přehnal to s agresivitou a sudí píská útoční faul.

31
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    BRONISLAV STÁŇA prošel obranou jako nůž máslem a zpoza vápna vyslal krásnou střelu k tyči, na kterou byl Hrubeš krátký.

33
    Slavia se snaží o okamžitou odpověď. Zatím neúspěšně.

35
    Slibnou akci mohl rozjet Salašovič, bohužel pro něj nedal přesnou nahrávku na metr vzdáleného Sodomu.

36
    Zámečníkova dalekonosná střela končí mimo branku hostů.

37
    Součkovo vybídnutí končí jen odkopem Dolečka.

39
    Taktický faul Šálka rozhodčí ocenil žlutou kartou.

41
    Slavia měla možnost dvou rohových kopů, ze kterých nedokázala nic vytěžit.

42
    Po střetu uprostřed pole zůstal ležet hostující Stáňa.

43
    Zdá se být v pohodě a hned se zapojil do hry.

44
    Krásným čistým skluzem zachránil Souček nebezpečně se rodící akci Znojma.

45+1

V první půli jsme byli svědky vyrovnaného boje s šancemi na obou stranách. Slavia se ujala vedení ve 22. minutě, kdy se hlavou prosadil Jiří Vondráček. Znojmo se však s tímto stavem nehodlalo smířit a po krásné akci srovnal stav ve 31. minutě Bronislav Stáňa. Sám jsem zvědav, jak se bude vyvíjet druhý poločas a zdali trenéři sáhnou v poločase k nějakému střídání. Nechme se překvapit, na druhý poločas se můžete těšit zhruba v 18:01.

46

46
    Bejblovi ve slibné pozici pro centr utekl balon do autu.

48
    Zámečník se dral vápnem ale hostující obrana ho čistě odzbrojila na rohový kop.

49
    Ten končí jen nepřesnou hlavičkou a odkopem Dolečka.

52
    Přetažený centr z levé strany vyškrábl Hrubeš pouze na nohu MARTINA JANÁKA, který se ve stížené pozici nemýlil a posílá Znojmo do vedení.

54
    Tak to je šok pro domácí! Po centru od rohového praporku se nejvýše vyšrouboval JAKUB POKORNÝ.

54
    Na nepříznivý stav reaguje trenér Šmejkal střídáním. Ze hry odstupuje Eschmann, kterého nahrazuje Peterka.

56
    Znojmo je překvapivě i nadále lepším týmem.

58
    Útočným faulem se provinil Bejbl. Z odkopem golman Doleček nijak nepospíchá.

60
    Narážečka domácích končí nepřesnou nahrávkou Vondráčka.

61
    Domácí mají možnost přímého kopu z výhodné pozice.

63
    Šimeček z přímého kopu nejdříve trefil jen zeď, od které se balon odrazil k JANU PETERKOVI který propálil vše co mu stálo v cestě.

64
    Ze hřiště odchází Vondráček. Za něj přišel oživit hru Mensah.

65
    Slavia přebírá otěže zápasu a dere za vyrovnáním.

67
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jarič, přichází Ugwu.

67
    Po faulu na Mensaha viděl Jakub Honz žlutou kartu.

69
    K odraženému míči se dostal Peterka a tvrdou střelou z úhlu mohl srovnat stav zápasu.

70
    Útočný faul Viktora Šimečka je vysvobozením obrany hostů.

72
    Střela Slavíka ze zhruba 25 metrů končí v náruči Hrubeše.

73
    Hostující kouč Kalvoda posílá do hry Valu. Zápas skončil pro Janáka.

74
    Rychlonohý Mensah pelášil po levé straně. Poslal přihrávku do vápna kde byl ustrážen Peterka.

76
    Slavia posiluje ofenzivu. Do hry se místo Sodomy podívá Liška.

78
    Z rohového kopu poslal Šimeček pěkný centr na který se chystali hned tři sešívaní. Bohužel pro domácí na něj těsně nedosáhli.

80
    Čeká nás zhruba posledních deset minut zápasu. Dá se očekávat snaha sešívaných o vyrovnání proti dobře bránícímu Znojmu.

81
    Útočné snahy Slavie utnul praporek pomezního.

82
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Adou, přichází Bogner.

83
    Do otevřené obrany se snažil zaútočit hostující Stáňa. Jeho střela ale mířila metr vedle levé tyče.

84
    Čepelák fauloval Comara a hosté jsou jistě rádi za drahocené vteřiny a ještě k tomu mají možnost ohrozit Hrubeše.

86
    Na závěrečné minuty se na hřiště podívá Jakub Mac, který přišel místo Ondřeje Bejbla.

88
    Znojmo je nastěhováno na půlce domácích, což se nelíbí domácímu kouči a dává to hlasitě najevo.

90
    Nastavena bude 1 minuta.

90
    Znojmo hlídá výsledek, Slavii k ničemu nepouští.

90+1

Tak a je tu konec zápasu, ve kterém se zrodil překvapivý výsledek. Hosté ze Znojma si vyšlápli na lídra Juniorské ligy a přehráli Slavii 3:2. Domácí tedy odmítli možnost navýšit náskok na druhou Boleslav. Do konce sezony sice zbývá ještě dost zápasů, nicméně boj o titul bude dramatický až do samého konce. To je ode mě vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a někdy u dalšího onlajnu nashledanou. (18:50:20)