Bonusia Ostrava – Bulldogs 10:6 (kon.) | Jihlava – Aligators 13:1 (kon.) | Bonusia Ostrava – Aligators 13:4 (kon.)
Jihlava – Bulldogs 3:2 (kon.)
FBŠ AL INVEST Jihlava
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Bulldogs Brno
Sobota 26.04.2014, 20:00 • ČPP Aréna Ostrava • Baráž o Extraligu žen

Dnešní zápas, a vlastně celý barážový den je u konce. Zítra se na Vás těší Nikola Kuncová, která bude rovněž přímo v centru dění. To je pro dnešek ode mne vše, Tomáš Matoušek. (21:48:12)

60:00

59:33
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Jihlava přitvrdila a ANNA RINAGLOVÁ dává gól! Asistence: Martina Svobodová.

58:58
    Oddechový čas pro hosty.

58:35
    Brněnské hráčky brání vlastním tělem prázdnou bránu!

57:29
    Mácová dorážela míček do brány, ten se zastavil o nohu brankářky.

56:05
    Jihlava ve výborné gólové příležitosti, ale celý pokus promarnila.

54:54
    Babáčková potrápila svým florbalovým umem brankářku Jihlavy, když natřikrát dorážela míček do brány.

53:00
    Jihlava již nějakou dobu nenasazuje Raabovou a tlačí se před Slivoňovou.

52:05
    Hráčky na obou stranách už neovládají zcela své emoce, dochází tak k hrubým faulům za hranicí pravidel.

50:28

49:14
    Přibylová Anna si neporozuměla s míčkem, ten jí přeskočil přes čepel.

48:28
    Tereza Tomanová si odsedí dvě minuty za držení, Jihlava tak má šanci navýšit.

48:25
    Zběsilý protiútok Bulldogs Frühlingová odrazila, následně zůstala na zemi ležet Urbanová.

47:33
    Ďurišová to zkusila z půlky hřiště, její přízemní střela nebyla pro brankářku Jihlavy žádný problém.

45:50
    Jihlava útočí co to jde, Brno je ale na dnešní zápas připravené.

45:17
    Mácová v úniku těsně nad brankovou konstrukci.

44:19
    Raabová po souboji u brány zůstala ležet. Po chvíli za pomoci spoluhráček dokráčela na lavičku, vypadá to na něco s nohou.

44:11
    Poláková promáchla před prázdnou bránou.

42:44
    Slivoňová se štěstím zastavila několik za sebou jdoucích pokusů Jihlavy, ta se reorganizuje za bránou.

41:25
    Urbanová nadvakrát místo na bránu poslala míček na téže samou hráčku, ta se zaskučením střídá.

40:22
    Poláková napadá rozehrávku Jihlavy, ta se snaží proniknout ke Slivoňové.

40:01

Poslední třetina začne v přibližně 21:11.

40:00

39:28
    Jihlava se snaží k závěru třetiny navýšit, ale únava děla své, a tak dochází jen k chabým pokusům.

39:01
    Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.

36:30
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Na Jihlavě je znát únava, a tak se už neubránila nekončícímu náporu Brna a po střele MICHAELY ŽÁČKOVÉ. Asistence: Martina Babáčková.

34:56
    Brno se usadilo u brány Jihlavy, probíhá zde pravé florbalové odstřelování. Bohužel pro Brno, žádná z hráček doposud nedokázala tečovat nabídku svých spoluhráček.

34:01
    Oba týmy střídají, Jihlava v problémech za svojí bránou.

32:01
    Chce-li nějaký tým umět kvalitně sekat své soupeře a rovněž kvalitně je i posílat přes mantinel, měl by sledovat toto utkání – ženy obou týmů oba aspekty názorně předvádí.

31:06
    Jihlava podnikla další florbalovou výpravu na území Brna, hra začíná nabírat na tvrdosti.

30:03
    Raabová sbírá své poslední síly a běží do útoku.

28:49
    Machů přijímá míček od své spoluhráčky a zakládá útok podél pravého mantinelu.

27:47
    TEREZA SLAVÍKOVÁ unikla po levém křídle a střelou tahem prostřelila Slivoňovou. Bez asistence.

26:20
    Jedovatá střela Úšelové končí na zadním mantinelu.

25:56
    Machů rozehrává na bránu Jihlavy, střela byla zblokovaná.

Dnešní utkání sleduje 6 diváků.

24:54
    Bulldogs drží pásmo kolem buly, Jihlava není schopná přes toto území projít.

23:50
    Už se opět hraje, INVEST se snaží napadat.

23:40
    Přibylová Anna odpaluje míček, Frühlingová leží na zemi.

22:33
    Přibylová se ujímá volného míčku a nahazuje ho k Slivoňové.

20:43
    Svobodová si naběhla k bráně Slivoňové, následně poslala míček za sebe – Brno s ním spěchá do úniku.

20:01
    Jihlava vyhrává buly, Brno ihned před Frühlingovou.

20:01

Druhá třetina začne v přibližně 20:33.

20:00

19:21
    Brno je s míčkem na polovině Jihlavy, ta neví, kam dřív.

19:01
    Právě probíhá poslední minuta první třetiny.

16:57
    Frühbauerová nevěděla, kde přesně se v jejím brankovišti nachází míček, Přibylová Anna jej musela odpálit do bezpečí.

15:01
    Uběhlo patnáct minut první třetiny. Brno se prozatím prezentuje více ušetřenými silami a sekáním. Jihlava je naopak poněkud rozespalá a nedokáže doběhnout včas míček.

14:08
    Blažková odevzdala míček do noh připravené Slivoňové, ta míček podala svým obránkyním.

13:02
    Mácová to zkoušela před bránou z otočky, ale míček jí sjel z čepele.

11:45
    Poláková proběhla celé hřiště a nyní školí své soupeřky za bránou Frühbaueorvé ze hry jednou rukou na florbalce.

10:46
    Brno působí, že má více energie, v soubojích jsou jeho hráčky u míčku vždy první.

09:26
    Blažková z první poslala míček na bránu, ten ale změnil trajektorii a končí za mantinelem.

08:37
    Svobodová si vyběhla s míčkem do lepší pozice, Slivoňová byla včas u své pravé tyče.

08:16
    Brno kombinuje na polovině soupeřek, ty se brání s vypětím všech sil.

07:41
    Nebezpečná přihrávka zpoza vlastní brány do velkého brankoviště v podání Brna, naštěstí pro Bulldogs se žádná z jihlavských hráček nedostala k míčku včas.

06:10
    Hráčky obou týmu se zatím mírně oťukávají, hraje se nahoru dolů.

04:55
    Uběhly necelé dvě a půl minuty, a stav zápasu je srovnaný na 1:1. Míček se dotkl lopat všech hráček Brna, tou poslední se stala střelkyně KATEŘINA DUFKOVÁ, jež směřovala střelu ke vzdálenější tyči. Asistence: Michaela Žáková.

04:06
    Ďurišová s míčkem na své polovině, spoluhráčky zatím nabíhají do výhodných pozic.

02:06
    Je to Jihlava, která dává první gól tohoto zápasu! Avšak samy hráčky tomu nemůžou uvěřit. Míček s obrovským štěstím do brány vstřelila ANNA RINAGLOVÁ. Asistence: Hana Blažková.

01:50
    Konkolská si oběhla bránu, k ničemu vážnějšímu ale nedošlo.

U míčku Brno, a tlačí se před bránu Jihlavy.

00:01
    První buly vyhrává Brno.

00:01

Ještě jednou Vás všechny vítám u dnešního zápasu FBŠ AL INVEST Jihlava – itelligence Bulldogs Brno. Jedná se o druhé kolo baráže a zároveň poslední zápas dnešního dne. Baráž bude pokračovat zítra, kde se rozhodne, který tým bude hrát v extralize žen následující sezónu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Tomáš Matoušek

Branky a nahrávky: 3. Rinaglová (Blažková), 28. Slavíková, 60. Rinaglová (Svobodová) – 5. Dufková (Žáková), 37. Žáková (Babáčková)

FBŠ AL INVEST Jihlava: Frühbauerová – Svobodová, Rinaglová, Krupková, Raabová, Petrušová, Přibylová A., Přibylová T., Mácová, Blažková, Urbánková, Janošťáková, Slavíková
    Bulldogs Brno: Marková, Slivoňová – Tomannová, Žáková, Rozenbergová, Machů, Poláková, Ďurišová, Sekaninová, Dufková, Juřicová, Konkolská, Úšelová, Kočvárková, Babáčková

Rozhodčí: Marek Kotala, Pavel Hála