Tango Brno – Balticflora Teplice 2:4 (kon.)
2:4 (1:1)
FC Balticflora Teplice
Středa 30.04.2014, 20:00 • MSH Brno, Vodova • Play-off Futsal ligy

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. Na počtenou. (21:43:04)

A je dobojováno. Teplice zvládly i druhé utkání a ujímají se tak vedení v sérii 2:0. Rozhodně ale ještě není rozhodnuto, Tango se jistě ještě popere o zvrat.

40
    Začala nám poslední minuta utkání.

39
    Tango to znovu zkouší v pěti. Hosté je ale do šancí nepouští!

37
    Teplice právě vstřelily branku!
    Desítku bez potíží proměňuje MICHAL SALÁK. Tangu už moc času nezbývá.

37
    Domácí Kovács si vysloužil druhou žlutou kartu a tudíž i červenou. Na obou stranách je znát velká nervozita.

37
    Tango si připisuje pátý akumul. faul.

37
    Tango stále v pěti. Teplice již třikrát netrefily prázdnou branku!

34
    Domácí hrají znovu power-play.

32
    Tango Brno právě vstřelilo branku!
    A to jim také nese ovoce! Na rozdíl jedné branky snižuje znovu MICHAL SEIDLER. Asistence: Chadzidis.

31
    Vzhledem k nepříznivému stavu utkání se domácí odhodlali k power – play.

30
    Teplice se dostávají do dvoubrankového vedení díky druhé brance MICHALA HOLÉHO. Asistence: Pinto.

29
    Žlutou kartu obdržel domácí Kovács.

26
    Hosté otáčí průběh utkání! Autor branky: MICHAL HOLÝ. Asistence: Ferreira.

23
    Poprvé je žlutou kartou potrestán hráč Teplic, konkrétně Pinto.

21

Máme za sebou první poločas, který přinesl vcelku pohledný futsal. Hned ve druhé minutě se domácí zásluhou Seidlera dostali do vedení. Radost jim však zůstala pouze na šest minut, když v osmé minutě srovnal Novotný. Ke konci pak zavládly emoce, ty ale k těmto vypjatým utkáním beze sporu patří.

19
    Další žlutou kartu domácího celku vyinkasoval Havel.

18
    Žlutou kartu obdržel domácí Chadzidis.

8
    A je srovnáno zásluhou JIŘÍHO NOVOTNÉHO. Asistence: Gui.

2
    Domácí se dostávají do vedení. Autorem branky je MICHAL SEIDLER. Asistence: Michal Belej.

1

Trenér: Marian Berky

Trenér: Zdeněk Sláma

Rozhodčí: Ladislav Sebök, Petr Zdeněk, Michal Gasnárek, D: Josef Navalaný.

Oba týmy se potkaly také v loňském play-off, tehdy to však bylo už v rámci prvního kola. Během čtvrtfinále však Tango nepovolilo Teplicím ani jednu výhru a pohodlně si dokráčelo pro postup mezi nejlepší čtyři.

Letos je však situace trochu jiná. Teplice před sezonou značně posílily a dlouho se držely na špici tabulky. Nakonec však skončily druhé za Chrudimí. Souboj mezi Tangem a Teplicemi je tedy soubojem o vytoužené finále, do kterého s největší pravděpodobností půjde také právě zmiňovaná Chrudim.

Loni se do finále s několikanásobným mistrem probojovalo právě Tango, které by si tu úspěšnou sezonu velice rádo zopakovalo, pokud ne vylepšilo. Nutno připomenout, že oba dnešní soupeři letos Chrudim dokázali porazit a to je takovým malým příslibem pro vyrovnanější zápasy ve finále play-off.

Je tedy jasné, že nás čeká nadmíru vyrovnané semifinále, na které se už všichni fanoušci těší. Jeho druhé utkání začne ve 20:00.

První zápas sehrály týmy na palubovce Teplic, kde si domácí dokázali vybojovat první bod do série za těsnou výhru.

První semifinálový zápas:

FC Balticflora Teplice – FC Tango Brno4:3

Branky a nahrávky: 20. Gui (Holý), 22. Ferreira (Sláma), 23. Sláma (Ferreira), 26. Ribeiro (Tiago) – 2. Belej (Kovács), 30. Chadzidis, 39. Seidler (Balej)

Žluté karty: 6. Emerson (TEP) – 9. Chadzidis (TAN)

Tango – Helas 6:3

Hezký páteční večer, zdravím všechny futsalové příznivce. Na programu je dnes v Brně druhý semifinálový zápas, v němž se Tango Brno poprvé představí před svým publikem proti Balticflora Teplicím.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Adam Havel

Branky: 2. Seidler (Belej), 32. Seidler (Chadzidis) – 8. Novotný (Gui), 26. Holý (Ferreira), 30. Holý (Pinto), 37. Salák (pen.)

Karty:   18. Chadzidis (TAN), 19. Havel (TAN), 29. Kovács (TAN) – 23. Pinto (TEP)   37. Kovács (TAN)

FC Tango Brno: Kubíček (Zrzavý) – Rodrigo, Chadzidis, Svoboda, Brůna, Buršík, Kovács, Belej (C), Záruba, Havel, Seidler, Raphinha, Peška. Trenér: Marian Berky.
    FC Balticflora Teplice: Tiago (Kalina) – Novotný (C), Holý, Sláma, Salák, Pinto, Ferreira, Ribeiro, Pierre, Emerson, Gui. Trenér: Jan Barnat.

Rozhodčí: Ladislav Sebök, Petr Zdeněk, Michal Gasnárek, D: Josef Navalaný