Kladno – Hr. Králové 8:1 (kon.) | Třinec – Letohrad 4:1 (kon.)
HBC Enviform Třinec
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
SK Hokejbal Letohrad
Čtvrtek 01.05.2014, 12:00 • Hřiště u 1. ZŠ, U Splavu, Třinec • CROSSDOCK Extraliga

Utkání je tedy u konce a domácí se mohou radovat, nutno říci, že zaslouženě. Po většinu utkání byli lepším týmem a jevili větší chuť po vítězství, až na pár minut po kontaktním gólu Letohradu. Ke konci utkání se na hrací ploše jiskřilo, nejvážnějším incidentem byl pěstní souboj Podešvy se Štefkou. Diváků se ve slunném počasí sešel hojný počet a odcházeli spokojeni, jelikož jejich tým si de facto zajistil setrvání v nejvyšší soutěži. Východočeši ještě budou muset zamakat a v soubojích s Karvinou a Ústím nad Labem se o extraligu poprat. Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších online přenosů ze skupiny o udržení na počtenou. (14:16:52)

45:00

44:30
    Třinec kontroluje hru a užívá si poslední minuty vítězného zápasu.

41:19
    Třinec právě vstřelil branku!
    RENÉ TOMIS si na modré zpracoval Pailův pas a ranou pod víko nedal Šimarovi šanci. Asistence: Dalibor Pail, Martin Turoň.

39:55
    Barnošák se ocitil sám před Šimarou, ale ani nadvakrát jej nedokázal překonat.

38:49
    Vyloučeni Konvička (TRI) za hrubost a Dalecký (LET) za sekání.

37:21
    Jak už je patrné z výčtu vyloučených, na hřišti se začíná pěkně jiskřit.

37:21
    Za nedovolené bránění vyloučen Drábik (TRI).

36:50
    Za hrubost současně vyloučeni Podešva (TRI) a Štefka (LET).

36:23
    Vyloučen Kovář (LET) za držení.

35:28
    Filipek našel zpoza branky Drábika, který však nechal vyniknout Šimaru.

33:07

Tomis našel zpoza branky MARTINA KONVIČKU, který přesnou střelou k tyči vrátil domácím dvoubrnakový náskok. Asistence: René Tomis, Dalibor Pail.

31:59
    Třinec se skvěle ubránil všem oslabením, nedovolil hostům vyrovnat.

30:01

30:00

29:55
    Vyloučen Podešva (TRI) za zdržování hry. Hosté vstoupí do druhé třetiny dvojnásobnou přesilovkou.

29:02
    Vyloučen Pail (TRI) za nedovolené bránění.

27:42
    Šimara ukončil drtivý tlak Třince jistým zákrokem proti ráně Paila.

26:30
    Košťál (LET) dostává 2 minuty za sekání.

Jiří Mravec

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Enviform Třinec. Pište na info@onlajny.com. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 12. Drábik (Podešva), 13. Szotkowski (Turoň, Podešva), 34. Konvička (Tomis, Pail), 42. Tomis (Pail, Turoň) – 20. Kovář (Košťál, Halbrštát)

HBC Enviform Třinec: Gabriel (Smolka) – Turoň, Konvička, Filipek, Podešva, Samek, Kovalovský – Drábik, Tomis, Szotkowski – Toman, Zvejška, Říman – Barnošák, Pail, Cieslar – Goldmann
    SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Křečan) – Adamec, Košťál, Malík, Dalecký, Forman – Mlejnek, Krejsa, Kovář – Lux, Štefka, Protzner – Tesař, Halbrštát

Rozhodčí: Boháček, Hrazdíra