2 2
Sobota 03.05.2014, 15:40ATP Oeiras (antuka)

Onlajny.com budou samozřejmě zítra u Tomášova finálového zápasu opět přítomny.

Pro dnešek se s vámi ale loučím a s přáním hezké sportovní soboty se těším někdy příště napočtenou. (16:54:57)

Nutno říct, že vítězství bylo podloženo skutěčně kvalitním a zejména vyrovnaným výkonem. Tomáš se mohl opřít o svůj servis, při kterém jen jednou nenabídl možnost brejku. Soupeři naopak vzal servis hned 4x.

Vycházely mu také jeho přesné a dlouhé údery do rohů kurtu a nedopouštěl se ani mnoha chyb.

Celkově spolehlivý výkon, hlavně bez výkyvů jako včera, tak posílá našeho reprezentanta do třetího finále v této sezoně. V něm se zítra střetně s vítězem zápasu Gimeno-Traver – Berlocq.

Tak dneska se, na rozdíl od včerejšího zápasu, Tomáš na kurtu moc dlouho nezdržel. Za 1 h a 2 minuty poráží jednoznačně Victora Hanesca 6:2 6:2.

Konec zápasu

6:2
    Skvěle. Zápas končí série Tomášových přesných a tvrdých úderů.
    Tomáš Berdych je vítězem zápasu a jde do finále Portugal Open.

A-40
    Berdych má mečbol po dlouhé výmě, kterou končí Hanescův aut.

40-40
    Shoda.

30-40
    Tomáš to zkusil agresivně proti druhému servisu soupeře, ale o kousek míč z returnu přepálil.