New York Rangers
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Pittsburgh Penguins
Úterý 06.05.2014, 01:40 • Madison Square Garden, New York • Play-off NHL

To už je z tohoto utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám klidný zbytek noci!

1. Jussi Jokinen (PIT) 1+0
    2. Sidney Crosby (PIT) 1+0
    3. Marc-Andre Fleury (PIT) 35 zák., 0 gólů, 100%

Dnešní utkání sledovalo 18006 diváků.

Stav série – 1:2

Je konec! Domácí se neprosadili ani ve hře šesti proti čtyřem a hokejisté Pittsburghu se tak mohou radovat z vítězství 0:2! Marc-Andre Fleury udržel druhé čisté konto v řadě, když ke včerejším 22 zákrokům dnes přidal dalších 35 a jeho výkony začínají být pro Rangers noční můrou. Oba góly hosté vstřelili ve druhé třetině. Nejprve se prosadil kapitán Sidney Crosby a ve 36. minutě zvýšil na 0:2 po naskočení z trestné lavice Jussi Jokinen.

Střely na branku ve 3. třetině – 9:1, celkem – 35:15

60:00

59:38
    Kotouč je ve středním pásmu, dovolím si tvrdit, že Penguins zvítězí.

59:17
    Buly v obranném pásmu Pittsburghu, domácí už mají jen 43 sekund na zvrat.

59:01
    Pens vyhodili, poslední minuta!

58:37
    Girardiho rána zlomila jednomu z hostů hůl, tlak domácích pokračuje!

58:02
    Následuje domácí time-out.

58:02
    Před Fleuryho se natlačil Zuccarello, ale gól z toho není i proto, že domácího hráče zahákoval Paul Martin. Přesilovka Rangers, která bude jistě vylepšena i hrou bez brankáře.

57:20
    Domácí to zkouší bez brankáře!

56:40
    Domácí fanoušci nespokojeně bučí, takový průběh zápasu si nepředstavovali.

55:41
    Marc-Andre Fleury dnes pochytal už 33 ran soupeře a blíží se ke druhému čistému kontu během 24 hodin.