Filippo Volandri (2)
2
4 6 6
sk Čtvrtek 08.05.2014, 17:41Challenger Řím 2 (antuka)

Skončilo sa stretnutie medzi našim tenistom Miloslavom Mečířom a Talianom Filippom Volandrim, po ktorom sa napokon raduje taliansky tenista, ktorý zdolal nášho tenistu 2:1 po setoch 4:6, 6:1 a 6:1 z jeho pohľadu. Náš tenista stúpil do zápasu dobre a dokázal vyhrať prvý set. V druhom sme sledovali zo začiatku vyrovnanú hru, ale nakoniec zobral réžiu do svojich rúk Volandri a set vyhral. V treťom sete to bola jasná réžia Taliana, získal aj niekoľko čistých hier a nedal tak nášmu tenistovi žiadnu šancu a ten tak na turnaji v Ríme vypadáva vo Štvrťfinále.

To je už z prenosu všetko. Lúči sa s Vami Miroslav Revaj. Prajem pekný zvyšok sviatočného večera. Dovidenia pri ďalších prenosoch. (19:21:44)

Koniec zápasu

1:6
    A mečbal Talian využíva a vyhráva tak tretí set a zároveň aj celé toto stretnutie!

40-A
    Výhoda a zároveň mečbal pre Taliana!

40-40
    Aj tú druhú Talian odvracia a je tu zhoda 40:40!

40-30
    Prvú hrozbu Talian odvracia.

40-15
    Ďalšia loptička pre Mečíř znamená dva brejkbaly pre neho!

30-15
    Slovák ešte zbrane neskladá a bojuje! Získava ďalší fiftín.

15-15
    Mečíř bojuje čo mu sily stačia a získava fiftín.

0-15
    Svoj cestu za víťazstvom začína Talian úspešne.

1:5
    Aj sa tak žiaľ stáva a opäť čistou hrou získava Talian game a bude tak podávať na víťazstvo v treťom sete a zároveň aj v tomto zápase!

0-40
    Tri brejkbaly pre Taliana a po druhý krát v tomto zápase má šancu zakončiť druhý raz v rade čistú hru!

0-30
    Opäť loptička pre Taliana.

0-15
    Mečíř posiela loptičku do autu.

1:4
    Čistou hrou získava Volandri game a vedie tak už 4:1! Teraz jasne dominuje a zrejme kráča už za víťazstvom v tomto stretnutí.