Roller Storm – IHC Kladno 4:8 (kon.) | IHC Olomouc – Uh. Hradiště 15:8 (kon.) | Brno – Devils Zlín 2:5 (kon.)
IHC Prague Rats – Slavia Praha 3:6 (kon.) | Roller Storm – IHC Pardubice 2:13 (kon.) | IHC Olomouc – Kanci Uh. Brod 6:1 (kon.)
Brno – IHC Přerov 11:9 (kon.) | IHC Prague Rats – ILHK Hr. Králové 4:0 (kon.)
Mission Roller Brno
11:9 (3:2, 3:2, 1:2, 4:3)
IHC Night Birds Přerov
Sobota 10.05.2014, 15:00 • Zimní stadion Úvoz, Brno • STILMAT extraliga inline hokeje

47:56
    Brno právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Prázdnou branku Přerova trefuje MAREK VOREL. Bez asistence.

47:00
    Přerov to zkusí bez gólmana!

46:14
    Pavel Strýček (IBN) si jde odpykat trest za sekání.

46:00
    Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
    Kontaktní branka Přerova je tu a znovu bude utkání napínavé. O devátý kousek v brněnské síti může TOMÁŠ MINISTR. Asistence: Matěj Blinka.

45:41
    A domácí si berou své dvoubrankové vedení těsně před koncem zpět. Gól si připisuje ROMAN SKÁCEL. Asistence: Jakub Kachlík

45:15
    Skvělý počin pro domácí! LUKÁŠ SKÁCEL obral hosty o puk při nepřesné rozehrávce a sám zakončoval! Bez asistence.

42:22
    Lukáš Skácel (IBN) dostává minutu a půl za podražení.

42:00
    Hosté mají ponechanou výhodu, zatím drží puk na svých hokejkách.

39:34
    Po více než minutě je znovu stav utkání srovnaný na 8:8. Brno se pustilo do útoku a střelou z dálky trefil KAMIL RAJNOHA tyč, od které se puk odrazil přímo do sítě. Asistence: Luboš Rosendorf, Marek Vorel.

38:19
    Brno střídá brankáře – odchází Vybíral a na led místo něj naskakuje Ondřej Jirkův, jenž odchytal celý předchozí zápas se Zlínem.

38:19
    Něco málo přes dvě minuty stačilo Přerovu na přetočení zápasu na svoji stranu. Osmý a také vedoucí gól hostů střílí MIKULÁŠ ZBOŘIL. Asistence: pavel Hanák, Aleš Jergl.

36:17
    Máme srovnáno hned z kraje poslední periody. Kapitán hostů předvedl dobrou práci a nechal puk PAVLOVI HANÁKOVI, který se nemýlil a skóruje! Asistence: Jakub Ferenc.

34:44
    Góly začínají padat v kratším časovém sledu. Tentokrát ale puk doputoval do klece Brna a Přerov se tak znovu dostává na rozdíl jediné trefy. MATĚJ BLINKA se nejlépe zorientoval před brankou a dostal tak kotouč do sítě. Asistence: Aleš Jergl.

33:11
    Ale vzápětí se na druhé straně prosazuje JAKUB KACHLÍK, který znovu vrací dvoubrankové vedení na stranu Brna. Asistence: Roman Skácel.

32:19
    Tak i přerovští využívají početní výhody. Přesilovkovou souhru před brankou Brna zakončil JAKUB FERENC pěknou střelou mezi tři tyče. Asistence: Marek Ditrich, Mikuláš Zbořil.

31:30
    Domácí kapitán Pavel Strýček dostává minutu a půl za hrubost.

25:45
    Petr Vaněk (IPR) si půjde na minutu a půl "odpočinout" na trestnou lavici.

23:30
    Své zaváhání ale domácí přeci jen napravují a skórují v přesilovce. PETR OBDRŽÁLEK stál na konci souhry svých spoluhráčů a dopravil kotouč do sítě. Asistence: Kamil Rajnoha, Marek Vorel.

23:07
    Přerov ale ve vlastním oslabení skóruje. Kapitán JAKUB FERENC je autorem této branky. Asistence: Mikuláš Zbořil.

22:44
    Aleš Jergl nenechal svoji hokejku klidnou a odjíždí na trestnou lavici za hákování.

21:04
    Roman Skácel se dostal do brejku, jeho zakončení pod horní tyč ale skvěle vybral lapačkou Dohnal!

18:56
    Miloš Vavruša (IBN) oslabí domácí tým na minutu a půl, protože se dopustil hákování protihráče.

18:02
    Domácí využívají početní výhody po více jak půl minutě přesilovky. Znovu se brněnský kapitán činil a dostal do gólové pozice PETRA OBDRŽÁLKA, který tuto šanci proměnil.

17:27
    Za podražení si jde na trestnou lavici posedět minutu a půl Jan Andrýsek (IPR).

16:29
    Domácí si berou svoje vedení zpět. Zásluhou domácího kapitána Pavla Strýčka dostal do dobré pozice kotouč ROMAN SKÁCEL, jenž si s tímto úkolem poradil a zakončil dřív, než byla posunutá branka. Asistence: Pavel Strýček.

15:44
    Brno zachránila jejich konstrukce! Tvrdá střela skončila právě na tyči domácí klece.

13:55
    Nakonec ale z Vaňkovy "krádeže" puku pramení vyrovnávací branka hostů. Kotouč do sítě doklepl JAN ANDRÝSEK. Asistence: Petr Vaněk.

11:45
    Marek Vorel dostal skvěle nabito, nikoho před sebou neměl, ale jeho projektil našel lapačku Dohnala!

10:10
    Znovu tu máme ale pouze jednobrankový rozdíl. Nečekaný gól z protiútoku si připisuje MIKULÁŠ ZBOŘIL. Asistence: Jakub Ferenc.

09:28
    Tentokrát to ale domácím vyšlo. JAKUB KACHLÍK dostal znovu přihrávku a podařilo se mu zakončit. Asistence: Obdržálek.

07:59
    Hosté se ale přibližují na rozdíl jediné branky. Rychlou akci Přerova zakončil do sítě Vybírala ALEŠ JERGL. Asistence: Pavel Hanák.

05:33
    Domácí jdou do brankového vedení. Nyní za stejného počtu sil na ledě posílá kotouč do přerovské branky KAMIL RAJNOHA. Asistence: Marek Vorel.

02:39
    Domácí využívají první přesilovou hru a jdou do vedení. Lehkou dorážku u levé tyče zvládl LUKÁŠ SKÁCEL. Asistence: Roman Skácel, Pavel Strýček.

01:26
    Vladimír Kočara (IPR) si jede odpykat minutu a půl za podražení.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 3. L. Skácel (R. Skácel, Strýček), 6. Rajnoha (Vorel), 10. Kachlík (Obdržálek), 17. Skácel (Strýček), 19. Obdržálek (Strýček), 24. Obdržálek (Rajnoha, Vorel), 34. Kachlík (R. Skácel), 40. Rajnoha (Rosendorf, Vorel), 46. L. Skácel, 46. Skácel (Kachlík), 48. Vorel – 8. Jergl (Hanák), 11. Zbořil (Ferenc), 14. Andrýsek (Vaněk), 24. Ferenc (Zbořil), 33. Ferenc (Ditrich, Zbořil), 35. Blinka (Jergl), 37. Hanák (Ferenc), 39. Zbořil (Hanák, Jergl), 46. Ministr (Blinka)

Mission Roller Brno: Vybíral (Jirkův) – Strýček (C), Vavruša, Obdržálek, Kachlík, Rosendorf – Kazlepka, L. Skácel, R. Skácel, Vorel, Rajnoha
    IHC Night Birds Přerov: Dohnal – Andrýsek, Kočara, Zbořil, Ferenc – Hanák, Vaněk, Ditrich, Blinka, Jergl, Ministr

Rozhodčí: Novotný, Cik