Ostrava – Jihlava | 3:1 (kon.) | | | Liberec – Teplice | 2:1 (kon.) | | | Příbram – Jablonec | 3:0 (kon.) |
Slovácko – Znojmo | 2:0 (kon.) |
Bohem. Pr. – Ústí n. L. | 1:3 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 0:1 (kon.) | | | Loko Praha – Táborsko | 1:4 (kon.) |
Vlašim – Sokolov | 0:4 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Hradec Králové | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Č. Budějovice | 1:1 (kon.) |
Villarreal – Rayo Vallecano | 4:0 (kon.) | | | Levante – Valencia | 2:0 (kon.) |
Bayern – Stuttgart | 1:0 (kon.) | | | Schalke – Norimberk | 4:1 (kon.) | | | Leverkusen – W. Brémy | 2:1 (kon.) |
Hannover – Freiburg | 3:2 (kon.) | | | Wolfsburg – Mönchengladbach | 3:1 (kon.) | | | Hoffenheim – Braunschweig | 3:1 (kon.) |
Mohuč – Hamburg | 3:2 (kon.) | | | Augsburg – Frankfurt | 2:1 (kon.) | | | Hertha – Dortmund | 0:4 (kon.) |
Hellas – Udinese | 2:2 (kon.) | | | Inter – Lazio | 4:1 (kon.) |
Ajaccio – Remeš | 2:1 (kon.) | | | Bordeaux – Marseille | 1:1 (kon.) | | | Évian TG – Nice | 2:0 (kon.) |
Guingamp – Toulouse | 2:0 (kon.) | | | Lille – PSG | 1:3 (kon.) | | | Lyon – Lorient | 0:1 (kon.) |
Montpellier – Bastia | 0:2 (kon.) | | | Nantes – Saint-Étienne | 1:3 (kon.) | | | Rennes – Sochaux | 1:2 (kon.) |
Valenciennes – Monaco | 1:2 (kon.) |
Trenčín – Ružomberok | 3:0 (kon.) | | | Trnava – B. Bystrica | 4:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) |
Senica – Žilina | 1:4 (kon.) | | | Myjava – Košice | 0:1 (kon.) |
H. Měcholupy – Admira Praha | 2:4 (kon.) | | | Strakonice – Zápy | 1:7 (kon.) | | | Chrudim – Kolín | 0:3 (kon.) |
Kunice – Roudnice | 3:0 (kon.) | | | Králův Dvůr – Domažlice | 3:1 (kon.) |
Hulín – Orlová | 1:1 (kon.) | | | Prostějov – Hlučín | 2:1 (kon.) | | | HFK Olomouc – Žďár n/S | 3:1 (kon.) |
Kroměříž – Břeclav | 6:0 (kon.) | | | Třebíč – Uničov | 1:1 (kon.) |
Slovácko – Hradec Králové | 1:0 (kon.) | | | Slavia – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Liberec – Frýdek-Místek | 8:0 (kon.) |
Prešov – Dubnica | 5:0 (kon.) | | | Podbrezová – Šaľa | 3:0 (kon.) | | | Bardejov – Michalovce | 2:1 (kon.) |
Arnhem – Groningen | 1:4 (kon.) | | | Heerenveen – Alkmaar | 1:0 (kon.) |
Waregem – Lokeren | 3:1 (kon.) |
Belenenses – Arouca | 1:0 (kon.) | | | FC Ferreira – Coimbra | 2:4 (kon.) | | | Setúbal – Olhanense | 3:1 (kon.) |
Guimarães – Braga | 1:0 (kon.) | | | Porto – Benfica | 2:1 (kon.) |
Ural – Kubaň Krasnodar | 2:1 (kon.) | | | Samara – Kazaň | 0:4 (kon.) | | | Spartak – Perm | 1:0 (kon.) |
Groznyj – Volga Novgorod | 2:0 (kon.) |
Libiš – Benátky n. J. | 3:0 (kon.) |
Líšeň – Stará Říše | 7:0 (kon.) |
konec
1. FSV Mohuč 05
3:2
(1:1)
Hamburger SV
Dario Becci
Branky:
7. Soto, 65. Mallı, 82. Okazaki – 12. Lasogga, 84. Iličević
Rozhodčí: Kinhöfer – Kleve, Stegemann – Trautmann
Diváci:
Neproměněná penalta:
1. FSV Mohuč 05:
Karius – Pospěch, Noveski, Bell, Díaz – Moritz, Geis, Soto (83. Baumgartlinger), Mallı (90+1. Bungert) – Rukavytsya (83. N. Müller), Okazaki.
Náhradníci: Krešić – Svensson, Bungert, Fathi, Zimling, Baumgartlinger, N. Müller.
Trenér:
Hamburger SV: Adler – Diekmeier, Westermann, Mancienne, Jiráček – Rincón, Tesche (74. Arslan), Badelj, Çalhanoğlu – van der Vaart (C) (83. Jansen), Lasogga (68. Iličević).
Náhradníci: Drobný – Djourou, Jansen, Iličević, Arslan, Demirbay, John.
Trenér:
Náhradníci: Krešić – Svensson, Bungert, Fathi, Zimling, Baumgartlinger, N. Müller.
Trenér:
Hamburger SV: Adler – Diekmeier, Westermann, Mancienne, Jiráček – Rincón, Tesche (74. Arslan), Badelj, Çalhanoğlu – van der Vaart (C) (83. Jansen), Lasogga (68. Iličević).
Náhradníci: Drobný – Djourou, Jansen, Iličević, Arslan, Demirbay, John.
Trenér:
Rozhodčí: Kinhöfer – Kleve, Stegemann – Trautmann
Diváci:
Hostující fotbalisté to nevzdávají. Po skrumáži v pokutovém území se nejlépe zorientoval IVO ILIČEVIĆ, který poslal od penaltového puntíku míč směrem k pravé tyči.
Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Elkin Soto, přichází Julian Baumgartlinger.
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Rafael van der Vaart, přichází Marcell Jansen.
A je vymalováno. O vítězi dnešního utkání rozhodl šikula z Japonska, ŠINDŽI OKAZAKI, který si pohrál s obranou soupeře a skóroval. Okazaki přebíral nahrávku do vápna na pravé straně mezi dvě obránci, následně si jednoho z nich položil a proběhl kolem druhého beka, načež si udělal dobrý den i z brankáře, neboť pověsil míč pod břevno.
Domácí celek jde do vedení! Parádní akce vyvrcholila nahrávkou na YUNUSE MALLIHO, který se z levé strany ve vápně nemýlil. Na pravém křídle se elegantně uvolnil Ja-Che Koo, který následně prolétl k vápnu soupeře a nahrál na střed Mallimu, který poslal míč na bližší, pravou tyč.
O branky se postarali Soto a Lasogga. Mainz zahrozil zničehonic, když v úvodu utkání rozjel svou první šanci a ihned skóroval. Hamburgeru se povedlo po chvilce vyrovnat a následně si vytvářet tlak, ale k další brance se už nedostal.
A je vyrovnáno! Po obléhání domácí branky se Hamburger dočkal a je srovnáno. Na levé straně výborně zapracoval van der Vaart, který poslal míč na střed hřiště na hranici vápna, odkud vystřelil jeho Badelj. Gólman jeho střelu ze středu sice odrazil, ale pouze před PIERREA LASOGGU, který hlavou poslal míč do země a dal gólmanu Kariusovi parádní jesle.
A je tam! Domácí celek se dostává do vedení! Pospěch vhodil míč do hry na pravé straně, čímž započala celá gólová situace. Následně se ve vápně ujal míče Okazaki, který posunul balon na malé vápno k pravé tyči, kde stál volný ELKIN SOTO, jenž předběhl obránce a poslal míč nad gólmana pod břevno.
1. FSV Mainz 05: Karius – Pospěch, Noveski, Bell, Díaz – Moritz, Geis, Soto, Mallı – Rukavytsya, Okazaki.
Náhradníci: Krešić – Svensson, Bungert, Fathi, Zimling, Baumgartlinger, N. Müller.
Hamburger SV: Adler – Diekmeier, Westermann, Mancienne, Jiráček – Rincón, Tesche, Badelj, Çalhanoğlu – van der Vaart, Lasogga.
Náhradníci: Drobný – Djourou, Jansen, Iličević, Arslan, Demirbay, John..
Dnešní klání se odehraje v Coface Areně v Mainzu, která pojme 34 000 diváků.
Hamburger musí dělat všechno pro to, aby nesestoupil. Momentálně má na kontě sedmadvacet bodů a pod ním visí jen Norimberk (26) a Braunschweig (25). Před sebou má VfB Stuttgat s dvaatřiceti body a SC Freiburg, který má ještě o čtyři body více.
Mainz se pravděpodobně kvalifikuje to Evropské ligy, tedy pakliže nebude šťastnější tým FC Augsburg, neboť tento celek, momentálně osmý, ztrácí na Mainz pouze jeden bod.
Hamburger má nejhorší defenzivu v Německu, bereme-li v potaz obdržené branky. Jeho venkovní bilance je navíc prachbídná, a pakliže nebude v tomto utkání bodovat, bude to mít v boji o záchranu velmi těžké.
2013: Výhra Mainzu 2:3, výhra HSV 1:2
2012: Výhra HSV 1:0, remíza 0:0
2011: Remíza 0:0, výhra Mainzu 2:4
2010: Výhra HSV 0:1, výhra Mainzu 0:1
2009: Remíza 1:1