Ostrava – Jihlava | 3:1 (kon.) | | | Liberec – Teplice | 2:1 (kon.) | | | Příbram – Jablonec | 3:0 (kon.) |
Slovácko – Znojmo | 2:0 (kon.) |
Bohem. Pr. – Ústí n. L. | 1:3 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 0:1 (kon.) | | | Vltavín – Táborsko | 1:4 (kon.) |
Vlašim – Sokolov | 0:4 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Hr. Králové | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Č. Budějovice | 1:1 (kon.) |
Villarreal – Rayo Vallecano | 4:0 (kon.) | | | Levante – Valencia | 2:0 (kon.) |
Bayern – Stuttgart | 1:0 (kon.) | | | Schalke – Norimberk | 4:1 (kon.) | | | Leverkusen – W. Brémy | 2:1 (kon.) |
Hannover – Freiburg | 3:2 (kon.) | | | Wolfsburg – Mönchengladbach | 3:1 (kon.) | | | Hoffenheim – Braunschweig | 3:1 (kon.) |
Mohuč – Hamburg | 3:2 (kon.) | | | Augsburg – Frankfurt | 2:1 (kon.) | | | Hertha – Dortmund | 0:4 (kon.) |
Hellas Verona – Udinese | 2:2 (kon.) | | | Inter – Lazio | 4:1 (kon.) |
Ajaccio – Remeš | 2:1 (kon.) | | | Bordeaux – Marseille | 1:1 (kon.) | | | Évian TG – Nice | 2:0 (kon.) |
Guingamp – Toulouse | 2:0 (kon.) | | | Lille – PSG | 1:3 (kon.) | | | Lyon – Lorient | 0:1 (kon.) |
Montpellier – Bastia | 0:2 (kon.) | | | Nantes – Saint-Étienne | 1:3 (kon.) | | | Rennes – Sochaux | 1:2 (kon.) |
Valenciennes – Monaco | 1:2 (kon.) |
Trenčín – Ružomberok | 3:0 (kon.) | | | Trnava – B. Bystrica | 4:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) |
Senica – Žilina | 1:4 (kon.) | | | Myjava – Košice | 0:1 (kon.) |
H. Měcholupy – Admira Praha | 2:4 (kon.) | | | Strakonice – Zápy | 1:7 (kon.) | | | Chrudim – Kolín | 0:3 (kon.) |
Kunice – Roudnice | 3:0 (kon.) | | | Králův Dvůr – Domažlice | 3:1 (kon.) |
Hulín – Orlová | 1:1 (kon.) | | | Prostějov – Hlučín | 2:1 (kon.) | | | HFK Olomouc – Žďár n/S | 3:1 (kon.) |
Kroměříž – Břeclav | 6:0 (kon.) | | | Třebíč – Uničov | 1:1 (kon.) |
Slovácko – Hr. Králové | 1:0 (kon.) | | | Slavia – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Liberec – Frýdek-Místek | 8:0 (kon.) |
Prešov – Dubnica | 5:0 (kon.) | | | Podbrezová – Šaľa | 3:0 (kon.) | | | Bardejov – Michalovce | 2:1 (kon.) |
Arnhem – Groningen | 1:4 (kon.) | | | Heerenveen – Alkmaar | 1:0 (kon.) |
Waregem – Lokeren | 3:1 (kon.) |
Belenenses – Arouca | 1:0 (kon.) | | | FC Ferreira – Coimbra | 2:4 (kon.) | | | Setúbal – Olhanense | 3:1 (kon.) |
Guimarães – Braga | 1:0 (kon.) | | | Porto – Benfica | 2:1 (kon.) |
Ural – Kubaň Krasnodar | 2:1 (kon.) | | | Samara – Kazaň | 0:4 (kon.) | | | Spartak – Perm | 1:0 (kon.) |
Groznyj – Volga Novgorod | 2:0 (kon.) |
Libiš – Benátky n/J | 3:0 (kon.) |
Líšeň – Stará Říše | 7:0 (kon.) |
konec
FC Augsburg
2:1
(1:1)
Eintracht Frankfurt
Branky:
29. Klavan (Werner), 80. Hahn (Ostrzolek) – 15. Joselu (Jung)
Rozhodčí: Siebert – Osmers, Seidel
Diváci:
Karty: 35. Schwegler (FRN), 67. Lanig (FRN)
Neproměněná penalta:
FC Augsburg:
Hitz – Verhaegh (C), Callsen-Bracker, Klavan, Ostrzolek – Hahn, Vogt (78. Ji), Altintop, Baier, Werner (66. Esswein) – Mölders (57. Bobadilla).
Náhradníci: Manninger – Reinhardt, de Jong, Kohr, Esswein, Ji, Bobadilla.
Trenér:
Eintracht Frankfurt: Trapp – Jung, Zambrano, Madlung, Djakpa – Lanig (74. Meier), Schwegler (C), Russ – Aigner (89. Celozzi), Schröck, Joselu.
Náhradníci: Wiedwald – Oczipka, Celozzi, Inuj, Meier, Stendera, Kadlec.
Trenér:
Náhradníci: Manninger – Reinhardt, de Jong, Kohr, Esswein, Ji, Bobadilla.
Trenér:
Eintracht Frankfurt: Trapp – Jung, Zambrano, Madlung, Djakpa – Lanig (74. Meier), Schwegler (C), Russ – Aigner (89. Celozzi), Schröck, Joselu.
Náhradníci: Wiedwald – Oczipka, Celozzi, Inuj, Meier, Stendera, Kadlec.
Trenér:
Rozhodčí: Siebert – Osmers, Seidel
Diváci:
Martin Dvořák