FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:2 (0:2)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Pátek 16.05.2014, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Je tu konec zápasu 27. kola FNL mezi Ústím a Vlašimí. Domácí fotbalisté jako papírový favorit zápasu utkání nezvládli a prohráli s Vlašimí 1:2. Hosté byli produktivní a v prvním poločase se dostali do dvoubrankového vedení. Domácí pak ve druhém poločase tlačili, na více než snížení se ale nezmohli. (18:55:56)

90
    Gólman Novák dostal ještě v závěru žlutou kartu.

90
    Po rohu gólovka Ústí, na čáře zastavili míč do střely skákající obránci Vlašimi!

89
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Domácí v samém závěru dramatizují zápas. Pohlednou střelou ze standardky přes zeď zkorigoval výsledek TOMÁŠ JURSA – 1:2.

88
    Hosté potřetí střídají. Hronka nahradil Tomášek.

87
    Domácí Růžička měl další dvě gólovky, ale domácím dnes není souzeno.

84
    Hostující Janda (VLA) obdržel žlutou kartu.

83
    Matějku nahradil v sestavě Vlašimi Bourenane.

79
    Vlašim vystřídala, Suse nahradil Radoš.

77
    Hostující Petrů (VLA) dostal za ostrý faul žlutou kartu.

77
    Ústí stále bojuje, avšak nadále ztrácí dva góly. Domácí měli několik šancí, žádnou z nich ale proměnit nedokázali.

73
    Vlašim už pouze betonuje a dělá vše pro udržení výsledku. Ústí se skutečně po další velké šanci Růžičky nedokáže střelecky prosadit.