Zlín – Poruba 21:31 (kon.) | Písek – Olomouc 29:28 (po pr.) | Šaľa – Michalovce 30:21 (kon.)
Senec – Partizánske 18:26 (kon.) | Jindř. Hradec – Veselí n/M 15:20 (kon.)
HK Slovan Duslo Šaľa
30:21 (15:13)
Iuventa Michalovce
Sobota 17.05.2014, 18:00Interliga ženy

Skončilo sa tretie finálové stretnutie medzi HK Slovan Duslo Šaľa a Iuventa Michalovce, z ktorého vyšli víťazne domáce hráčky po tom, čo Michalovčanky prespali posledných 20 minút a pomaly sa nám to začínalo podobať na debakel. Šaľa napokon zvíťazila 30:21 a znižuje stav finálovej série na 1:2 v prospech Michaloviec. Hráčky z východu Slovenska si teda zatiaľ na svoje konto nepripísali 7. majstrovský titul. Majú tak možnosť získať ho na vlastnej palubovke, pričom by sa jednalo o vôbec prvý domáci triumf Iuventy.

Ja vám ďakujem sa pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (19:31:17)

60
    Konec zápasu. (30:21)

59:54
    Habánková (IUV) si odpyká svoj trest mimo palubovky. (30:21) (30:21)

59:44
    Bíziková pridáva 30. gól svojho družstva. (30:21) (30:21)

59:18
    Po dlhej dobe sa presadili aj hráčky hostí, konkrétne Yuliia Kucher. (29:21) (29:21)

58:01
    Opäť to je Szarková, ktorá prekonáva gólmanku hostí. (29:20) (29:20)

56:33
    Tak toto by pred zápasom čakal skutočne málokto. Domáce si teraz so súperkami robia čo chcú a Szarková zvyšuje na rozdiel 8 gólov. (28:20) (28:20)

55:21
    Súkenníková sa následne taktiež presadila. (27:20) (27:20)

54:35
    Kodajová premenila "sedmičku". (26:20) (26:20)

54:39
    Szöllösiová (IUV) navyše v nasledujúcich minútach spoluhráčkam nepomôže. (25:20) (25:20)

53:20
    Pohodlný 5-gólový náskok pre domáce hráčky zariadila Bujnochová. (25:20) (25:20)