Příbram – Varnsdorf 5:1 (kon.) | Sparta – Slovácko 1:1 (kon.) | Jablonec – Ostrava 1:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 1:0 (kon.) | Brno – Slavia 1:2 (kon.) | Plzeň – Jihlava 3:4 (kon.)
FK Jablonec
1:4 (1:3)
FC Baník Ostrava
Čtvrtek 22.05.2014, 14:00Juniorská liga

89
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Soltyn, přichází Novák.

88
    Baník právě vstřelil branku!
    Centrovaný balón doklepl za záda Šebka hostující ZDENĚK BEHAN.

82
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Ledecký, přichází Palačický.

78
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Vodička, přichází Mihálik.

74
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Matěj, přichází Kundrátek.

70
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Štemberk, přichází Sedláček.

67
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Půda, přichází Opatřil.

60
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Šašinka, přichází Pycvík.

44
    Domácí reagují na vyloučení střídáním. Kovář dnes dohrál a místo něj si zahraje Houser.

42
    Po rohovém kopu se podruhé prosadil JOSEF CELBA, který navyšuje náskok Baníku.

40
    V téže minutě si ostravský Celba vykoledoval žlutou kartu.

40
    Filip Drozd zastavil unikajícího protihráče jen za cenu červené karty a domácí budou dohrávat o deseti hráčích.

36
    KAMIL PŮDA využil zaváhání domácí obrany a střelou na vzdálenější tyč vrátil hostům vedení.

31
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Domácím se podařilo vyrovnat, když Vaníček centroval balón do vápna a ONDŘEJ ROZKOVEC vyrovnal stav utkání.

26
    Rozhodčí Vlasjuk udělil první žlutou kartu, kterou ukázal hostujícímu Matějovi.

12
    Drozd fauloval ve vápně jednoho z Ostravských a rozhodčí Vlasjuk odpískal pokutový kop pro hosty. Brankář Šebek penaltu chytil, ovšem na dorážku JOSEFA CELBY byl již krátký,

6
    Šebek vyhazoval balón, ale hodil ho jen k hostujícímu Šašinkovi, který se dostal do šance, kterou ovšem nevyužil. Domácí obránci na poslední chvíli odkopli balón na rohový kop.

Konec zápasu!

33
    Mohutné krupobití donutilo rozhodčího ukončit první poločas předčasně. Uvidíme, kdy se bude opět pokračovat. Stejná situace se stala i v Příbrami, kde se začátek druhé půle zpozdil o dobrých patnáct minut.

25
    LUKÁŠ LANDOVSKÝ dostal fantastickou přihrávku za obranu, pokračoval sám na brankáře a tváří v tvář Jaškovi uspěl pěkným lobem.