Elina Svitolinová (4)
1
6 1 2
Pátek 23.05.2014, 14:00WTA Norimberk - NÜRNBERGER Versicherungscup (antuka)

Je tu konec! České tenistka Karolína Plíšková tak může zaútočit na svůj druhý titul na okruhu WTA. V semifinále turnaje v Norimberku vyhrála nad ukrajinskou soupeřkou Elinou Svitolinovou 2:6, 6:1 a 6:2 a zajistila si tak postup do finále, ve kterém se střetne s lepší tenistkou z dvojice Knappová – Bouchardová. (17:15:57)

Konec zápasu

6:2
    Hned první mečbol v zápase česká tenistka využívá a vyhrává třetí set v poměru 6:2!

40-30
    Jenže Karolína Plíšková po promarněném prvním setu dominuje a nyní si připravuje první mečbol!

30-30
    Ukrajinka ale teď naopak předvedla dobrý return a srovnává na 30:30.

30-15
    Výborně! Další dobrý servis, který Elina Svitolinová nedokázala vrátit zpět do hry a je tu vedení české tenistky 30:15.

15-15
    Teď si ale Karolína Plíšková opět pomohla servisem a srovnává na 15:15.

0-15
    Lépe začala ukrajinská tenistka, která se ujímá vedení 15:0. Plíšková poslala totiž míček jen do pásky.

5:2
    Elina Svitolinová si s problémy dokázala udržet své podání, teď bude ale česká tenistka podávat na vítězství v zápase.

30-40
    To je škoda. Mohlo to být mečbol, místo toho je to ale 40:30 ve prospěch ukrajinské hráčky.

30-30
    Teď jsme viděli dlouhou výměnu, která nakonec vyzněla pro českou tenistku. Její soupeřka poslala míček do autu.

15-30
    Teď se Plíškové povedl přesný return k lajně a snižuje na 15:30.

0-30
    Karolína trochu polevila v koncentraci a již je to 30:0 pro soupeřku.

0-15
    Elina Svitolinová si pomohla také dobrým servisem a vede.

5:1
    Super! Karolína Plíšková si podržela podání, zvyšuje na 5:1 a je jeden gem od vítězství.

40-15
    Další povedená výměna vyšla lépe české tenistce, která má další gembol.

30-15
    Teď si ale Karolína pomohla esem a opět je na tom o krok lépe než soupeřka.

15-15
    Je opět srovnáno na 15:15. To je škoda, jen malý kousek chyběl k tomu, aby Karolína Plíšková trefila míček k lajně.