Sparta B – Převýšov 1:1 (kon.) | Meteor – Kolín 1:3 (kon.) | Karlovy Vary – Chomutov 2:3 (kon.)
Roudnice – Čáslav 1:2 (kon.) | Štěchovice – Jirny 1:2 (kon.) | H. Měcholupy – Zápy 1:2 (kon.)
SK Roudnice nad Labem
1:2 (1:1)
FK Čáslav
Neděle 25.05.2014, 17:00 • F. A. Pod Lipou • Česká fotbalová liga

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen fotbalového) Onlajnu, na počtenou! (19:01:34)

Roudnice nadějný poločasový výsledek neudržela, celou dobu si o vstřelení druhé branky říkala. Čáslav ve druhém poločase vzala za pilu a začala makat, čímž si vytvořili nespočet šancí na skórování. Ujmula se však až střela Petra Váni v závěru zápasu, který rozhodl o 3 bodech pro svůj tým. Roudnici nebývá nic jiného než v posledních 3 zápasech v letošní sezóně zabrat a vybojovat co nejvíce bodů.

90+1
    Roudnice se ještě snaží se zápasem něco udělat, ale marně. Míč už jí nedrží na nohách jako v předešlých minutách. Je vidět velká nervozita.

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu nad rámec řádné hrací doby.

90
    Čáslav právě vstřelila branku!
    V posledních možných minutách rozvlňuje po krásné kombinaci a nahrávce Ojiniho síť střídající PETR VÁŇA, který tak svému týmu připisuje další 3 body do tabulky. Tohle už asi opravdu Roudnice nestihne dotáhnout. Asistence: Steve Ndubuisi Ojini

89
    Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

89
    Brauneis předvedl skvělý zákrok proti střele Váni, která střílel sám z hranice velkého vápna.

87
    Obě mužstva znovu střídají. Ze hřiště je za Čáslav odvolán Martin Biholong Abena, kterého nahrazuje Petr Váňa. Jako druhý jde ze hřiště Daniel Kocourek, který přepouští místo Dominikovi Mandulovi.

Roudnice stahuje ze hry Miroslava Mareše, kterého nahrazuje na posledních pár minut Marek Hanuš.

85
    Kocourek se po souhře tří hostujících hráčů ocitl sám v náběhu proti Brauneisovi, domácí brankář mu ale bere čistě míč od nohy. Naopak Kocourek nechtěně kopl do Brauneise.

83
    Domácí Roudnice má velikánský tlak a tlačí Čáslav zrychlit rozehrávku. Domácí nakonec vybojovali aspoň roh.

81
    Křeček se zničeho nic objevil sám v tváři v tvář brankáři, ale v poslední chvíli minul míč a toho se ujmul Antošík.

79
    Šraga obstřelil šikovně zeď a míč už směřoval do brány, jenže svého brankáře nahradil jeden z obránců a vyhlavičkoval jasnou branku.

79
    Roudnice bude zahrávat přímý kop z hranice velkého vápna.

78
    Vlastimil Karal obdržel za svůj faul žlutou kartu.

78
    Roudnice střídá. Dnes již dohrál Jiří Kabele, kterého nahrazuje Pavel Verbíř.

77
    Brauneis vyběhl proti centrovanému míči, ten mu ale jen vypadl z rukou a nechtěně ho vyboxoval, proto vyběhl proti míči a ten nedoběhl. Poté hosté zkoušeli přehodit míč za obranu a tím pádem i do brány, ale neúspěšně.