Bohemians 1905 – Jablonec 2:3 (kon.) | Jihlava – Pardubice 12:1 (kon.) | Dukla Praha – Brno 1:6 (kon.)

Brno právě vstřelilo branku!
    STANISLAV VÁVRA si šikovně prohodil míč mezi obránci Dukly a zvyšuje přesnou střelou na rozdíl pěti gólů.

70
    A z následného brejku se prosazuje další střídající hráč, JAKUB KREJČÍŘ přidal už pátý gól Brna.

55
    PETR FOJTÍK byl na hřišti jen dvě minuty, když si na zadní tyči našel centr Vávry z přímého kopu přidává čtvrtý gól.

47
    Obrovská chyba domácího Klara, který svou první přihrávkou poslal míc pod nohy útočnikům Dukly. Zatímco Dolný po kličce brankáři trefil jen tyč, dorážka TOMÁŠE BRIGANTA už byla přesná.

44
    Zbrojovka dává vedoucí gól jen minutu před koncem poločasu. Odražený míč za vápnem z první vystřelil Filip Studený a jeho střelu tečoval do brány STANISLAV VÁVRA.

17
    Brno hned okamžitě dokázalo vyrovnat. Centr Pospíšila propadl až na zadní tyč k JOZEFU DOLNÉMU a ten hlavou poslal míč do sítě.

13
    Dukla právě vstřelila branku!
    Krásná akce Dukly končí vedoucím gólem! Brejcha našel na pravé straně vápna úplně volného Vopata. Kapitán domácích se zachoval nesobecky, poslal míč před bránu a BIDJE MANZIA poslal míč do prázdné brány.

Ondřej Voska

Branky: 13. Mazia – 17. Dolný, 44. Vávra, 47. Brigant, 55. Fojtík, 70. Krejčíř, 71. Vávra

Karty:   35. Drahoš (BNO)

FK Dukla Praha: Štěpánek – Brejcha, Kim Taehyun, Schindler, Manzia, Bartůněk, Tetour, Preisler, Begič, Kim Jaehyeon, Vopat
    Náhradníci: Vrkoč, Gajecký, Mazlouf, Klar, Toman, Vávra

FC Zbrojovka Brno: Veselý – Studený, Pospíšil, Dolný, Drahoš, Kunc, Dvořák, Vávra, Sus, Brigant, Sedlák
    Náhradníci: Krška, Vojtík, Zezula, Ullmanm, Krejčíř, Zádrapa

Rozhodčí: Bílek – Fišer, Vlček