Ázerbájdžán – Norsko 0:1 (kon.) | Finsko – Moldavsko 1:0 (kon.)
0:1 (0:0)
Norsko
Neděle 01.06.2014, 17:00 • Bayjl, Baku, Ázerbajdžán • Kvalifikace ME U21

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:52:54)

Dnešní utkání končí vítězstvím Norska, které rozhodně nebylo lepším týmem, spíše šťastnějším. Domácí mohli několikrát skórovat, ale ani jednou se jim to nepodařilo, a tak jediným střelcem zápase se stal Kwoeme, který skóroval v 84. minutě a rozhodl o vítězství hostů v poměru 1:0.

90+6
    Ne, Norsko se ubránilo další standardní situaci a zdá se rozhodnuto.

90+5
    A ještě je tu rohový kop pro domácí tým.

90+5
    Poslední vteřiny tohoto utkání, Norové v klidu hájí těsný náskok.

90+4
    Žlutou kartu dostává Grønner (Norsko) za faul na polovině soupeře.

90+3
    Nastavuje se celkem pět minut.

90+1
    Ohi Kwoeme se z levé strany dostal do zakončení, ale míč mu uskočil a Popovič zakročil.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Norové hájí těsné vedení.

88
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Rashani, přichází Londemo.

86
    Poslední pětiminutovka tohoto utkání, domácí mají alespoň na vyrovnání již jen poslední minuty.

84
    Norsko právě vstřelilo branku!
    Střídání se Norům podařilo! Z pravé strany přihrává Berntsen a v pokutovém území jemnou tečí usměrňuje OHI KWOEME míč do branky.

82
    Abasijev se dostává ke střele zpoza vápna soupeře, míč však letí vysoko nad branku.