Převýšov – H. Měcholupy 8:0 (kon.) | Admira Praha – Karlovy Vary 4:0 (kon.) | Jirny – Kunice 4:1 (kon.)
Čáslav – Králův Dvůr 2:2 (kon.) | Kolín – Strakonice 3:2 (kon.) | Zápy – Štěchovice 2:2 (kon.)
SK Viktorie Jirny
4:1 (1:1)
TJ Kunice
Neděle 01.06.2014, 16:00Česká fotbalová liga

Konec zápasu už hostující hráči dokázali uhlídat, domácí si ale svoji výhru vystříleli už dříve, především kolem druhé poloviny druhého poločasu. Jirny tak i nadále drží naději na postup do Fotbalové národní ligy. (17:52:12)

83
    Jirny právě vstřelily branku!
    Tři minutu na to dávají domácí již čtvrtý gól a z vyrovnaného zápasu se tak nakonec stává jednostranná záležitost.

80
    Deset minut před koncem dokázali domácí Jirny vstřelit třetí branku, odskočit na rozdíl dvou a zřejmě již definitivně rozhodnout o osudu tří bodů. Střelce doplníme později.

68
    Domácí celek jde v hodně důležitém zápase poprvé do vedení! Střelce branky doplníme později.

46

Je za námi první poločase, ve kterém šly překvapivě do vedení hostující Kunice, Jirny ale nakonec hru srovnaly a dokázali vyrovnat.

45

29
    Domácí po půl hodině dokázali odpovědět na branku Kunic a srovnávají na 1:1. Střelce branky doplníme později.