Jihlava – Znojmo 5:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 6:2 (kon.) | Liberec – Slavia 0:3 (kon.)
Olomouc – Jablonec 3:1 (kon.) | Ostrava – Slovácko 3:2 (kon.) | Sparta – Třinec 2:0 (kon.)
Brno – Příbram 2:0 (kon.) | Varnsdorf – Teplice 5:1 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 1:5 (kon.)
Plzeň – Táborsko 5:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:1 (2:0)
FK Jablonec
Pondělí 02.06.2014, 14:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Juniorská liga

87
    Utkání míří do svého konce a vypadá to, že tři body zůstanou v Olomouci.

82
    Olomouc kopala roh, ale neúspěšně, nic z něj nevytěžila.

77
    Z následné akce už ano, ale střelecký pokus se nevešel mezi tři tyče.

76
    Jablonec zahrával standardní situaci, ale z ní nic nedokázal vytěžit.

72
    Do konce utkání zbývá už jen dvacet minut a Jablonec ztrácí dva góly. V tuto chvíli to tedy vypadá, že všechny body zůstanou v Olomouci.

67
    Jablonec podnikal akci, ale zastavil ji ofsajd.

62
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A Sigma pokutový kop proměnila, takže je to znovu o dvě branky. Branku vstřelil MICHAL STŘÍŽ.

62
    Sigma bude kopat penaltu!

59
    Akci Sigmy zastavuje zdvižený praporek pomezního sudího pro ofsajd.

55
    Jablonec po snižující brance přidal a touží po vyrovnání. Zatím se mu to však nepodařilo.

49
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Baumit v úvodu druhého poločasu snižuje, když si vlastní gól vstřelil olomoucký HLADÍK.

46

45

42
    Ofsajd zastavuje akci Jablonce, u míče je tedy Sigma.

40
    Jablonečtí nyní zahrávali už sedmý rohový kop, ani z něj ale nezapršelo. Následná střela totiž skončila mimo bránu.