Jihlava – Znojmo 5:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 6:2 (kon.) | Liberec – Slavia 0:3 (kon.)
Olomouc – Jablonec 3:1 (kon.) | Ostrava – Slovácko 3:2 (kon.) | Sparta – Třinec 2:0 (kon.)
Brno – Příbram 2:0 (kon.) | Varnsdorf – Teplice 5:1 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 1:5 (kon.)
Plzeň – Táborsko 5:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:1 (2:0)
FK Jablonec
Pondělí 02.06.2014, 14:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Juniorská liga

87
    Utkání míří do svého konce a vypadá to, že tři body zůstanou v Olomouci.

82
    Olomouc kopala roh, ale neúspěšně, nic z něj nevytěžila.

77
    Z následné akce už ano, ale střelecký pokus se nevešel mezi tři tyče.

76
    Jablonec zahrával standardní situaci, ale z ní nic nedokázal vytěžit.

72
    Do konce utkání zbývá už jen dvacet minut a Jablonec ztrácí dva góly. V tuto chvíli to tedy vypadá, že všechny body zůstanou v Olomouci.

67
    Jablonec podnikal akci, ale zastavil ji ofsajd.

62
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A Sigma pokutový kop proměnila, takže je to znovu o dvě branky. Branku vstřelil MICHAL STŘÍŽ.

62
    Sigma bude kopat penaltu!

59
    Akci Sigmy zastavuje zdvižený praporek pomezního sudího pro ofsajd.

55
    Jablonec po snižující brance přidal a touží po vyrovnání. Zatím se mu to však nepodařilo.

49
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Baumit v úvodu druhého poločasu snižuje, když si vlastní gól vstřelil olomoucký HLADÍK.

46

45

42
    Ofsajd zastavuje akci Jablonce, u míče je tedy Sigma.

40
    Jablonečtí nyní zahrávali už sedmý rohový kop, ani z něj ale nezapršelo. Následná střela totiž skončila mimo bránu.

36
    A je to už o dvě branky. Tentokrát se prosadil JAKUB VICHTA.

35
    Hraje se hodně ofenzivně, ani Jablonec se nenechává zahanbit a ohrožuje bránu Sigmy.

32
    Další střela Olomouce letěla mimo tři tyče.

28
    Sigma je při chuti a po úvodní brance ještě několikrát ohrozila svatyni Jablonce.

22
    Sigma se ujímá vedení. Úvodní branku zápasu vstřelil ROMAN BALA.

21
    Akci domácí Sigmy zastavuje zdvižený praporek pomezního sudího.

18
    Další roh Jablonce, v pořadí již čtvrtý, přinesl další střelecký pokus. Chvěja byl připraven.

15
    Domácí se začínají více a více prosazovat, další střela však netrefila cíl.

12
    Tak až nyní došlo k ohrožení brány Jablonce, brankář byl však na místě a se střelou neměl problém.

11
    Zatím se hraje nahoru dolů, akci střídá akce. Domácí se ale k nebezpečnému zakončení ještě neprobojovali, na rozdíl od svého soupeře.

7
    Baumit je aktivnější, další střela na sebe nenechala dlouho čekat.

5
    Jablonečtí nyní zahrávali hned tři rohové kopy a ve vápně Sigmy bylo pořádně horko. Hosté se totiž dostali ke třem střeleckým pokusům, dva z toho mířily mezi třu tyče, ale ten poslední skončil mimo bránu.