Gulbis – Djoković 1:3 (kon.) | Nadal – Murray 3:0 (kon.)
Andy Murray
Andy Murray (7)
0
3 2 1
Pátek 06.06.2014, 16:13 • Kurt Philippe Chatrier • French Open - muži - Roland Garros (antuka)

Děkuji Vám za pozornost, na přečtenou u finále Roland Garros! (18:06:39)

Rafael Nadal postupuje do svého devátého finále na Roland Garros, kde se potká s nasazenou dvojkou – Novakem Djokovićem. Zápas trval hodinu a jednačtyřicet minut.

Esa: 2:2
    Dvojchyby: 5:1
    Vítězné údery: 24:11
    Nevynucené chyby: 15:26

Konec zápasu

6:1
    Gem, set, zápas! Rafael Nadal je ve finále!

A-40
    Rafael Nadal má mečbol! Andy Murray se pokusil o winner na lajnu, míček však netrefil dle svých představ a poslal ho do autu.

40-40
    Shoda.

40-40
    Aut z rakety Murrayho. Nutno dodat, že Andy hrál z velmi těžké pozice.

30-40
    Murray má gembol! Rafael Nadal poslal míček příliš daleko, Brit bojuje, seč mu síly stačí. Bohužel už příliš nemá kde brát.

30-30
    Nadal chce zápas ukončit před přestávkou, ale bohužel pro něj mu nyní return skončil na pásce.

30-15
    Přestřelku od základních čar vyhrává Nadal! Murray se do míčku opřel přílišnou silou, ta poté kulatý nesmysl dotlačila za základní čáru.

15-15
    Rafael Nadal a jeho fantastický forhend. Return, na který Skot nemohl dosáhnout.

0-15
    Laxní zakončení Murrayho do odkryté poloviny dvorce sice Nadal doběhl, ale jeho prohoz nebyl úspěšný.

5:1
    Murray bude servírovat na udržení se v turnaji.

5:1
    Ano. Nevynucená chyba Murrayho od základní čáry posílá Nadala do vedení 5:1.

A-40
    Výhoda Nadal.

A-40
    Return Murrayho končí až za základní čarou, Rafael Nadal má další gembol.

40-40
    Shoda.

40-40
    Rafael Nadal si připsal další nevynucenou chybu, stále je tedy o co hrát.

40-30
    Rafael Nadal má gembol na 5:1 po nádherném winneru z forhendu. Brit dnes nedostal od svého soupeře příliš mnoho šancí, jak se ukázat.