Chorvatsko – Austrálie | 1:0 (kon.) | | | Kolumbie – Jordánsko | 3:0 (kon.) | | | Japonsko – Zambie | 4:3 (kon.) |
Řecko – Bolívie | 2:1 (kon.) | | | Irsko – Kostarika | 1:1 (kon.) | | | Mexiko – Portugalsko | 0:1 (kon.) |
Kamerun – Moldavsko | 1:0 (kon.) | | | Maďarsko – Kazachstán | 3:0 (kon.) | | | Argentina – Slovinsko | 2:0 (kon.) |
Belgie – Tunisko | 1:0 (kon.) | | | Španělsko – Salvador | 2:0 (kon.) | | | Anglie – Honduras | 0:0 (kon.) |
Chomutov – Čáslav | 3:1 (kon.) | | | Strakonice – Chrudim | 2:5 (kon.) | | | Meteor – Králův Dvůr | 2:0 (kon.) |
Roudnice – Admira Praha | 2:2 (kon.) | | | Kunice – Zápy | 2:1 (kon.) |
Zlín B – Třebíč | 0:0 (kon.) | | | Opava – Orlová | 3:0 (kon.) | | | Hlučín – Mikulovice | 3:0 (kon.) |
Hulín – Olomouc B | 0:0 (kon.) | | | Prostějov – Žďár n/S | 1:2 (kon.) | | | Zábřeh – Břeclav | 1:2 (kon.) |
HFK Olomouc – Kroměříž | 0:0 (kon.) |
Slavia – Sparta | 0:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Opava | 2:1 (kon.) |
Slavia – Slovácko | 8:0 (kon.) |
Klecany – Benátky n/J | 0:7 (kon.) |
Líšeň – Bohunice | 1:1 (kon.) |
Lukáš Ditrich
Branky:
42. Ludvik, 50. Fíček
Rozhodčí: Kalenda – Váňa, Trska
Diváci:
Karty: 34. Ludvik (MET), 72. Moudrý (MET), 78. Dušek (MET) – 20. Franěk (KDV)
Neproměněná penalta:
FK Meteor Praha VIII:
Polomský – Moudrý, Košata, Pilík, Janda, Fíček (K), Minárčik, Štefan, Hrdina, Čonka, Ludvik.
Náhradníci: Pikous, Hanek, Frantl, Vobořil, Studnička, Durov.
Trenér:
FK Králův Dvůr: Mojžíš – Petr (K), Nohýnek, Neuberg, Zelenka, Kraus, Soldát, Sabou, Procházka, Franěk, Bálek.
Náhradníci: Dochtor, Dušek, Vosýnek, Vybíral, Michňa.
Trenér:
Náhradníci: Pikous, Hanek, Frantl, Vobořil, Studnička, Durov.
Trenér:
FK Králův Dvůr: Mojžíš – Petr (K), Nohýnek, Neuberg, Zelenka, Kraus, Soldát, Sabou, Procházka, Franěk, Bálek.
Náhradníci: Dochtor, Dušek, Vosýnek, Vybíral, Michňa.
Trenér:
Rozhodčí: Kalenda – Váňa, Trska
Diváci:
Zpoza vápna se střelou pod víko prosazuje domácí sniper JAN FÍČEK.
Z ničeho nic jdou Pražané do vedení! Střelou na přední tyč se prosadil JAN LUDVIK.
FK Meteor Praha VIII: Polomský – Moudrý, Košata, Pilík, Janda, Fíček (K), Minárčik, Štefan, Hrdina, Čonka, Ludvik.
Náhradníci: Pikous, Hanek, Frantl, Vobořil, Studnička, Durov.
FK Králův Dvůr: Mojžíš – Petr (K), Nohýnek, Neuberg, Zelenka, Kraus, Soldát, Sabou, Procházka, Franěk, Bálek.
Náhradníci: Dochtor, Dušek, Vosýnek, Vybíral, Michňa.
Rozhodčí: Kalenda – Váňa, Trska.