Karlovy Vary – Jirny 0:2 (kon.) | Štěchovice – Převýšov 3:2 (kon.) | H. Měcholupy – Domažlice 0:3 (kon.)
Sparta B – Kolín 1:1 (kon.)
SK Horní Měcholupy
0:3 (0:1)
TJ Jiskra Domažlice
Neděle 08.06.2014, 17:00Česká fotbalová liga

Poslední domácí utkání Horních Měcholup ve třetí nejvyšší soutěž skončilo porážkou domácího celku. Z vítězství 3:0 se po gólech Mužíka, Petráčka a Bartla radují Domažličtí. Celé utkání působilo velmi unaveným dojmem, ani jeden ze soupeřů se nehnal příliš dopředu, což ve vedru, které po celé utkání panovalo, není ani moc zarážející. (18:59:41)

88
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Ticháček, přichází Čapský.

83
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Bezděk.

83
    Střídání v týmu SK Horní Měcholupy: ze hřiště odchází Žitný, přichází Markuzi.

72
    Dvojí střídání v týmu SK Horní Měcholupy: ze hřiště odchází Zelenka s Čechem, místo nich přichází Houštěcký a Klír.

75
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Petráček, přichází Kasýk.

73
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Leitl, přichází Vojtko.

71
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Hosté odskakují svému soupeři již na rozdíl tří branek. Tentokrát se mezi tyče trefil BARTL.

70
    Hostující Leitl inkasuje žlutou kartu.

68
    Domažličtí se přiblížili tříbodovému zisku. Druhou branku svého mužstva střílí PETRÁČEK.

65
    Střídání v týmu SK Horní Měcholupy: ze hřiště odchází Holík, přichází Sobíšek.

46

Během prvních pětačtyřiceti minut bylo k vidění vyrovnané utkání téměř bez gólových šancí. Do kabin však odchází šťastnější hosté z Domažlic díky brance z 28. minuty, kterou vstřelil kapitán hostí Mužík.

45

40
    Domácí kapitán Čech si zblízka prohlédl žlutou kartu.

28
    Hosté se po necelé půl hodině hry ujímají vedení. Autorem vedoucí branky Domažlic se stal MUŽÍK.

1

SK Horní Měcholupy: Svoboda – Chlumecký, Boček, Žitný, Vejr, Zelenka, Holík, Suk, Vrabec, D'Almeida, Čech (C).
    Náhradníci: Klír – Sobíšek, Houštecký, Markuzi.

Náhradníci: Čapský – Vojtko, Bezděk, Kasýk.

Rozhodčí: Němec – Benedikt, Průcha.