Jižní Korea – Ghana 0:4 (kon.)
Jižní Korea
0:4 (0:2)
Ghana
Úterý 10.06.2014, 01:00 • Sun Life Stadium, Miami Gardens, Florida GHANA -V- • Reprezentační zápasy

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (02:55:11)

Jižní Korea nestačila v přípravném utkání na Ghanu a podlehla jí 0:4. Na začátku zápasu se zranil Waris, a tak místo něj naskočil J. Ayew, kterému se povedl duel na jedničku. V 11. minutě Ghana zaznamenala vedoucí branku a byl to právě J. Ayew, kdo se mezi tři tyče trefil. Ve 44. minutě se prosadil i Gyan a Ghana vedla o dva góly. V poločase druhém se Jižní Korea snažila o branku na 1:2, ale bohužel marně. V 53. minutě se opět trefil Ayew a ten samý hráč zaznamenal v 89. minutě hattrick. Ve druhé polovině utkání se Jižní Korea opravdu snažila, ale Ghana se bránila velmi důkladně a žádnou branku neinkasovala.

89
    Ghana právě vstřelila branku!
    Na pravém křídle obdržel přihrávku Adomah, který se rozhlédl a poté poslal do pokutového území parádní centr. Tam se k míči dostal JORDAN AYEW, jenž okamžitě vystřelil a tvrdou ránou z bezprostřední blízkosti zaznamenal hattrick.

88
    J. Ayew vyškolil svého protihráče a poté vyslal ke vzdálenější tyči zajímavý centr, avšak Mubarak se ke střele na branku nedostal, protože k němu okamžitě přistoupil protihráč.

86
    Ghana získala míč a okamžitě vyrazila do protiútoku. Na pravém křídle se uvolnil Adomah, jenž obdržel přihrávku, navedl si balon na střelu a zkusil to. Nicméně jeho pokus na zadní tyč byl nepřesný a branku minul.

86
    Hráči v červených dresech to zkouší znovu, ale kombinace se opět nedaří, protože soupeř rozehrávku aktivně napadá.

83
    Na poslední minutky se na hřiště podívá Park Joo-Ho, naopak ze hřiště odchází Yoon Suk-Young.

82
    Žlutou kartou byl potrestán Afriyie Acquah, jenž se provinil proti pravidlům.

80
    Jižní Korea předvedla pohlednou útočnou akci podél levé postranní čáry. Poté přiletěl do vápna zajímavý přízemní centr, ale Ghana se ubránila a balon odkopla do bezpečí.

79
    Chung-Yong se provinil faulem, když zajel do svého protihráče. Rozehrávat budou fotbalisté v bílých dresech.

76
    Dnes si zahraje také Ji Dong-Won, naopak ze hřiště odchází Son Heung-Min.

75
    Sung-Yong dostal na levém křídle přihrávku a chtěl pokračovat směrem na branku, avšak protihráč ho zastavil faulem a Jižní Korea bude rozehrávat.

74
    Máme tu avizované střídání: hrací plochu opustil André Ayew, kterého nahradil Albert Danquah Adomah.

72
    Nicméně z této standardní situace nic nevytěžili, a tak se stav skóre nemění. Ghana má přichystané další střídání.

71
    Jižní Korea se s balonem dostala na soupeřovu polovinu, kde byl faulovaný Bo-Kyung, a tak budou hráči v červeném zahrávat volný přímý kop.

69
    Nijak atraktivní fotbal k vidění není, avšak Ghana si drží tříbrankové vedoucí skóre a hru má pod kontrolou.

67
    Jižní Korea je sice u míče, ale nedaří se jí ohrozit branku soupeře. Ghana se brání opravdu pozorně a svému protivníkovi nedává šanci se prosadit.