Ivanovićová – Koukalová 2:0 (kon.) | Strýcová – Flipkensová 2:0 (kon.)
Kirsten Flipkensová (4)
0
4 2
Pátek 13.06.2014, 16:04WTA Birmingham - Rothesay Classic (tráva)

Utkání opravdu netrvalo příliš dlouho, 1 hodinu a 14 minut stačilo Barboře ke zdolání její soupeřky. V semifinále ji čeká zítra Australanka Casey Dellacquaová a Onlajny.com budou opět u toho. Já vám děkuji za sledování tohoto online přenosu a těším se někdy příště na počtenou. (17:24:10)

Konec zápasu

6:2
    Je hotovo! Barbora Záhlavová-Strýcová ve druhém setu pohodlně porazila Belgičanku Kirsten Flipkensovou 6:2 a postupuje do semifinále!

40-0
    Česká tenistka má k dipozici tři mečboly!

30-0
    Záhlavová-Strýcová si naběhla na sít a k vítěznému míči ji pomohl prasátko.

15-0
    Opět musela Záhlavová-Strýcová podávat dvakrát, teď si ale ve druhém podání připisuje eso!

15-0
    Záhlavová-Strýcová šla přes druhé podání, ani to ji ale nezabránilo v perfektní útočné hře na síti.

5:2
    Konec přestávky, podávat bude Barbora Záhlavová-Strýcová na vítězství v tomto zápase!