Tiskové konference SK Slavia Praha | (kon.) |
Zlatá tretra 2014 | (kon.) |
Draci Brno - Buchbinder Legionaere | 4:2 (kon.) |
konec
Zlatá tretra 2014
Petr Kašpárek
Statistiky
Výsledky disciplín Zlaté tretry 2014:
3000 metrů překážek – ženy
1. HYVINOVÁ Jepkemoi (KEN) 9:22.58 SB
2. ALAMIOVÁ Salima (MAR) 9:23.27 PB
3. ADAMUOVÁ Birtukan (ETH) 9:27.29 SB
400 metrů překážek – muži
1. FLANNERY Niall (GBR) 48.80 PB
2. MÄGI Rasmus (EST) 48.87 NR
3. EATON Ashton (USA) 48.94 PB
400 metrů překážek – ženy
1. WILSONOVÁ Nickiesha (JAM) 55.22 SB
2. TRACEYOVÁ Ristananna (JAM) 55.43
3. ADEKOYAOVÁ Kemi (BRN) 55.49
...
5. ROSOLOVÁ Denisa (CZE) 55.76 SB
8. HÁLOVÁ Kateřina (CZE) 58.70 SB
Skok o tyči – muži
1. LAVILLENIE Renaud (FRA) 5.83m
2. BRAZ Thiago (BRA) 5.73m SB
3. KUDLIČKA Jan (CZE) 5.63m =SB
...
7. BALNER Michal (CZE) 5.53m
200 metrů – ženy
1. FELIXOVÁ Allyson (USA) 22.75
2. WILLIAMSOVÁ Bianca (GBR) 22.79 PB
3. SOUMARÉOVÁ Myriam (FRA) 22.85 SB
...
6. SLANINOVÁ Jana (CZE) 24.32
7. JIRANOVÁ Helena (CZE) 24.42
3000 metrů – muži
1. NDIKU Caleb (KEN) 7:31.66 WL, MR
2. KEJELCHA Yomif (ETH) 7:36.28 PB
3. WILLIS Nick (NZL) 7:36.91 PB
800 metrů – ženy
1. NANYONDOOVÁ Winnie (UGA) 1:59.27 NR
2. ARZAMASAVAOVÁ Maryna (BLR) 1:59.65 SB
3. BECKWITHOVÁ Molly (USA) 1:59.77 SB
4. MASNÁ Lenka (CZE) 1:59.93 SB
110 metrů překážek – muži B
1. CLARKE Lawrence (GBR) 13.50
2. DOUVALÍDIS Konstadínos (GRE) 13.51
3. BOCHENEK Dominik (POL) 13.60
...
6. ŘÍHA Michal (CZE) 14.52
POLÁCH Josef (CZE) DNS
110 metrů překážek – muži A
1. PARCHMENT Hansle (JAM) 13.18
2. MARTINOT-LAGARDE Pascal (FRA) 13.28
3. XIE Wenjun (CHN) 13.37
Skok do výšky – muži
1. BONDARENKO Bogdan (UKR) 2.33m MR
2. MÁSTORAS Adónios (GRE) 2.30m PB
3. PROTSENKO Andriy (UKR) 2.26M
...
8. BÁBA Jaroslav (CZE) 2.22m SB
Hod oštěpem – muži
1. VESELÝ Vítězslav (CZE) 87.38m SB
2. SIRMAIS Zigismunds (LAT) 86.61m PB
3. TARABIN Dmitriy (RUS) 85.92m SB
...
5. FRYDRYCH Petr (CZE) 81.42m
7. VADLEJCH Jakub (CZE) 78.22m
1000 metrů – muži
1. ÖZBILEN Ilham Tanui (TUR) 2:15.08 WL, MR, NR, PB
2. BOSSE Pierre-Ambroise (FRA) 2:15.31 PB
3. RISELEY Jeff (AUS) 2:16.09 OC
...
5. HOLUŠA Jakub (CZE) 2:16.79 PB
13. KUBISTA Jan (CZE) 2:19.73 PB
PAVLÍČEK Matěj (CZE) DNF
400 metrů – muži
1. MERRITT Lashawn (USA) 44.16 MR
2. MAKWALA Isaac (BWA) 44.83 NR
3. ROONEY Martyn (GBR) 45.03 SB
2000 metrů – ženy
1. DIBABAOVÁ Genzebe (ETH) 5:27.50 AF, WL, MR, PB
2. TEFERIOVÁ Senbera (ETH) 5:34.27 PB
3. FEYNEOVÁ Gemeda (ETH) 5:39.96 PB
...
5. MÄKIOVÁ Kristiina (CZE) 5:42.71 NR
100 metrů – muži
1. GATLIN Justin (USA) 9.86 WL
2. RODGERS Mike (USA) 10.08
3. COLLINS Kim (SKN) 10.12
4. MAGAKWE Simon (RSA) 10.19
5. AIKINES-ARYEETEY Harry (GBR) 10.19
6. SAFO-ANTWI Sean (GBR) 10.21
7. SU Bingtian (CHN) 10.22
8. VELEBA Jan (CZE) 10.39
Výsledky disciplín Zlaté tretry 2014:
3000 metrů překážek – ženy
1. HYVINOVÁ Jepkemoi (KEN) 9:22.58 SB
2. ALAMIOVÁ Salima (MAR) 9:23.27 PB
3. ADAMUOVÁ Birtukan (ETH) 9:27.29 SB
400 metrů překážek – muži
1. FLANNERY Niall (GBR) 48.80 PB
2. MÄGI Rasmus (EST) 48.87 NR
3. EATON Ashton (USA) 48.94 PB
400 metrů překážek – ženy
1. WILSONOVÁ Nickiesha (JAM) 55.22 SB
2. TRACEYOVÁ Ristananna (JAM) 55.43
3. ADEKOYAOVÁ Kemi (BRN) 55.49
...
5. ROSOLOVÁ Denisa (CZE) 55.76 SB
8. HÁLOVÁ Kateřina (CZE) 58.70 SB
Skok o tyči – muži
1. LAVILLENIE Renaud (FRA) 5.83m
2. BRAZ Thiago (BRA) 5.73m SB
3. KUDLIČKA Jan (CZE) 5.63m =SB
...
7. BALNER Michal (CZE) 5.53m
200 metrů – ženy
1. FELIXOVÁ Allyson (USA) 22.75
2. WILLIAMSOVÁ Bianca (GBR) 22.79 PB
3. SOUMARÉOVÁ Myriam (FRA) 22.85 SB
...
6. SLANINOVÁ Jana (CZE) 24.32
7. JIRANOVÁ Helena (CZE) 24.42
3000 metrů – muži
1. NDIKU Caleb (KEN) 7:31.66 WL, MR
2. KEJELCHA Yomif (ETH) 7:36.28 PB
3. WILLIS Nick (NZL) 7:36.91 PB
800 metrů – ženy
1. NANYONDOOVÁ Winnie (UGA) 1:59.27 NR
2. ARZAMASAVAOVÁ Maryna (BLR) 1:59.65 SB
3. BECKWITHOVÁ Molly (USA) 1:59.77 SB
4. MASNÁ Lenka (CZE) 1:59.93 SB
110 metrů překážek – muži B
1. CLARKE Lawrence (GBR) 13.50
2. DOUVALÍDIS Konstadínos (GRE) 13.51
3. BOCHENEK Dominik (POL) 13.60
...
6. ŘÍHA Michal (CZE) 14.52
POLÁCH Josef (CZE) DNS
110 metrů překážek – muži A
1. PARCHMENT Hansle (JAM) 13.18
2. MARTINOT-LAGARDE Pascal (FRA) 13.28
3. XIE Wenjun (CHN) 13.37
Skok do výšky – muži
1. BONDARENKO Bogdan (UKR) 2.33m MR
2. MÁSTORAS Adónios (GRE) 2.30m PB
3. PROTSENKO Andriy (UKR) 2.26M
...
8. BÁBA Jaroslav (CZE) 2.22m SB
Hod oštěpem – muži
1. VESELÝ Vítězslav (CZE) 87.38m SB
2. SIRMAIS Zigismunds (LAT) 86.61m PB
3. TARABIN Dmitriy (RUS) 85.92m SB
...
5. FRYDRYCH Petr (CZE) 81.42m
7. VADLEJCH Jakub (CZE) 78.22m
1000 metrů – muži
1. ÖZBILEN Ilham Tanui (TUR) 2:15.08 WL, MR, NR, PB
2. BOSSE Pierre-Ambroise (FRA) 2:15.31 PB
3. RISELEY Jeff (AUS) 2:16.09 OC
...
5. HOLUŠA Jakub (CZE) 2:16.79 PB
13. KUBISTA Jan (CZE) 2:19.73 PB
PAVLÍČEK Matěj (CZE) DNF
400 metrů – muži
1. MERRITT Lashawn (USA) 44.16 MR
2. MAKWALA Isaac (BWA) 44.83 NR
3. ROONEY Martyn (GBR) 45.03 SB
2000 metrů – ženy
1. DIBABAOVÁ Genzebe (ETH) 5:27.50 AF, WL, MR, PB
2. TEFERIOVÁ Senbera (ETH) 5:34.27 PB
3. FEYNEOVÁ Gemeda (ETH) 5:39.96 PB
...
5. MÄKIOVÁ Kristiina (CZE) 5:42.71 NR
100 metrů – muži
1. GATLIN Justin (USA) 9.86 WL
2. RODGERS Mike (USA) 10.08
3. COLLINS Kim (SKN) 10.12
4. MAGAKWE Simon (RSA) 10.19
5. AIKINES-ARYEETEY Harry (GBR) 10.19
6. SAFO-ANTWI Sean (GBR) 10.21
7. SU Bingtian (CHN) 10.22
8. VELEBA Jan (CZE) 10.39
(20:04:41)
1. GATLIN Justin (USA) 9.86 WL
2. RODGERS Mike (USA) 10.08
3. COLLINS Kim (SKN) 10.12
4. MAGAKWE Simon (RSA) 10.19
5. AIKINES-ARYEETEY Harry (GBR) 10.19
6. SAFO-ANTWI Sean (GBR) 10.21
7. SU Bingtian (CHN) 10.22
8. VELEBA Jan (CZE) 10.39
1 Sean Safo-Antwi (GBR)
2 Harry Aikines-Aryeetey (GBR)
3 Justin Gatlin (USA)
4 Kim Collins (SKN)
5 Mike Rodgers (USA)
6 Simon Magakwe (RSA)
7 Jan Veleba (CZE)
8 Bingtian Su (CHN)
1. DIBABAOVÁ Genzebe (ETH) 5:27.50 AF, WL, MR, PB
2. TEFERIOVÁ Senbera (ETH) 5:34.27 PB
3. FEYNEOVÁ Gemeda (ETH) 5:39.96 PB
...
5. MÄKIOVÁ Kristiina (CZE) 5:42.71 NR
1. MERRITT Lashawn (USA) 44.16 MR
2. MAKWALA Isaac (BWA) 44.83 NR
3. ROONEY Martyn (GBR) 45.03 SB
1. VESELÝ Vítězslav (CZE) 87.38m SB
2. SIRMAIS Zigismunds (LAT) 86.61m PB
3. TARABIN Dmitriy (RUS) 85.92m SB
...
5. FRYDRYCH Petr (CZE) 81.42m
7. VADLEJCH Jakub (CZE) 78.22m