Sparta – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Táborsko – Slovan Bratislava 2:4 (kon.)

90
    Ten nakonec končí sebevědomým zákrokem domácího brankáře a Baník zvítězí.

89
    Vypadá to na poslední útok Ružomberoku.

86
    Utkání se dohrává ve vysokých obrátkách a branka může přijít prakticky na obou stranách.

83
    Obrovská příležitost Trabalíka, ten vystřelil na domácího brankáře z pravého křídla. Míč sice vylétl za záda Šroma, dokázal ho však ještě zastihnout na brankové čáře.

80
    Koloredy se dostal ke střele z hranice šestnácky, míč ale letěl nad břevno ostravské brány.

77
    Dvě šance v krátkém časovém sletu si nyní vytvořily obě mužstva, ani jednou ale výrazně brankáři zasahovat nemuseli.

74
    Ke krásnému hlavičkovému zakončení se dostal Staško, jehož hlavička ale mířila pouze doprostřed brány.

72
    Znovu Trabalík, tentokrát se už ke střele dostal, jenomže netrefil z obrovské příležitosti bránu. Ostrava si nyní hodně koledovala.

70
    Hostující Trabalík a Koloredy šli nyní do rychlého brejku, ten ale na poslední chvíli odvrací do bezpečí Ostravský hráč.

67
    Krásný míč přilétl do pokutového území, nicméně na hlavu se dostal pouze bránícímu hráči.

65
    Po kratší odmlce hra pokračuje, míč si na přímý kop staví Kukec.

63
    Hostující brankář ve velikém výběhu zfauloval Staška, vypadá to, že ale rozhodčí žádný kartónek za tento ostrý faul nevytáhne.

60
    Se šancemi si kolem šedesáté minuty roztrhl pytel, nyní z bezprostřední blízkosti vychytal Malec domácího Staška.

59
    Ružomberok právě vstřelil branku!
    Pozor, Ružomberok ale rychle odpovídá, do vzduchu se tentokrát položil MARTIN NOSEK a též se nemýlil – 4:2.

56
    Baník právě vstřelil branku!
    Z rohového kopu se prosazuje PATRIZIO STRONATI, na jehož hlavičku se Malec nedokázal vytáhnout – 4:1.

54
    Serečin, prozatím jediný střelec hostů, si nyní chystal balón na hranici šestnácky. Ke střele ale nakonec nedošlo.

52
    Hosté jsou ve druhé půli výrazně aktivnější, pomohlo zřejmě střídání. Uvidíme tak, jestli se s mírnějším tlakem dokáže Baník vyrovnat, nebo inkasuje.

50
    Ružomberok právě vstřelil branku! Autorem branky je FILIP SEREČIN, který se dostal do menšího úniku, ze kterého se následně nemýlil.

Ondřej Novotný

Branky: 1. Svěrkoš, 18. Štěpán, 21. Greguš, 56. Stronati – 50. Serečin, 59. Nosek

FC Baník Ostrava: Pavlenka – Baránek, Sukup, Štěpán, Greguš, Matěj, Frydrych, Holzer, Celba, Svěrkoš "K", Foltyn.
    Náhradníci: Šichor, Kukec, Lindpere, Zawada, Kundrátek, Čuljak, Stronati.

MFK Ružomberok: 1. poločas _ Koníček – Čurna, Kružliak, Greššák, Lacko, Turčák, Nagy, Tawamba, Ďubek, A. Lovás, Zreľák.
    2. poločas _ Malec – Kutlík, Praznovský, Dunaj, Nosek, M. Lovás, Vavrík, Ferenčík, Serečin, Koloredy, Trabalík.

Rozhodčí: Blaschke – Šimek, Hojsík.