Senec – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:4 (kon.) | Olomouc – Opava 5:0 (kon.)
Haladás – Trnava 2:3 (kon.) | Plzeň – Most 5:1 (kon.) | Wisla Krakov – Karviná 1:1 (kon.)
Žilina – Slovácko 1:2 (kon.) | L. Mikuláš – Třinec 1:1 (kon.) | Pohronie – Frýdek-Místek 0:6 (kon.)

Karviná právě vstřelila branku!

V závěru zápasu se podařilo Karviné srovnat a je tak blízko slušnému výsledku proti favoritovi zápasu. VÁCLAV CVERNA se zapisuje do listiny střelců.

78
    Střídání v týmu Wisła Kraków: ze hřiště odchází Burliga, přichází Furtak.

76
    Změna také na straně Karviné, hřiště opouští Fiala a zahraje si Puchel.

75
    Jak to tak v přátelských zápasech bývá, máme tu jedno střídání za druhým. Hřiště opouští Stilič a zahraje si Szywacz.

68
    Střídání v týmu Wisła Kraków: ze hřiště odchází Gargula, přichází Lucas.

67
    Střídání v týmu Wisła Kraków: ze hřiště odchází Glowacki, přichází Bierzalo.

46
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Ondřej Cverna, přichází Puškáč.

46
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Eismann, přichází Legierski.

46
    Střídá také Karviná, ze hřiště šel Juřena a místo něj si zahraje Limanovský.

46
    Střídání v týmu Wisła Kraków: ze hřiště odchází Brožek, přichází Sarki.

46
    Na straně Wisly do druhého poločasu nastoupil Akor, naopak již nehraje Boguski.

30
    Moc nechybělo a mohlo být vedení polského týmu již dvoubrankové, Brožek proběhl celým hřištěm a ve chvíli, kdy se ocitl sám před brankářem, tak trefil pouze jej. Pindroch tak výrazně podržel svůj tým.

26
    Wisla právě vstřelila branku!
    Po rohovém kopu Stiliče se dostal k zakončení MACIEJ JANKOWSKI, který přesně mířenou střelou nedal Pindrochovi šanci. Favorit zápasu se tak v polovině první půle dostává do vedení.