Žilina – Slovácko 1:2 (kon.) | Mar. Lázně – Sokolov 0:7 (kon.) | Sokol Ostřešany – Hr. Králové 0:7 (kon.)
Admira – Č. Budějovice 3:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
3:0 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 29.06.2014, 18:00 • Grein am Donau • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vítejte při sledování online přenosu z přípravného utkání mezi Admirou Wacker a českobudějovickým Dynamem. Zápas startuje v neděli v 18 hodin v rakouském Grein am Donau.

Admira Wacker je rakouský celek hrající nejvyšší rakouskou soutěž. V loňské sezoně skončila Admira v rakouské Bundeslize na předposlední příčce se sedmatřiceti body. Se záchranou však celek z východního Rakouska z okolí Vídně neměl problémy, přestože klubu bylo odečteno pět bodů za porušení licenčních pravidel.

Dynamo zahájilo přípravu porážkou se Spartou 0:2, ale zejména výkon v první půli nebyl špatný. Nyní v neděli čeká Jihočechy zahraniční prověrka. „Admira je prvoligový rakouský tým plný cizinců, takže tam bude určitě velká kvalita. Rádi bychom tam zase nastoupili v nejsilnější sestavě, ale někteří naši hráči mají nadále zdravotní problémy,“ říká k nedělnímu utkání kouč Luboš Urban.

FC Admira Wacker Mödling: Kuttin – Schönsswendter, Zwierchitz, Ebner, Lackner,Ouedraogo, Domoraud, Katzer, Knasmüllner, Wessely, Schick.
    Náhradníci: Leitner, Windbichler, Malicsek, Dlobst, Auer, Wostry, Maier, Yavuz, Bajrami, Posch, Egho.

SK Dynamo Č. Budějovice: Fryšták – Novák, Kalod, Podstavek, Hanzlík – Buchta, Herzán, Brunclík, Funda – Hora – Linhart.
    Náhradníci: Křížek, Benát, Dvořák, Hála, Chmelo.

Oba celky nastupují na hrací plochu, Dynamo v tradiční černobílé kombinaci, rakouský celek v červených dresech.

1

3
    Zatím se hraje na polovině Admiry, která si neví rady s rozehrávkou. Míč pravidelně putuje mezi obránci a brankářem Kuttinem.

4
    Máme za sebou první náznak šance. Linhart obešel tři protihráče, předal míč na Horu, ale jeho centr na Hanzlíka šel do ofsajdu.

6
    A nyní už to byla příležitost s přívlastkem gólová. Po souhře Hanzlíka s Fundou se k zakončení dostal Brunclík a jeho střela šla jen těsně vedle tyče!

7
    Z následného protiútoku zahrozila Admira, ale Fryšták nemusel zasahovat.

10
    Rakouský celek zahrával první roh, ale českobudějovická obrana si v klidu poradila.

17
    Proti Dynamu byla nařízená hodně přísná penalta!

18
    Admira právě vstřelila branku!
    CHRISTOPH KNASMÜLLNER se z penalty nemýlí a posílá svůj tým do vedení.

19
    Admira měla velkou šanci přidat druhý gól, ale Dynamo nadvakrát podržel brankář Fryšták, jenž nejdříve vychytal Schicka a pak i Ebnera.

21
    Po řadě chyb v českobudějovické obraně se rakouský celek dostal do tlaku a drží svého soupeře u jeho vápna.

34
    V posledních minutách se hraje hlavně ve středu hřiště. Míč se pohybuje od vápna k vápnu, ani jeden z týmů si nevytvořil žádnou větší příležitost.

38
    Do úniku se dostal Ouedraogo, přeloboval Fryštáka a poslal míč do sítě, ale byl pískán ofsajd.

42
    Admira Wacker je nadále lepším celkem. Rakušané dobře kombinují a dostávají se k vápně Dynama. Nyní střílel z dálky Ouedraogo, ale těsně minul a navíc byl stejně máván ofsajd.

45

První poločas je za námi a Admira po něm vede 1:0, když se z penalty trefil Knasmüllner.

45
    Dynamo o poločase dvakrát střídalo, na hřiště se podívají Chmelo s Benátem, na lavičku usedli Linhart a Brunclík.

45
    Admira Wacker postavila na druhý poločas zcela odlišnou jedenáctku, tým se hodně omladil.

46

51
    Jakub Hora se ocitl po Hanzlíkově centru z levé strany v gólové pozici, ale hlavou poslal míč o zem nad branku. Navíc byl stejně mávaný ofsajd.

56
    Na těžkém terénu za stálého deště je hra hodně kouskovaná. Mladíci Admiry jsou přeci jen o něco aktivnější.

60
    Rakouský celek se dostává do dvoubrankového vedení. Za zády obrany Jihočechů zůstal nekrytý ELDIS BAJRAMI a sám před Fryštákem propálil brankáře Dynama mezi nohy.

63
    Třetí změna v dresu Dynama, místo Herzána přišel Jan Hála.

67
    Jihočeši po gólu výrazně protestovali, trenér Luboš Urban byl dokonce vykázán z lavičky.

69
    Radek Buchta dostává za faul na polovině hřiště žlutou kartu.

70
    Další změna u Jihočechů, Funda odešel ze hřiště, nahradil ho Dvořák. Richard Kalod se posunul do útoku.

72
    Střídání Dynama, místo Buchty si zahraje Kadula.

75
    Dynamo se snaží zvýšenou aktivitou o korekci skóre, ale mladý rakouský výběr si zkušeně drží vedení.

77
    Další změna v černobílém dresu, Held nahradil Horu.

84
    Rakouský tým přidává třetí branku. Po rychlé akci přišel centr z pravé strany, který ve skluzu poslal do branky MARCUS MAIER.

86
    Dynamo mohlo snížit. Hanzlík našel povedeným centrem rozběhnutého Kadulu, který trefil tyč!

Utkání je u konce. Admira porazila Dynamo 3:0, když byla po většinu času aktivnějším týmem a proměnila své šance. (19:47:00)