Michalovce – Lok. Košice 2:1 (kon.) | Ostrava – Třinec 3:0 (kon.) | Znojmo – Zlín 2:3 (kon.)
Dolný Kubín – Karviná 0:1 (kon.) | Teplice – Žižkov 4:4 (kon.) | Dukla Praha – Varnsdorf 4:0 (kon.)
Liberec – Bohemians 1905 3:3 (kon.) | Jablonec – Pardubice 5:3 (kon.) | Jihlava – Vlašim 3:2 (kon.)
Opava – Žilina 3:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Lombard Pápa 1:1 (kon.) | Trenčín – Slovácko 3:0 (kon.)
Galaţi – Frýdek-Místek 2:3 (kon.) | Met. Doněck – Olomouc 0:2 (kon.) | Liberec – Brøndby 0:2 (kon.)
Senica – Slavia Prah 1:1 (kon.)
Slezský FC Opava
3:1 (0:1)
MŠK Žilina
Sobota 05.07.2014, 11:00 • Chlebičov • Přípravný zápas

Skončilo přípravné utkání mezi SFC Opava a MŠK Žilina. Do utkání vstoupil lépe tým ze Slovenska, který se ujal jednobrankového vedení. Po přestávce ovšem stříleli góly pouze Opavští, kteří si díky třem rychlým brankám vytvořili dvoubrankové vedení, které jim vydrželo až do závěrečného hvizdu. Opava tak vyhrála třetí ze čtyř přípravných utkání, tentokrát porazila mladíky z Žiliny 3:1. (12:51:16)

67
    Opava právě vstřelila branku!
    Slezané během pěti minut přidávají třetí branku a odskakují svému slovenskému soupeři na rozdíl dvou gólů. Úspěšným střelcem je TOMÁŠ MACHÁLEK.

63
    Opava měla výhodu pokutového kopu, míč si na jeho značku postavil JAN SCHAFFARTZIK a poslal Opavu do vedení.

62
    Slezský FC krátce po hodině hry vyrovnává, když jeho branku vsítil FRANTIŠEK METELKA.

46

Je za námi úvodní poločas, který přítomným divákům nabídl jedinou branku. Tu se podařilo vstřelit fotbalistům Žiliny, kteří tak do druhé půle vstoupí s jednogólovým náskokem.

45

12
    Žilina právě vstřelila branku!
    Žilina otevírá skóre dnešního utkání a ujímá se tak jednobrankového vedení. Autorem gólu je TOMÁŠ ĎURICA.

1

Střelci Opavy v přípravě:

O přísun branek se zatím stará pouze duo mladíků Václav Jurečka a Šimon Továrek. Oba mají na svém kontě shodně dva vstřelené góly.

Vítejte u textové online reportáže z přípravného utkání na nadcházející soutěžní ročník. V něm se představí Slezský FC Opava, který nastoupí proti slovenskému celku MŠK Žilina. Zápas se odehraje v obci Chlebičov a jeho výkop je naplánován v 11 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Lukáš Jasoněk

Branky: 62. Metelka, 63. Schaffartzik (pen.), 67. Machálek – 12. Ďurica

Slezský FC Opava: Květon – Vavřík, Koutný, Dvorník, Čelůstka – Horka – Kuzmanovič, Ševčík, Továrek – Mrázek
    II. poločas: Hampel – Vavřík (82. Horka), Koutný, Hoza, Čelůstka – Němec, Metelka, Janetzký, Schaffartzik – Machálek – Neubert