Ružomberok – Chorzów 1:0 (kon.) | Sparta – Dynamo 0:2 (kon.) | Příbram – Asteras 1:1 (kon.)
MFK Ružomberok
1:0 (1:0)
Ruch Chorzów
sk Neděle 06.07.2014, 16:00 • Štadión pod Čebraťom • Přípravný zápas

Najzaujímavejší moment druhého polčasu prišiel v 83. minúte, kedy Tomáš Lešňovský zneškodnil pokutový kop. Aj vďaka tejto situácii, no hlavne vďaka gólu Tomáša Ďubeka z prvého polčasu, sa Ružomberok teší z víťaznej generálky.

Ďakujeme vám za pozornosť a tešíme sa na vás v nasledujúcej sezóne! (18:49:08)

90
    V závere ešte hostia zahrávali roh. Zahrali ho nakrátko a po následnom centri najlepšie vyskočil Gieraga a hlavou tesne míňa bránu!

89
    Ružomberok strieda: Odchádza Lukáš Lupták a prichádza Matej Lovás.

89
    Ružomberčania išli do protiútoku, ale Ďubekov center bol príliš dlhý pre nabiehajúceho Luptáka.

86
    Domáci futbalisti z priameho kopu nič nevyťažili. Dopredu mohli ísť hostia, no ani oni si veľmi nerozumeli.

85
    Ružomberok získal priamy kop.

84
    Dnešné stretnutie sleduje 340 divákov.

83
    Pokutový kop zahrával Gigolaev a jeho strelu vyrazil Lešňovský. Štadiónom znie zaslúžený potlesk na adresu gólmana!

82
    Po Kružliakovom faule v pokutovom území získavajú hostia pokutový kop!

81
    Ďubek s Luptákom teraz dobiedzali pri prihrávke medzi obrancami a brankárom, ten však celú situáciu vyriešil.

79
    Faul v strede ihriska a loptu bude mať Ruch Chorzów.

78
    Ešte krátko pred striedaním sa domáci futbalisti vydali na útočný výlet. Turčák zachytil dlhý pas na ľavej strane a poslal loptu na Zreľáka, ktorý ešte hľadal Nagyho, no aj on prihrával a domáci hráči to napokon prekombinovali.

77
    Ružomberok strieda: Odchádza Adam Zreľák a prichádza Richard Bartoš.

75
    Prihrávka do domácej šestnástky končí v náručí ružomberského brankára.

74
    Domáci útok sa končí ofsajdovým verdiktom postranného rozhodcu.

72
    Ďubek poslal loptu z priameho kopu do pokutového územia, kde sa jeho spoluhráč dostal k strele, ktorá bola zblokovaná.

72
    Helik si pri spracovaní lopty pomohol rukou a rak bude Ruža zahrávať priamy kop.

71
    Hostia si po ďalšom útoku pýtajú roh, nasleduje však odkop domáceho gólmana.

70
    Ruch pritlačil svojho súpera, keď Lešňovský vyrazil Urbańczykovu strelu spoza pokutového územia len pred seba a o dorážku sa snažil Kowalski, ten napokon tiesnený prihrával na stred pokutového územia, ale domáci hráči ustáli túto situáciu.